Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 764636 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3720 u: Rujan 17, 2019, 23:29:03 »


Igram makar se još skida igra, trebaju mi se još i ultra hd teksture skinuti, onda bu još veća bomba. thumbs1

To sam random okinul jedini skrin. cer1njo

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3721 u: Rujan 17, 2019, 23:31:32 »
Skinute i izgledaju bolesno!
Stavi AO jačinu na 12! Mnogo bolje se objekti i raslinje ukopi u osvjetljenje nego na default 9
Isto sam isključio Image sharpening u opcijama jer imam radeon image sharpening uključen koji radi puno bolji posao...

HAHAHA, slika



Sa defult FOV imam drastično veči nego ti, osim šta mi se dupe ne vidi sa nogama kao tebi  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3722 u: Rujan 17, 2019, 23:33:29 »
Iskreno, nisam nekaj previše ni prčkal po postavkama, stavil sam još cutscene letterbox i 60fps i dignul sam particle efekte na 15. cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3723 u: Rujan 17, 2019, 23:35:43 »
I glavno da se najbolji lik u serijalu vrnul. ;D

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3724 u: Rujan 17, 2019, 23:35:55 »
Sve na ultra, particle na 15, šta ide na insane na insane, HD teksture  cer1njo cer1njo

Ono, možeš pročitat ova sitna slova na tanku iznad glave od JDa  ave1


Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3725 u: Rujan 17, 2019, 23:38:06 »
Do kud si došel? Da ti stavim u spoiler koj je najbolji lik u serijalu, jer ga nema na četvorki. ;D

Samo da ga ne sjebu tu, jer je u trojki bil bad motherfucker. cer1njo

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3726 u: Rujan 17, 2019, 23:41:49 »
Inače, 21:9 ubija; od UIa do opcije cutscena u filmskom formatu;



Inače, X1X ima neke medium / high postavke...
______________

Došo do Act II...

Prešo sam jednicu i dvojku na posuđenoj konzoli, nisam samo trojku ali sam odgledo bitne stvari u videu


Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3727 u: Rujan 17, 2019, 23:46:46 »

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3728 u: Rujan 19, 2019, 13:08:17 »
Ruknul sam Gearse 5. Nakon apsolutno nikakvog hypea i isto takvih očekivanja (nakon li-la četvorke) - igra mi je na kraju bila brutalna, makar ima nekih stvari koje su mogli bolje rešiti. Skiff je IMO totalni filler i ta 'overworld' šema je dosta šuplja, s obzirom da je svijet mrtav. Mogli su bar neke životinje staviti da ne bu tak statično. Ajd, ak ništ drugo bar je dost brzo vozilo, ali opet na kraju, taj dio samo bezveze razvlači igru. U trećem actu je ok (ko da je bolje posložena mapa), ali drugi act zna na momente biti dosadnjikav upravo zbog tog putovanja između lokacija.

Drugi act mi je zato i najlošiji, mogli su složiti linearno misije i ne bi se apsolutno ništ izgubilo, samo bi bil bolji pacing. Ostala 3 acta su vrhunski izvedena. Još jedna stvar kaj me iritirala na igri - kaj nemaju likovi flashlight koj bi se mogel aktivirati po volji.

Inače je sve ostalo top. Otvoreniji level dizajn, gameplay, boss fightevi, grafika, zvuk, sve je na razini. Soundtrack je miljama bolji od onoga na četvorki (koj je loš) i u duhu serijala je, očito su skužili i oni da tu ne treba ne znam kakve novosti forsati, kad su stare teme fenomenalne. Kraj igre je totalni throwback na prve Gearse, na početak igre.

Priča je u globalu ok, makar ne volim te obiteljske razmirice, ali dobro su odigrali da nije uvek to u prvom planu pa se saznaju neke bitne stvari koje nemaju veze s daddy issues (dobro, mamacita issues u ovom slučaju) od glavne junakinje.

Uglavnom, jako sam ugodno iznenađen ukupnim rezultatom i topla preporuka, pogotovo kad se more na Game Passu za 1$ odigrati kaj je steal.


Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3729 u: Rujan 21, 2019, 14:40:40 »
Kad prije, ja danas tek počeo drugi Act...  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3730 u: Rujan 21, 2019, 14:46:21 »
Imam vremena trenutno. ;D

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3731 u: Rujan 30, 2019, 17:28:23 »
Ramp, jesi bio u ovom rudniku koji je dio sidequesta?



Jbt, koliko teškog napucavanja! Mislio sam da nakon šta sam sve pobio kod onog zaleđenog jezera prije ulaska da je to to, kada ono još boss borba, kao i klanje tokom cijelog izlaska iz rudnika! DFQ?  cer1njo

Offline Wulf

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3732 u: Listopad 01, 2019, 22:25:11 »
Prešao BF4 campaign. Pred kraj je čak i ok, ali je fakat loše napravljena. Interakcija s okolišem, igračima, AI pogotovo i Irish lol
Mislio sam da su povezane kampanje jer je Dima unutra. Navodno je to Dima iz 3ojke, ali je šteta što nije isti glumac.
I ta misija u zatvoru je preloša i ono sa branom.
Kak bi CinemaSins reko: they survive this.

Krenut ću opet igrat BF3 da zaboravim ovo. Jel igra ko MP BF4?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk


Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3733 u: Listopad 01, 2019, 23:03:31 »
Lol, vjerovatno nitko.
Pa kampanja BF4 je dno dna. Čak su i ove BF1 bolje od nje, dok je BFV super čak.
Al COD sa zadnje tri igre je imao fenomenalne kampanje.

 thumbs1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Wulf

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3734 u: Listopad 02, 2019, 10:55:28 »
Nisam mislio jel se igra campaign, nego na multi. U 4ci mi je multiplayer odličan.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk