Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 765626 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline bartul_9

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3345 u: Siječanj 11, 2018, 01:34:57 »
Tako je i na PCu, sve ima neki delay, al kad uhvatis ruku postane normalno.

Koliko sam razumio u NG+ je igra nesto teza ili se otkljuca veca tezina.

Ja stvarno nisam dosada umro mozda svega 3,4 puta i to radi svoje gluposti.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Alnor

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3346 u: Siječanj 11, 2018, 01:55:35 »
ja sam 54.lvl, odlican armor imam i sve, preko 160 sati u igri, nisam poceo ng+ jer hocu potpuno cijelu mapu i sve dodatno proci,a ako pocnem ng+ bojim se da se ne resetaju neke od tih stvari... ali dosta lako umrem, mislim da igram cak na predzadnjoj tezini i dosta protivnika, zapravo mozda su i obicni human protivnici, me ubi sa 2-3 udarca... ako se susretnem da ih je oko 5 oko mene dosta je teško jer često napadnu kad se branim od jednog i slicno, tak da neznam kak to da je vama tak lako - ali jebiga, meni nije baš tak lako kak pričate  cer1njo

Offline Evil

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3347 u: Siječanj 11, 2018, 03:01:39 »
Ma prelagano je, imam neki drveni mač i udaram crnog medvjeda 6 levela većeg i jedino što traje 5 minuta jer sam lvl 1 na death marchu i dps mi je 3, možeš side stepat do ponedeljka ujutro ako hoćeš, urnebes. Kad imaš više mobova nemoj lockat target i bok. Neke mobove možeš parryat beskonačno a ako nemožeš onda kastaš sign, dodge, dodge, dodge, hit, dodge, hit, dodge, ako te kojim slučajem pogodio opet skastaš sign i to je to.
Vrijeme mi je fenomenalno, boje, raslinje, atmosfera i priča i ta priprema oko monstera, tipa Noonwraith prvi, samo nisam trebo prije toga ostavit mozak na Soulsima i Bloodborneu, onda bi više gušto u cijeloj igri.

NG+ je teži ali opet izleveliro si lika, a možeš i overlvl izrokat, možda da se mobovi scale-aju ali opet je mehanika takva kakva je

Offline bartul_9

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3348 u: Siječanj 11, 2018, 09:42:31 »
Ma da, kad si u velikoj ekipi od 5,6 ljudi ja sam koristim ovaj kratki dodge i plesem oko njih, lagano ih kidam, onda se napuni adrenalin bar i porjesavam ih za cas, a tu su i singovi. Meni je Igni najjaci, njega dizem koliko god mogu, Axii je isto odlican. Tocno vidis kada ce protivnik napast i svi napadi su isti, nema neke varijacije, ako bas zelim tocno igrat nemogu me nikako dohvatit. Ja kad se borim sa vise ljudi ili monstera dosta puta mi se dogodi da samo spamam light attack na jednog od njih i nitko me ne napada, to mi je malo glupo. Cak se okusam i sa monsterima veceg levela i nisu teski, mogu te ubiti u 2 hita, al ako ih izbjegavs pravilno i hitas cjelo vrjeme, pobjedit ces bez problema, samo ce bitka trajat 5,10 minuta. Ako mozes doc mu iza leda sa dugim dodgeom i onda critical hit, pa ga zapalis Igniom ili stunas Axiiom pa opet critical hit i samo ponavljas isto.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline blowfish

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3349 u: Siječanj 11, 2018, 10:04:00 »
Sad ili ga žešće serete ili sam ja retardiran ili ste vi neki bogovi gaminga, ali ako je Witcher na death march lagan onda je očito vrijeme da se ostavim gaminga. Naravno da postoji pattern, naravno da možeš abjuzat dodge, roll i sve to, ali ako je nekom volja lupat prokletog medvjeda sat vremena onda možda fulava poantu? Baš me zanima kak ćeš ubit Toad Princa sa drvenim mačem na levelu 1... Preseravanje.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline bartul_9

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3350 u: Siječanj 11, 2018, 10:19:07 »
Ja nisam rekao da me volja lupat nekog jaceg monstera koji je na levelu 10, a ja level 5, samo kazem da se to moze i da ce trajat dugo.

Mene je isto sokirala kako je taj deathmarch lagan, kazem ti do sada sam poginuo 4,5 puta i to sve jer sam se zaletio bezveze.

Budem uploadao video neke borbe kasnije. Samo da mi je internet ista brzi jer ovo traje predugo.

Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline bartul_9

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3351 u: Siječanj 11, 2018, 10:54:52 »
Evo video. Koristio sam neki program da ga convertiram za YT da se brze uplouda, malo sam snizio i kvalitetu. Protivnici nisu bas neki, al to su prvi na koje sam naletio ispred Novigrada, kasnije cu uploadat neki video sa tezim protivnicima, al eto da dobijete ideju. Pokazao sam i koje abilitije koristim i tako, pa pogledajte. Drwoneri su level 9, ja sam level 11, al isto bi im bilo i da su veci level.

Witcher 3 Fighting on DeathMarch/ its easy - YouTube
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Evil

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3352 u: Siječanj 12, 2018, 16:16:17 »
Sad ili ga žešće serete ili sam ja retardiran ili ste vi neki bogovi gaminga, ali ako je Witcher na death march lagan onda je očito vrijeme da se ostavim gaminga. Naravno da postoji pattern, naravno da možeš abjuzat dodge, roll i sve to, ali ako je nekom volja lupat prokletog medvjeda sat vremena onda možda fulava poantu? Baš me zanima kak ćeš ubit Toad Princa sa drvenim mačem na levelu 1... Preseravanje.

Nemoj se ti ostavit gaminga neg samo tempiraj dva klika jer je Bičer na death marchu prelagan. Nije preseravanje negp pričamo o tome koliko je odlična atmosfera u igri i sama igra osim kombata, oružja nemaju težinu, možeš parryat dokle te volja i imaš dva poteza i to je činjenica i moje ubijanje moba koji je 6 levela veći od mene je samo iz razloga da vidim da igra što se kombata tiče ne nudi ama baš nikakav izazov  p1va

Offline bartul_9

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3353 u: Siječanj 12, 2018, 16:43:12 »
Da, da ima par modova za PC koji dosta otezavaju i mjenjaju borbu, vjerojatno cu stavit jedan od njih.

Ovo mjenja cjelu borbu i prdoubljuje je, imas kompletnu kontrolu nad likom, sada borba izgleda jako atraktivno i realniji, al mislim da treba dosta vjezbe za ovo, nadam se da opet nije jako jednostavno.

Jbg u Witcheru sva cudovista imaju valjda 1 ili 2 napada i nakon par susreta vec vidisi kako to ide i sta ti sljedi i nemogu te rjesit nikako. Jos ako pravilno koristis signove to je prelako. Ja ih spalim sa igniem bez problema, sa Axiiem stunam, Queen je odlican ako sam u zatvorenom podrucju i primam vise hitova, itd.

Witcher 3 Enhanced Edition - Combat Tutorial - YouTube


Steta sto nisam ovako nesto odma instalirao, sad sam vec na 25 sati igre, bojim se da mi poremeti save file, ili nesto. Sta se vama cini od ovog moda, jel ima neki bolji?
« Zadnja izmjena: Siječanj 12, 2018, 16:45:56 od bartul_9 »
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3354 u: Siječanj 12, 2018, 17:27:36 »
Nije preseravanje negp pričamo o tome koliko je odlična atmosfera u igri i sama igra osim kombata, oružja nemaju težinu, možeš parryat dokle te volja i imaš dva poteza i to je činjenica i moje ubijanje moba koji je 6 levela veći od mene je samo iz razloga da vidim da igra što se kombata tiče ne nudi ama baš nikakav izazov  p1va

Upravo to, ta loša borba me skroz ohladila od igre i ne mogu se prisiliti, unatoč tome kaj se hvali priča i side questovi - koji su me također jako razočarali u 15h koliko sam uspio izdržati u igri.


Offline bartul_9

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3355 u: Siječanj 12, 2018, 18:14:10 »
Pa jbg, nije sve za svakoga. Nekome mrak, drugome dan, ili kako vec ide ta poslovica.

Meni je to vrhunska igra, ima svoje mane, al jednostavno su taj lore i likovi kliknuli sa menom i to je to.

Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Evil

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3356 u: Siječanj 13, 2018, 03:16:38 »

Ovakvih fajtova mi fali, kad se boss jedva sredi i cijeli fajt te praktično može one shotat ako napraviš glupost :)
BTW 100% u Old Hunters, sad krećem na Chalice dungeons

Offline Evil

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3357 u: Siječanj 13, 2018, 20:20:09 »
Konačno i sva tri kraja u main game-u, sad najgori dio do platine  ubit 20 bosseva za platinu :D

Offline Evil

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3358 u: Siječanj 14, 2018, 17:09:57 »
Pala je platina konačno, jubilarna 11-ta, sinoć i danas preko dana ispišo krv :D
« Zadnja izmjena: Siječanj 14, 2018, 17:12:43 od Evil »

Offline c0bra123

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3359 u: Siječanj 14, 2018, 17:25:24 »
hehe! GG! Btw, meni se neda to gonjat. Imam previše toga za igrat, pa možda zato, a opet mi drago kad neki trofej dobijem. Nezz čudno manipulira Play.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.