Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 765841 vremena)

0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3495 u: Lipanj 03, 2018, 21:14:17 »
Joj svi hvale Detroit, vele da je bolji od Heavy Raina...jedva cekam zaigrat obozavam takve igre.

 ;D

David Cage, Why? - YouTube

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3496 u: Lipanj 03, 2018, 21:16:12 »
 cer1njo cer1njo cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3497 u: Lipanj 20, 2018, 18:59:29 »
Planiram uzet novu sezonu Life is Strangea pa sam se sjetio onog kraja treće epizode iz prve sezone  ave1 cry1

Reakcije na youtubeu  cer1njo
Ne gledati ako se planira igrat igra...

Reaction FINAL/Реакция на финал "Life is Strange: Episode 3" - YouTube

Offline Hrv4tin4

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3498 u: Lipanj 26, 2018, 06:58:32 »
Ja sam počeo, konačno, s The Walking Dead 3. sezona. Uglavnom završio sam prvu epizodu i zaista sam zadovoljan kako su se stvari odigrale. Istina, morati ću sada i pričekati za kompletnu 4. sezonu koja bi trebala biti završnica... No TTG igre stvarno volim i mislim da nema niti jedne koju nisam igrao, osim meni osobno mrskog Minecrafta.

Inače mislim da danas izlazi onaj besplatni jarac za Life is Strange 2 (kao neki prequel s nekim novim klincem)....

Na PS4 se redovno pegla God of War.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3499 u: Lipanj 28, 2018, 22:07:05 »
Jodie Foster  cer1njo


Offline Luckyluke

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3500 u: Lipanj 30, 2018, 00:07:14 »


Čitam na steamu odlične komentare što se tiče optimizacije i kontrola koje su očito popravili u odnosu na PS4 verziju. Nikad nisam pravo odigrao cijelu trilogiju zbog nedostatka memory kartice na PS1, tak da ću s nemjerljivim guštom odigrat ovo.

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3501 u: Srpanj 01, 2018, 05:00:20 »

Sve igre zadnjih tjedan i pol dana pale u drugi plan. Nakon dugo vremena se vratio igri i posvetio joj 30 sati u zadnjih desetak dana. Farmao jako dobrih stvari; sad me igra čopila kao nikad prije dosada; valjda radi slaganja novih classified setova. DZ level digao na 45, no počeo igrat više legendary misije koje su stvarno brutalno teške. Prije par sati došao prvi put do exotic oružja, a sada praktički samo njih imam. Brutalica mi je light machine gun sa 216 metaka u saržeru; pa to pucam dve minute; xD. Kad napunim 100 sati u igri napišem review igre. Jedna od najpodcjenjenijih igara na tržištu u zadnjih desetak godina. Ubisoft je ubio s podrškom za ovu igru. Sada je daleko bolja nego li na launchu ili prije godinu dana...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3502 u: Srpanj 04, 2018, 12:52:04 »
Assassins Creed III, meni najbolji u serijalu. I danas vidim zasto, cijeli taj setting, atmosfera ma sve mi je vrh.

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3503 u: Srpanj 04, 2018, 17:33:57 »
Origins si igrao?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Hrv4tin4

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3504 u: Srpanj 05, 2018, 06:44:50 »
Započeo jučer Shadow of the Colossus i zaista igra izgleda i djeluje epski sa svojim prikazom igre.
Super mi je što nema držanja za ruku, nitko te ne navigira i ne navodi konkretnije od tvog mača koji također moraš samostalno usmjeravat i okretat kako bi vidio gdje se "skupljaju" zrake u uski snop i krenuo tamo na ubijanje divova...
Uspio sam 2 jučer srediti u dosta kratkom vremenu, možda za vikend budem imao više vremena pa si dam oduška. Igra nije jednostavna i zahtjeva dosta prilagodbe i kalkulacija kako pobijediti neprijatelja.


Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3505 u: Srpanj 05, 2018, 11:58:52 »
Origins si igrao?
Da, presao ga i dobar mi je jako. Al AC III mi i dalje ostaje na tronu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3506 u: Kolovoz 05, 2018, 13:17:40 »
Završil RAGE neki dan, odlična mi je bila igra. Jedine mane - mutne teksture i neinspiriran kraj. Inače mi je bilo JAKO dobro. Mad Maxovski skroz s sf elementima. Dizajn i raznolikost lokacija me ugodno iznenadil, općenito sam očekival dosta lošiju igru od ovoga. Igra je nakrcana referencama na pop kulturu i stare id Software igre. Animacije likova su isto super s obzirom na datum izlaska igre.

Dok sam videl lokacije di prevladavaju smeđi tonovi sam shvatil da jako oću novi Quake s Stroggovima i da bude najsmeđiji ikad (ono kaj su mu neki jako zamjerali davno). Tipa:



To bi bila Quakečina samo takva. ;D

Inače, malo skrinovi - igra s obzirom na godine još uvek ful dobro izgleda (ako se zanemare katastrofa teksture na blizinu):














Za par dana je Quakecon, bude prikazan novi DOOM i još gameplaya RAGE-a 2. Dvojka mi se čini da bude tonom nekaj više kak je Mad Max Fury Road prema npr. Road Warrioru. Stiliziranije u odnosu na stari, makar bi preferiral da zadrže ton i vizualni stil jedinice. Kak god, id Software - bring it on!

Offline Hrv4tin4

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3507 u: Kolovoz 05, 2018, 13:28:07 »
Uf, ja konačno završio Dishonored sa svim DLC-evima. Dvojku još ne planiram krenuti nego se malo odmoriti.
Sad sam na PS4 počeo Digimon-e i stvarno mi je fora i za opustiti se. Konačno još jedan dobar JRPG naslov koje inače obožavam.
PS Vita i dalje trpi moj Stardew Valley i frama mi izgleda sve bolje. Nemam pojma kako sam se zarazio s tim i da mi je netko prije pola godine rekao da ću u to čudo ulupati 40+ sati (a nisam ni blizu toga da stanem) rekao bih mu da je lud...

Imam svinju, 3 ovce, 4 krave, 1 kozu, 8 kokoši i 2 zeca. Staklenik gdje uzgajam kavu i prodajem ekipi, kukuruza, jagoda, itd. Ma totalna ludnica od igre  cer1njo

A na PCu sam konačno odlučio se vratiti malo nekim strategijicama pa sam krenuo s Anno 1404 Gold edition i mogu priznat da me baš opušta i uopće ne primjetim kako leti vrijeme. Igra mi je i dalje dobra bez obzira što spada u nešto starije naslove. Ovi futuristički Anno serijali me ne privlače uopće.

Za razbibrigu sam pokrenuo i Far Cry 5 pa da vidimo kako će to čudo ići. Za početak (20ak min) nije loše, no nije ni ništa novog u tom svijetu. Pucaj vamo i tamo, skini lika, oderi živinu za kraftanje i to je to... Ipak postoji neka privlačnost tog američkog settinga i zato me zapravo igra i tjera naprijed.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3508 u: Kolovoz 05, 2018, 13:31:49 »
Prvi Dishonered mi je bil solidan, isto mi je u planu dvojku nekad ruknuti.

Stardew Valley nisam krenul igrati čisto zato jer se čekal co-op patch, to bum s curom onda farmal. Znam da je igra zakon. ;D

Kad si već spomenul strategije - Civ 5 se igra onak, ko neka konstanta je. Jedna od najboljih igri ikad. Vrh. Hotseat i drmaj. thumbs1

Offline Hrv4tin4

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3509 u: Kolovoz 05, 2018, 13:38:05 »
A pokušao sam Civ V igrat no nekako mi tutorial nije sjeo i nisam do tada igrao civ igre... Planiram možda radije uzet VI pa onda s njom krenut.
Čekam sad i krajem 8. mjeseca onaj reboot Theme Hospital serijala. Kad se sjetim što sam tamo sve radio...  cer1njo

Al Stardew Valley je čista bomba od igre. Možeš rudarit, tražit blago, pecat, radit na farmi, radit sa životinjama, ženit se, biti dobar s građanima grada, birat određene skillove nakon XY napredka.
Ma doslovno je igra čudo...