Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 781232 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #870 u: Siječanj 16, 2013, 16:24:13 »
Oduševljen F.E.A.R.-om. Igram ga sada tri dana i negdje sam blizu kraja čini mi se te sam kako rekoh oduševljen. Stara škola FPS-a, to je to. Medikitovi, nikakva glupa regeneracija zdravlja, nikakvi pokazivači smjera ili radar nego se čovjek tu i tamo stvarno izgubi u prostoru i traži put za dalje. Ja par puta već zapeo na kojih 10-15 minuta tražeći kud sad. Nekada bi se takvo što čak i u ovoj igri manje događalo ali toliko su me poglupili moderni FPS-ovi da mi je sada teško naći neki ventilacijski otvor skriven u mraku. Ali sada takve stvari tražim i sretan sam  hug1

Inače već neko vrijeme (duže= želim odigrati ponovno Doom 3 i ekspanziju mu RoE ali sam htio onaj BFG Edition. No kako nemam para za to, odlučih krenuti sa nekim drugim FPS-om a F.E.A.R. imam cijeli serijal na Steamu. I bolje nisam mogao odabrati, strašno podsjeća na Doom 3 ali i Half Life 2. Baš mi je nekako kombinacija te dvije igre. Osjećaj napucavanja je fantastičan, pogotovo u slow motionu ili kada bombe počnu gruvat  ave1

Čim ju prođem bacam se na Extraction Point, Perseus Mandate, dvojku, trojku...





« Zadnja izmjena: Siječanj 16, 2013, 16:26:28 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #871 u: Siječanj 16, 2013, 16:58:49 »
Prešao sam Black Mirror
Zadovoljan sam igrom dosta, iako zasmetale su me neke stvari poput usporenog kretanja likova, pogotovo mi je to smetalo kad igra ima puno dijaloga i onda kad odete s nekim pričat lik se usporeno okreće ko robot i sl.
Al zato je ova igra postavila dobar temelj za BM II i III, koliko čujem po recenzijama igre su odlične i ispravljeni su nedostatci iz jedinice. Dobra igra, atmosfera je odlična i radnja me je tjerala da igru završim.
8/10

Dvojka ima spori početak no tada dolazi na svoje dok je trojka nešto vrhunsko... Cijeli setting je mračan, od početka do kraja... Pa odlazak na stare lokacije iz jedinice u novim nastavcima, naravno uz drastično ljepšu prezentaciju, podzemne grobnice sa mozgalicama.....
A za ove usporene likove u BM.. Ne pričaj, popizdio bi dok bi se Bates okrenuo i počeo pričat...

Super šta ćeš sada u nastvacima vidjet kako neki likovi doista izgledaju, a ne samo nakupinu piksela...
« Zadnja izmjena: Siječanj 16, 2013, 17:04:06 od doktor1 »

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #872 u: Siječanj 16, 2013, 21:06:44 »
Krenu sam igrat Black Mirror II
Prvo što me je oduševilo u odnosu na prvi nastavak je fluidno kretanje likova i također odično izgledaju, nisu mutni i pikselasti ko u prethodniku. I ono što je najbitnije FLUDINO se kreću. Grafika je odlična, sve je fino animirano od oblaka koji se kreću po nebu, do vode koja se miče itd.
Onaj film na početku igre kad

Offline Iceman

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #873 u: Siječanj 16, 2013, 23:17:09 »
Igram AC:Revelations i Shogun2 + ekspanzije

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #874 u: Siječanj 16, 2013, 23:56:47 »
Resident Evil Archives  thumbs1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #875 u: Siječanj 17, 2013, 00:41:38 »
Prošao F.E.A.R. Slijedi Extraction Point kuul
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Montoya

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #876 u: Siječanj 17, 2013, 07:37:10 »
FIFA 13, Sleeping Dogs i SSX - tek uhodavanje (vise letenje...i padanje uz lomove te rusenje drva)
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #877 u: Siječanj 17, 2013, 14:50:01 »
Kakav je potonji?  sm1jeh
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #878 u: Siječanj 17, 2013, 23:25:50 »
Ovaj tip isti Orlando Bloom  cer1njo


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #879 u: Siječanj 18, 2013, 00:18:17 »
Baš je  cer1njo

Počeo Extraction Point. Čini se da nije na razini originala. Ah šta ćeš, drugi tim htio/morao nekaj napraviti...  kava1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #880 u: Siječanj 19, 2013, 23:12:44 »
Uz Lost Horizon koji prelazim za navečer sam se zaželio horora.... Prvi put krenuo igrat Amnesia: The Dark Descent i to je užas! Nisam izdržo više od pola sata! Trbuh me počeo bolit od stalne panike i ukočenosti, a još nikoga nisam niti sreo nego samo istražujem na početku.... Ona tjeskoba u mraku, panika, disanje, zvukovi, vrištanje, muzika... - kakav mind fuck od igre; vrhunski mind fuck i bit će teško za preći, Ali pola sata svaki dan u pola noći pa ćemo vidjet.... Zbilja čudo od igre.



A ove godine dolazi nastavak - Amnesia: A Machine for Pigs
« Zadnja izmjena: Siječanj 19, 2013, 23:16:49 od doktor1 »

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #881 u: Siječanj 19, 2013, 23:14:15 »
Tu Amnesiu bi tak htel igrati, al mi je komp preslab. Brijem da je ludilo igra.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #882 u: Siječanj 19, 2013, 23:20:24 »
Ma bolesno... Ono, strašno, nevjerovatni zvukovi i muzika... Šteta šta nemam slušalice jer bi bilo još bolje, ali i ovako preko linije kada pojačam blizu maksimuma dobijem slom živaca..

A nije nešto zahtjevna igra

Operating System : Microsoft Windows XP / Windows Vista / Windows 7
Processor : Intel Pentium IV at 1.5 GHz (Intel Celeron / Duron at 3.0 GHz)
Video Card : 128 MB VRAM – nVidia GeForce FX / ATI Radeon 9600
Memory : 1 GB RAM
Hard Disk : -
Sound : DirectX 9.0 compatible sound card
Direct X : 9.0
Controls : Keyboard & Mouse

Ja igram na max i izgleda zbilja ljep, (uzevši u obzir veličinu tima i same igre). Ono šta je ovdje bitno je to igranje sa mozgom i nevjerovatna audio prezentacija

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #883 u: Siječanj 19, 2013, 23:23:21 »
Ček to je minimum? Onda bi mogel terati. Znam da sam išel gledati još prije zahtjeve za to i bilo je nekaj 2gb rama, moguće da su bili preporučeni, dok sam videl - odustal odma.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #884 u: Siječanj 19, 2013, 23:30:04 »
Evo i ovdje se isto spominje taj minimum

A u opcijama za grafiku ima zbilja mnogo toga za uključit/isključit

A i nastavak se radi na istom negineu tako da ćeš i njega moć pokrenut...
« Zadnja izmjena: Siječanj 19, 2013, 23:31:47 od doktor1 »