Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 776955 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3600 u: Studeni 03, 2018, 23:12:54 »
Ono, kada u igri vršiš egzorcizam, otvaraš ljes sa mrtvim djetetom i gledaš čudne krvave vjerske kipove znaš da voliš čudan žanr igara...  cer1njo






Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3601 u: Studeni 05, 2018, 20:17:42 »
Malo sam probao Agony UNRATED - pravu verziju Agony igre koje je kod izlaska totalno podbacila jer nije imala niti grafiku niti golotinju niti gameplay koji je obećan...
Sada je to dostavljeno i možda čak već sutra kupim igru te je počnem igrat nakon Gray Dawna jer sam poremećen  cer1njo
Jer već sam žrtvovo djete sa nekom demonskom glavom, gledao žensku kako piša u ruku te sa time hrani djete koje ima glavu od nekog starca, čupo srce tipu iz tijela dok mu kita visi i sakrivo se u hrpu ljudskog mesa da me ne ulovi demon sa sisama koje imaju fiziku...  cer1njo



« Zadnja izmjena: Studeni 05, 2018, 20:22:05 od doktor1 »

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3602 u: Studeni 05, 2018, 21:42:31 »
COMMANDOS HD 2 Project

Napokon igra u 16:9!
Sveg se sjećam, netrebam sekunde navikavanja.
To je ta HC igra.







CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3603 u: Studeni 05, 2018, 21:52:04 »
Već sam ti tamo napiso...
To nije 16:9 već rastegnuti 4:3
Po toj logici mogu ja igrat sve igre na 21:9 sa rastegnutom 16:9 slikom  cer1njo

Na nosaču i ovom zelenom avionu se najbolje vidi kako je kod tebe deformirano!




Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3604 u: Studeni 05, 2018, 23:15:55 »
Oprosti.  kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3605 u: Studeni 06, 2018, 07:56:19 »
Nemaš pojma  cer1njo

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3606 u: Studeni 06, 2018, 10:42:38 »
Ovo večeras kupujem  ;D

The Dark Occult Launch Trailer - YouTube



Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3607 u: Studeni 08, 2018, 19:50:36 »
Probao igru...

Nisu me dugo u nekoj horor igri prošli trnci! U ovoj u sat vremena dva puta tako jeziva situacija da sam pobjego i zbog sebe sačeako par sekundi da dođem na sebe...
Atmosfera u kući je vrh vrhova; stalno imamo osjećaj da nas nešto promatra uz odlične zvukove radi kojih ni sam neznam di i kako  ;D
Igra je teška jer je kuća kao i u filmovima dizajnirana kao veliki labirnint i primarni gameplay je traženje ključeva za napredak uz tu atmosferu koja ubija i bježanje od spodoba kojih ima više vrsta uz jednu glavnu protagonisticu. Vidim po trailerima da dobijemo i mogućnost da se obranimo od nekih spodoba.
Čini mi se da se dosta bazira na jump scareovima no u ovih sat vremena me ta mistična ghotic atmosfera i sami zvokovi oduševila... Strah me pogleda i lutku na kauču mamu joj njezinu  cer1njo

Naravno probao sam igru i Terror modu jer sve ostalo je za pičkice; pičkice koje njurgaju da je igra teška i da interaktivni objekti ne svijetle, nema mape, baterija se ne puni sama od sebe itd te uredno davaju minuse na steamu pod recenzijama... Kao i radi performansi jer igra izgleda impresivno i kod mene se vrti odlično!
Znači toliko su njurgali da je developer u zakrpi ubacio novi mod koji ima mapu, automatsko punjenje baterije i olakšao igru uz mnoge pozdarije...

Evo dole na slici npr kutija koja je interaktivna no stopljena je sa okolinom i nema vražiji blinkajući efekt... Tako i svi drugi objekti - jednostavno su dizajnirani da se uklope u okoliš i da malo istražujemo...



Jedan video sa samog početka i ovo je još laganini, za djecu...

The Dark Occult - YouTube


Vizualno je igra predivna te upravljanje likom djeluje kao da upravljamo sa nekim jer imamo osjećaj za filing kao da lik ima "masu" ili koji već kurac...



I kako da developer napravi dobru horor igru kada će je mainstream publika toliko popljuvat jer ih igra ne vodi za ruku?

Jedna recenzija u kojoj čovjek zna šta očekivati od igre...
The Conjuring House offers up some classic old-school Gothic horror, the kind that relies on the tension it creates along with the atmosphere that builds naturally. Sure, the gameplay itself may be a little dated, but the game does so much work in creating a legitimately unsettling experience that it’s easy to excuse the constant need for finding this or that.
If you genuinely enjoy being scared or you want to make someone you care about suffer and not be able to sleep soundly for a few nights, then The Conjuring House ought to do the job pretty well.

Da nadodam da je voice acting glavnog protagonista jebeno užasan i neznam koji im je k bio! Intro koji je napravljen kao dokumentarac i drugi glasovi su dobri, ali brate mili koji je ovo vrag sa našim likom!?

I da, te jeben curice, te jeben lutke i koji ih stavi u horor igre!!  cer1njo

ovo se smije igrat samo oko pola noći, jedan ujutro i još da vani pada kiša...  ;D
« Zadnja izmjena: Studeni 08, 2018, 19:56:36 od doktor1 »

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3608 u: Studeni 08, 2018, 20:17:35 »
Ja nista ne igram vec skoro tj dana, nemam uopce volje pokrenut RDR II. Uzeo bi si Detroit Become Human to znam da ce mi se svidit

Offline Wulf

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3609 u: Studeni 09, 2018, 11:31:36 »
Neš slično ko Amnesia?
Ako je onda odlično... Iako amnesia ima glowing objects ne pomaže mi baš  cer1njo


Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3610 u: Studeni 09, 2018, 19:21:35 »
Amnesia je nula naspram ovoga!

Offline Wulf

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3611 u: Studeni 09, 2018, 19:51:06 »
Meni je Amnesia prvi "ozbiljan" takav horor pa zato...
Ali ako je amnesia nula naspram ovoga onda bogmi pomozi s ovime kad ću ikad igrat  cer1njo cer1njo

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3612 u: Studeni 10, 2018, 15:06:13 »
Mogu reći da mi je baš fora Agony unrated...
Ali opet, to sam ja...  cer1njo


Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3613 u: Studeni 10, 2018, 16:39:36 »
Ne igra mi se ništa osim horor i mističnih igara nakon šta sam prešao Call of Cthulhu...
A problem je šta to mogu igrat samo posle deset navečer radi boljeg doživljaja...
Još  Agony može i predvečer jer nije toliki horor, ali taj pakao je fora... Ima zagonetki, skrivanja, čitanja, i otkačenog te bolesnog dizajna...

Početak Agony UNRATED:

Agony UNRATED - YouTube
« Zadnja izmjena: Studeni 10, 2018, 16:44:50 od doktor1 »

Offline bartul_9

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3614 u: Studeni 14, 2018, 21:54:11 »
Zavrsio SOMU i prezadovoljan sam, napisat cu vise dojmova za koji dan. Igram GTA5 sa kolegama Bert i Hrvatina, jos uvjek derem Witcher 3 i spremam se za prvu ekspanziju  i zapoceo sam Shadow of Mordor.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller