Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 779864 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline gamelaker

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3285 u: Prosinac 08, 2017, 14:41:01 »
Nemoj me pogrešno shvatit, nisam rekao da ljudi vole dvojku i trojku SAMO radi prezentacije. Dvojka i trojka su vjerojatno objektivno bolje i kompletnije igre od jedinice. Al vjerujem da se kojim slučajem napravi remaster jedinice, svi bi imali puno bolje dojmove. Meni realno grafička prezentacija ne znači previše, no uvjeren sam da ću odigrat dvojku i trojku s guštom. No teško da će mi nadmašit jedinicu koja mi je među dražim igrama ikad.

Jer u igrama najviše cijenim priču i atmosferu. Zato mi je i jedna Mafia 2, koja je pokupila u najbolju ruku prosječne ocjene, jedna od dražih igara u zadnjih 10 godina. Što ne znači da je objektivno tako dobra jer realno ima svojih problema.
« Zadnja izmjena: Prosinac 08, 2017, 14:44:45 od gamelaker »

Offline Luckyluke

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3286 u: Prosinac 08, 2017, 23:32:15 »
Nije meni samo atmosfera problem koja je pre-happy u nastavcima, nego mi lokacije nisu baš nikako sjele. Recimo Flotsam mi je bio prolazan, ali Loc Muinne i Vergen su mi bili odvratni i nikako mi se ne uklapaju u moju viziju Witchera. Kad se sjetim Temple Quartera, swampa, Black Tavern Islanda... to je bilo savršenstvo. Još jedan problem sa nastavcima je da mi fali taj istočnjački šmek, valjda kužite na šta mislim. Baš je imala jedinica taj istaknuti slavenski rukopis dok su nastavci kako kažu u videu, nekako više okrenuti zapadu.

Ok, likovi su tu, questovi su tu i sve kužim, ne mogu se ne složiti sa recenzijama da su igre produkcijski i tehnički na vrlo visokom nivou ali meni nikad ne bu bilo to. Uf, sad mi baš fali Shimmy da onako opširno elaborira sve što sam želio reći; valjda jedini čovjek na forumu koji kuži kaj hoću reći :)

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3287 u: Prosinac 17, 2017, 18:08:41 »
Nisam se igro od 3.12...
Ovaj tjedan planiram završit Shadow Tactics i onda se ponovno posvetit Divintiju nakon par odličnih karpa...

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3288 u: Prosinac 23, 2017, 04:12:19 »



Ima li bolje igre za igrat u ovo doba Božića i blagdana?! Naravno da nema. Igra se drži vrhunski! Teksture, gameplay. A da ne spominjem vozni model koji je bolji od 99% akcijskih igara. Mislim da ću nakon toliko godina si dat oduška i napravit review u svom stilu o tome kako je igra još dobra i kako je kod mnogih zaslužila nepravedan tretman. A mnogi u ono vrijeme nisu shvatili kakvu igru igraju! Dosta ljudi nisu shvatili da je ovo linearan i zatvoren open-world. No o svim doživljenim po neznam ni sam koji put, u opširnijem remasteru recenzije.



CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline bartul_9

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3289 u: Prosinac 23, 2017, 07:53:27 »
Bas sam je i ja mislio odigrat, takoder mislim da je ovo savrsena igra za blagdane.

Presao sam je sigurno 10 puta i igra mi je top, bas top.

Davali su joj niske ocjene jer kao u otvorenom svjetu nije bilo niceg za radit i zabavit se, pa meni je to najveca glupost ikad. Ovo je jednostavno bila linearna igra u jednom lijepom otvorenom svjetu, koji je kao neki veliki otvoreni level neke igre i kao takva je savrsena. Prica i likovi su bas top, dostojni jednog vrhunskog mafijaskog filma.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Luckyluke

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3290 u: Prosinac 23, 2017, 11:37:29 »
Jebote Cole ko da mi misli čitaš. Ja isto prije dva dana skinuo Mafiu 2 baš zbog ovog prigodnog vremena za odigrat. Prethodno sam odigrao kakvih dva sata Mafie 3 i nepovratno je izbrisao s diska jer mi ne valja ništa pa da isperem malo tu gorčinu. Igra ima nekih mana zbog kojih je ispustila mogućnost da bude baš topčina od igre, ali ta fenomenalna atmosfera, priča, likovi, soundtrack... jednostavno je grijeh ne odigrati ju bar jednom.

Offline gamelaker

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3291 u: Prosinac 23, 2017, 11:49:24 »
Uh Mafia 2. Ritualno ju prelazim bar jednom godišnje...

