Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 776741 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

bert_raccoon

  • Gost
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3585 u: Listopad 13, 2018, 12:31:06 »
Odigran Saints Row IV! Sve kompletirano!
Čak sam pokupio svih tisuću i nešto collectiblesa!
Od achievementa opet, kao i kod Saints Rowa The Third, nisam pokupio samo tri komada koji su povezani s igranjem co-opa.
Uglavnom, igra je čist ok. Preporuka za razbibrigu. Čak je i priča u redu i drži vodu. Jedino što je veliki minus je što se ne mogu opet igrati glavne i sporedne misije koje su već prijeđene.




Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3586 u: Listopad 13, 2018, 14:10:54 »





Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3587 u: Listopad 13, 2018, 21:20:43 »
Sada sam brojao i imam  za preći deset igara!
Neću više kupit igru dok to ne pređemcer1njo

Kupljeno ovaj tjedan  kava1



 cer1njo fpalm1


Offline Hrv4tin4

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3588 u: Listopad 16, 2018, 07:08:39 »
Uf, World of Final Fantasy koji bih preporučio svakom fanu serijala, a pogotovo ekipi koja voli sve igre do FF X (uključivo s njim).
Isto tako malo na PS4 uz FF rokam i MGS V - ne znam zašto no odlučih lagano krenuti ispočetka, malo Ground Zeroes, pa se prebacim na main game kasnije. Igra me stalno vuče iako sam ju sažvakako i ispljnuo na PCu. Moram ju odigrati i na konzoli...

Na PCu se polako krećem u Resident Evilu VII i zabavljam uz Two point hospital. Al zaista solidan remaster stare igre iz 1997.

Čeka se taj munjeni RDR 2 i malo divljanja po divljem zapadu...  hug1

bert_raccoon

  • Gost
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3589 u: Listopad 19, 2018, 21:32:15 »
Odigran Saints Row: Gat out of Hell! Sve kompletirano!
Čak sam pokupio svih tisuću i nešto collectiblesa!
Od achievementa opet nisam pokupio samo tri komada - jednog koji je povezan s igranjem co-opa, drugi za koji treba sreće (treba skočiti na pet automobila zaredom, a oni se baš ne pojavljuju) i treći koje je isto tlaka u kojem treba capturati the flag na tri lokacije na motoru, a koji se lako uništi (plus da bih ovaj achievement mogao osvojiti trebao bih se vratiti natrag u razdoblje kad takve tri CTF misije nisam prošao).
Uglavnom, igra je u redu i veoma je kratka (glavne misije se mogu završiti za manje od četiri sata), ali, čovječe, ovi challengesi me ubili u pojam (njih 101!). Trebalo je toliko grindati da poludiš (ubij 100 neprijatelja s ovim oružjem, 250 s onim, ali prije toga ga nadogradi, ubij 100 ovakvih neprijatelja, itd.). To je bilo toliko grinda da mi se igra zgadila. Hvala, ali mislim da mi je Saints Rowa dosta za neko vrijeme...




Offline the_prodigy

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3590 u: Listopad 19, 2018, 21:55:11 »
Treba imat volje za to :)
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3591 u: Listopad 20, 2018, 01:01:33 »
Meni užasno odbojan serijal; nikako ne volim te neozbiljne open world igre; zato sam jedino mogao malo JC2 probavit, ostali nikako.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

bert_raccoon

  • Gost
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3592 u: Listopad 20, 2018, 10:10:35 »
E, vidiš, baš bi mogao nastaviti s Just Cause serijalom (drugi i treći dio). Ionako mi stoje na lageru već duže vrijeme...

bert_raccoon

  • Gost
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3593 u: Listopad 24, 2018, 15:26:27 »
Probao sam igrati Warhammer 40k Space Marine, ali sam stao negdje na pola igre (na početku devetog poglavlja) i odustao. Jednostavno premotona igra - sve se svodi na hack and slash. Pola sata sam se borio s ruljom na istom mjestu dok nisam shvatio da moram samo jednog lika roknuti da mi se skine prepreka za daljnje linearno kretanje po levelu. Kretanje lika je presmotano - stalno zaboravlja da mora trčati. Obnavljanje zdravlja je isto bezveze napravljeno. Pročitao sam da je konačni boss jako težak pa sam odustao jer mi se ne da gnjaviti s time onda ako neću moći završiti igru (ili završiti nakon mnogo sekiranja).

Offline bartul_9

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3594 u: Listopad 25, 2018, 11:57:17 »
Sinoc malo peglao Quake Champions i jako mi se svida igra. Brzo napucavanje, cista rokacina, brz respawn, bas konstantno nabijeno akcijom. Odigrao sam par meceva i bio sam dosta solidan s tim da nemam nekog velikog iskustva sa arena shooterima. Igrat ce se i dalje, moram upoznat mape i oruzja i malo jos uhvatit ruku. Sad sam dobio zelju da opet instaliram DOOM i zavrsim prelazak koji sam poceo na najvecoj tezini, mislim da mi je ostalo jos par sati igre.

Igrao bi PUBG al nekako mi je dosadio vise, Overwatch mi se neda, Fortnite jos nisam isprobao, mislim se instalirat BF4 posto sam dobio sve mape u igri besplatno pa da vidim kakve su jer sam do sada samo peglao ove standardne mape. Igrao bi BF1, al conquest large mi dosta pada fps pa nemam volje, jer je cpu heavy igra, nazalost.

Takoder sam krenuo rjesavat WItcher3, sad cu krenut na Hearts of Stone ekspanziju, skoro sam rjesio sve u Velenu, ostalo mi 2 questa i par upitnika.

Malo sam zapeo sa Somom, nemam volje, al morat cu je dovrsit jer mi je radnja jako zanimljiva.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3595 u: Studeni 03, 2018, 15:56:43 »
Prešao Call of Cthulhu



Grafički gledano igra je solidna uz loše modele likova! Iako su likovi dizajnirani sa takvom namjerom animacije i lip sync su loši...
Artistički igra izgleda super! Uz mnoge efekte koji podižu imerzivnost...



Za razliku od lošeg modela likova voice acting je odličan. Kao i zvukovi.
Najjača strana igre je priča; iako nisam baš neki fan H. P. Lovecraft svijeta niti znam previše o njemu priča je predstavljena zanimljivo sa više mogućih završetaka. No treba proći neko vrijeme da postane zanimljivo...
I treba napomenut kako ovo nije horor već mistična avantura, tj više walking simulator...
Sve u svemu za fanove mističnih i horor igara poreporuka...


Offline Hrv4tin4

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3596 u: Studeni 03, 2018, 17:41:50 »
Prešao Call of Cthulhu



Grafički gledano igra je solidna uz loše modele likova! Iako su likovi dizajnirani sa takvom namjerom animacije i lip sync su loši...
Artistički igra izgleda super! Uz mnoge efekte koji podižu imerzivnost...



Za razliku od lošeg modela likova voice acting je odličan. Kao i zvukovi.
Najjača strana igre je priča; iako nisam baš neki fan H. P. Lovecraft svijeta niti znam previše o njemu priča je predstavljena zanimljivo sa više mogućih završetaka. No treba proći neko vrijeme da postane zanimljivo...
I treba napomenut kako ovo nije horor već mistična avantura, tj više walking simulator...
Sve u svemu za fanove mističnih i horor igara poreporuka...




Kad kažeš walking simulator nešto tipa Everybodys gone to the rapture i tako neš? Mogla bi mi igra onda biti jako zanimljiva u tom slučaju.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3597 u: Studeni 03, 2018, 18:10:25 »
Tako nekako...
Ima ponešto zagonetki, malo šuljanja i to je to...

Recenzija:
Call of Cthulhu Review| Adventure Gamers
« Zadnja izmjena: Studeni 03, 2018, 18:15:35 od doktor1 »

Offline Alnor

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3598 u: Studeni 03, 2018, 19:15:02 »
Prešao Call of Cthulhu



Grafički gledano igra je solidna uz loše modele likova! Iako su likovi dizajnirani sa takvom namjerom animacije i lip sync su loši...
Artistički igra izgleda super! Uz mnoge efekte koji podižu imerzivnost...



Za razliku od lošeg modela likova voice acting je odličan. Kao i zvukovi.
Najjača strana igre je priča; iako nisam baš neki fan H. P. Lovecraft svijeta niti znam previše o njemu priča je predstavljena zanimljivo sa više mogućih završetaka. No treba proći neko vrijeme da postane zanimljivo...
I treba napomenut kako ovo nije horor već mistična avantura, tj više walking simulator...
Sve u svemu za fanove mističnih i horor igara poreporuka...




zanimljivo se čini!

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3599 u: Studeni 03, 2018, 19:18:29 »
Od kada je najavljena sam očekivo tu igru...
No treba uzet u obzir da sam ja veliki fan takvih igara!
Recenzije idu od 4/5 do 2.5/5...

Call of Cthulhu - Launch Trailer | PS4 - YouTube


Nisam rekao da u igri ima i razgovora te ovisno kako razvijamo našeg lika otvaraju se razne opcije unutar razgovora te mnoge stvari utječu kakav ćemo kraj imati...

« Zadnja izmjena: Studeni 03, 2018, 19:22:15 od doktor1 »