Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 780091 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline gamelaker

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3390 u: Veljača 03, 2018, 10:16:50 »
Mene također jedinica i dvojka čekaju neodigrane na Steamu, igrao jedinicu par sati i dojmovi su bili tako-tako... Dosta mi je dosadnjikavo bilo.  kava1

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3391 u: Veljača 04, 2018, 13:21:25 »
Kretenje ostaje isto i odlično je...
Dvojka vrhunac serijala, drastično bolja od jedinice i trojke koja je preduga i totalno uništena zaključavanjem u prostorije i bacanje valova neprijatelja na tebe...

Uf, kako sam bio sretan u dvojci kada

Offline Luckyluke

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3392 u: Veljača 04, 2018, 13:53:58 »
Istina, dvojka je bila još najbolja, ali u globalu ništa specijalno dobro. Sumnjam da bi imao volje opet odigrat.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3393 u: Veljača 06, 2018, 19:46:27 »
Ramp jesi igro na madhouse RE 7!?
Ja sam bez prvog prelaska odmah na Madhouse te nemam oružja koja se otključaju nakon prelaska i mogu ti reći da su me Marge i mutirani Jack toliko namučili da me sram reći!!  cer1njo



Inače: Resident Evil 7 Now Topping 4.8 Million Units Sold - Rely on Horror

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3394 u: Veljača 06, 2018, 19:49:40 »
Nope, otključal jesam i na PC-u i na Xboxu. Brijem čak da sam krenul na kompu igrati na madhouse nakon prvog prelaska, ali mi se nije dalo nastaviti kad sam odigral igru malo prije. Nisam fan odigravanja 89 put igre odma nakon kaj završim.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3395 u: Veljača 06, 2018, 19:53:29 »
NOOB  ;D

Meni je najviše radi ograničenog sejvanja jer daje dodatnu napetost i taktiziranje...
Iako sam toliko taktiziro da imam 7 kazeta u džepu!  cer1njo

Kakvi su DLCi?

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3396 u: Veljača 06, 2018, 19:58:09 »
Ma dobro, to nije ništ novo ako si igral stare Resije. Ograničeni ribboni jel. Zgodno je to dok imaš vremena za zajebavati se s igrom.

Odigral sam samo Not a Hero i bil mi je sasvim solidan, dobro zaokruži priču glede bla bla, pa se desi bla bla. Kratko ali slatko, s obzirom da je besplatan nemam primjedbi.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3397 u: Veljača 06, 2018, 20:01:34 »
Čito sam za one druge pa kažu da je previše napucavanja...

nadam se da će nastavit u ovom tonu sa serijalom... Prvo lice, vrhunska imerzija, detalji...
Malo previše boss borbi koje nevolim, ali ajde...

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3398 u: Veljača 06, 2018, 20:04:40 »
Si igral REmake i Zero?

Ak nisi, ak ti je ovaj dobar, obavezno odigraj. Odlične igre, ista šema, samo nije iz prvog lica. Zato mi je jebena sedmica kad je isti vrag ko stari samo iz prvog lica. Ne znam kaj je tak teško bilo to napraviti, kaj je serijal bil 15 godina sprdačina.

Glede DLC-a - igraš s Redfieldom, vojničina si, normalno da ima više napucavanja - čak je malo i rupa u priči da s tak malo oružja bi došli. cer1njo cer1njo

Ono, meni se u koncept uklapa, al nije sad da je ne znam kolko drastično više napucavanja. Ima i dosta izbjegavanja protivnika, prije nego dobiš opremu - jer eto, specijalci dolaze u krizne situacije bez npr. nightvisiona. cer1njo cer1njo fpalm1

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3399 u: Veljača 06, 2018, 20:07:07 »
Horor mi mora biti u prvom licu... Odigrat ću i treće..
Ali Alien: Isolations i RE7 su mi klasa za sebe...
Zatim možemo spomenut Outlast serijal i SOMU...

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3400 u: Veljača 06, 2018, 20:10:37 »
jer eto, specijalci dolaze u krizne situacije bez npr. nightvisiona. cer1njo cer1njo fpalm1

Stara škola, samo nož i barem jedna green biljka je sve kaj ti treba.  ;D

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3401 u: Veljača 06, 2018, 20:12:09 »
REmake je lektira, Zero je malo lošiji čisto zbog kontroliranja dva lika istovremeno, al isto jebena igra.

Glede settinga, zagonetki etc. - REmake mi je jači od sedmice, ali sedmica ipak ima bolju atmosferu zbog prvog lica i u globalu mi je sedmica najbolji Resi, ali REmake mi je JAKO blizu, čak su mi možda podjednaki. Genijalne igre.

Jedva čekam rimejk dvojke.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3402 u: Veljača 06, 2018, 20:14:12 »
Isolation mi je glede napetosti 'najgore' horor iskustvo ikad. Fenomenalna igra isto, ali dok se setim kolko traje, ne da mi se započinjati opet.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3403 u: Veljača 07, 2018, 01:19:50 »
 sm1jeh



Više dojmova u temi nakon DLCa...
« Zadnja izmjena: Veljača 07, 2018, 01:22:38 od doktor1 »

Offline gamelaker

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3404 u: Veljača 08, 2018, 16:49:35 »
Završio Deus Ex Human Revolution po drugi put. Prvi put odigrana Directors cut edicija sa Missing linkom i kao "popravljenim" boss bitkama.  ;D

Što reći, još mi je bolja nego što ju pamtim, zamjerka u principu nemam osim  (pre)laganih boss bitki, i možda pomalo nezgrapnog pucanja. No to mi u biti i nije minus jer sam igru u potpunosti prešao u stealthu ne ubivši nikoga u namjeri da uhvatim taj achivement. Nažalost onaj achivement za alarm nisam uhvatio jer je doslovno nemoguće neke side questove obavit a da pri tom ne alarmirate neprijatelje no ok.

Gameplay je fantastičan sa hrpom slobode odabira puta, odličnog hakiranja, vrlo dobrog sustava dijaloga koji je ipak malo prelagan nakon što se nadogradi augumentacija za isti. Odigrao sam igru na najtežoj (give me deus ex) težini i nisam imao većih problema, da se sve u stealthu fino proć. Missing link dlc je vrlo dobar i zanimljiv dodatak igri, šteta što otpočetka nije bio dio igre jer imam dojam da bi igra još bolje bila prihvaćena kod igrača i kritike no i ovako drži odličan prosjek na metacriticu.


Priča i likovi su fantastični, totalno te igra uvuče u svoj svijet. Dizajn također ubija... Najteže mi je bilo odabrati kraj, jer sva četiri imaju smisla kad se sve zbroji i oduzme. Odgledao sam sva četiri i stvarno bi se moglo do sutra raspravljati koji je "najbolji". To dovoljno govori koliko je priča te karakterizacija likova i motivi istih dobra. Debelo u 90+ kategoriji za mene  thumbs1