Meni osobno jedna od dražih igara ikad. Linearnost me uopće nije smetala. Dapače.  No trenutno baš igram Sleeping Dogs pa mi je palo ma pamet kako bi Mafiji 2 savršeno pristajali slični sporedni zadaci. Recimo pronalazak rijetkih automobila za onog lika s otpada ili one "usluga" misije koje bi se savršeno uklopile. Možda i par utrka nebi bilo na odmet no to i razumijem s obzirom da 50-ih nije bilo street racinga baš. Ili mi se čini :)

No izuzev toga imamu savršenu priču, likove i atmosferu. I par stvarno legendarnih trenutaka kao npr. dio kojeg ne želim spojlat onima koji možda nisu igrali, no samo ću reći da se radi o par pijanih likova i lešu u autu.



Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3292 u: Prosinac 23, 2017, 13:58:26 »
PUBG??

Offline bartul_9

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3293 u: Prosinac 23, 2017, 15:07:21 »
Igram ja cjeli dan.. Aj navrati pa mozemo bacit duo.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3294 u: Prosinac 23, 2017, 15:10:48 »
Ma ne vidi mi se baš igra. Mislim, bil bi dobar da nema onog fakin brutalnog laga na početku kaj se ne da igrati uopće.

Offline bartul_9

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3295 u: Prosinac 23, 2017, 15:21:40 »
Danas ga je bilo dosta, a evo sad zadnjih par meceva je puno bolje.

EDIT: Evo sad opet uzas, a neda se ni meni igrat kad je tako.. Ovo je sve jedno veliko kolo srece, od 5 pokusaja, 3 moram prekinut.

Neznam zasto se cjeli dan igra na Miramar mapi, cjeli dan me ubacuje na tu mapu.

Inace zaredao sam bio 7 killova, bio sam toliko sretan da mi uopce nije bilo do pobjede, na kraju sam pogiuno sedmi. Malo sam uhvatio ruku u pocetku sam bio dosta los, al to je valjda normalno. Izbjegavao sam prenapucena podrucja i uvjek bjezao sa strane, onda sam shvatio da tako nikad necu naucit igrat, pa sam se odlucio samo ubacivat u velike gradove i mjesta koja su obicno jako popularna, a onda lovat druge igrace. Nije sve ni u pobjedi, gust je i napucavat se. Doduse jos mi nije doletio nijedan Chicken Dinner, al pomalo, doce to sve.

Treba dosta promisljene poteze pravit i pametno riskirat, al ovo je takva igra da nikad ne postoji nesto savrseno, uvjek te netko moze skinut sa leda ili s nekog mjesta gdje ga ne vidis.

Svakako je odlicna igra i bas gustam peglat ovo u zadnje vrjeme. Dosta su se popravile i performanse sa zadnjim patchom, a i igra izgleda nesto ljepse, promjenili su neki kontrast ili nesto na prvoj mapi.

Svida mi se napucavanje i kad se malo uhvati ruka mogu se cuda radit. Samo je jos uvjek ogroman problem sa lagovima koji unistavaju igru. Igra mi zna u kljucnom trenutku blokirat i eto, gotov si.

« Zadnja izmjena: Prosinac 23, 2017, 15:31:41 od bartul_9 »
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3296 u: Prosinac 25, 2017, 13:52:18 »


Ma igra je ok, nije neko svetsko čudo, bar meni. Jučer sam igral par sati al onda me ful zamorilo dok sam imal 2 runde za redom kaj sam bežal za zonom kojih 15 minut u svakoj.

Offline bartul_9

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3297 u: Prosinac 25, 2017, 14:14:30 »
Jbg to je takva igra, mozes pobjedit a da cjeli mec ne sretnes nikoga.

Meni je taj battle royal mod vrhunski, bas napet i odlican. Igra ima dosta problema, al meni je prokleto zabavna.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Wulf

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3298 u: Prosinac 27, 2017, 13:01:06 »
Mislim da sam odlučio prelaziti po redu što imam u librariju na Steamu, a na kupilo se skoro 30 igara. Što free što kupljenih što redeemanih.
Ali prvo ću prejti opet Homeworld i Homeworld2 Remastered. Pa onda dalje ćemo vidjeti kuda to ide.
Usput tu i tamo ću odigrati thehunter classic. Neki dan umro na snijegu  cer1njo

Offline bartul_9

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3299 u: Prosinac 27, 2017, 23:35:50 »
Ja peglam ovaj PUBG zadnjih dana  kao ludak.

Neopisvi je gust igrat u squadu sa nekom ekipom, zabavno, napeto i zanimljivo, bas show. Danas sam valjda peglao od 10 ujutru do sada, sa dvije, tri stanke od svega sat, sat ipo sve zajedno.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller