Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 765522 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3750 u: Listopad 11, 2019, 20:44:26 »
Na experienced, nije mi se dalo na insane. Ove ostale sam sve rešil na insane, jedino tu peticu i četvorku nisam.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3751 u: Listopad 11, 2019, 20:59:31 »
Ček, The Outer Worlds dolazi na PC Game Pass Day One? Je, čini mi se da se bu produžila malo pretplata. cer1njo

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3752 u: Listopad 11, 2019, 21:27:44 »
Da...
Ma ima odličnih igara i totalno se isplati dati 5 funti...
Mene čeka Blair Witch i Shadow of War... Još dolazi Ouzter Wilds...

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3753 u: Listopad 17, 2019, 19:51:17 »
Krenuo u jednu seriju...  kava1
Pillars of Eternity + The White March + Pillars of Eternity 2 Deadfire + Beast of Winter + The Forgotten Sanctum



Tek sada vidim ogroman skok u efektima i ogromnoj razlici u detaljima likova između jedinice i dvojke!
No lokacije radi rukom crtanih pozadina ostaju top i dalje!

Offline c0bra123

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3754 u: Listopad 23, 2019, 13:45:47 »
The Show 19. Igra ima tako neki detalja da je to zadivljujuće, nabrojat ću ih par:

Od bacanja za laptom od fizike lopte, od sudaca i "var" nezz kako se zove to na baseballu, animacija na licu igrača, od znoja na igračima, pucaju palice čak,kiša pristojno izgleda, komentatori ali sve ama baš sve komentirao, skroz su u igri, čak kad slušaš komentatora i bačaš pitch vrijedi ga poslušat, kao on prepostavi gdje bi ti mogao bacit pitch i ima smisla kad kaže. Navijači su čudo, volim detalje.  shy1

Igrao sam par dana jednu tekmu, trajala je 4h i 30min.  Eto koliko sam slobodno imao za Playku, ali sam se fino zabavio. Bacim par Incha i ugasim.  cer1njo

Mislim se prednaručit The Show 20 samo  je 370kn ja mslm Standard Edition.  hug1

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Luckyluke

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3755 u: Listopad 24, 2019, 21:53:56 »
Trenutno Uncharted 2, Killzone 2 i Heavy Rain. RDR-u se želim skroz posvetit pa njega ostavljam nakon ovog trojca.

Uncharted - s njim sam najdalje došao. Blizu sam 2/3 igre negdje. Onak, dosta dobra mi je al nije ono "woooow". Ponajviše bi istaknuo odlične lokacije. Ima baš ono svega. Od kiše, snijega, sunca... planina, grobnica, gradova, sela, špilja... Nikad nije dosadno. Grafika mi je većinom solidna. Sad je malo nezahvalno komentirat nakon 10 godina. Sviđa mi se velika paleta boja, iako me neke teksture niske rezolucije znaju iziritirat. Izvrsno su pogodili omjer zagonetki, pentranja i akcije. Akcija je po meni najslabiji dio. Napucavanje je dosta meh. Hitbox je čudan, niti točno znam kad sam nekog neprijatelja. Stealth je onak skroz jednostavan al mi je ok. Sviđa mi se da igra dopušta da se bira između pucanja i stealtha u nekim situacijama. Priča - ništa neviđeno, Nathan Drake ko lik prosjek. Nekih 7.5-8/10 za sad.

Killzone - znači prvi susret sa neprijateljima, izlazak van... I mislim si, jebote jel moguće da ovak dobra grafika je iz 2008. ? Grafika i atmosfera baš na vrhunskoj razini. Napucavanje tak tak, moglo je i bolje. Iznadprosječno dobar AI neprijatelja. Crouch je gotovo neuporabljiv u igri i to mi užasno smeta. Također nisam skužio kak onaj cover sustav funkcionira kad ti pol bulje viri van i ostali te gađaju ? Odigrao jedno 2-3 sata i već polagano mi postaje zamorno. Stalno akcija-akcija-akcija. Nema baš neke dinamike koja je potrebna jednom FPS-u. Uglavnom, tak-tak. Vidit ćemo dalje.

Heavy Rain - baš danas kupio igru. Nisam bio ni siguran hoće mi se ovak neš svidit, ali.... Svidilo mi se na kraju. Igra je doslovno interaktivni film. Atmosfera i glazba mi najviše odskaču. Priča mi također djeluje zanimljivo. Ono, bolesno i mistično. Jedva čekam dalje da ju odmotam. Odlično mi je da nema game overa (odnosno, nisam još naletio). Tipa dođe onaj lopov u dućan. Ja počnem malo pričat s njim, nakon toga odbijem dignut ruke u zrak, on me pogodi u rame i radnja se nastavi. Zbog tog već vidim da ću morat ponovo preći igru da vidim alternativne opcije. 

Offline Luckyluke

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3756 u: Listopad 25, 2019, 21:07:09 »
Završio Heavy Rain upravo. Ovo je bilo luuuudo. Trenutno najbolja igra po svemu sudeći na PS3 koju sam igrao do sad. Stvar koja me najviše impresionirala je ta da nema pogrešnog odabira. Bez obzira šta napravili radnja ide dalje, i nema checkpointova za ispravljat greške, tak da jako pažljivo treba birat. I tak, na kraju je Origami Killer bio jedan od nekoliko igrivih likova. Jebeno, fakat nisam to očekivao. Još nisam siguran da sam sve shvatio jer igra zatjeva 100%-tnu koncentraciju. Nadam se da ću si sve razjasnit kroz ponovni prelazak i "otključat" neki alternativni kraj da vidim kako sve može završit. U mom slučaju umrla je Madison, otišao sam na pravu adresu, našao Shauna, na izlazu me dočekala policija i ubila. Mogao sam i sretniji kraj izvuć, al valjda bude bolje u drugom prelasku.

Šteta inače da nema više igri ovakvog žanra. Se isplati odigrati Beyond Two Souls ? Vidim da je slično, ali nisam siguran zbog dosta mješanih kritika.

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3757 u: Listopad 26, 2019, 04:09:04 »
Po meni bolja igra; no Detroit ih popiša po svemu.  sm1jeh
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luckyluke

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3758 u: Listopad 29, 2019, 19:04:58 »
Igram trenutno God of War 3, imam nekih 2 sata igre i već mi jebeno rula. Ovo u žanru akcijskih avantura brutalno prebije Uncharteda kako Kratos ubija svoje neprijatelje :P
Odličan sustav borbe, fluidni pokreti, brutalne scene nasilja, ok priča i likovi, epske scene svako malo, kreativne boss borbe, dobar balans između akcije i zagonetki, dobro odrađen sustav napredovanja, još i danas sasvim solidna grafika, izazovna težina, grčka mitologija...Još otkako sam prešao Chains of Olympus na PSP-u postao sam fan ovog serijala, a na ovaj nemam niti jedne primjedbe za sad.

Nadam se da neće proći ovoliko dugo da probam i ovaj novi GoW za PS4 koji je perfekcija po ovome šta vidim i čujem.

Offline the_prodigy

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3759 u: Studeni 01, 2019, 09:34:51 »
Borderlands 3 - tek sam koji sat proveo, ali odlicno graficki izgleda. Dobro su izbalansirali cell shading. Cut scene i dalje odlicne, humor, voice acting, prva liga

Uncharted 2 - privodim igru kraju
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Wulf

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3760 u: Studeni 01, 2019, 12:11:14 »
Svašta nekako... Na poslu ShogunTW, doma Layers Of Fear, BF4, tu i tamo BF2, GRID(2009).
Malo u zaborav pali Xenonautsi, ali budem već...
Odigrao MW2 MW3.... Malo je reći da sam zadivljen i impresioniran. Iako mi je BF3 career bio odličan, MW serijal takes the cake.
Trebam još opet projti MW ali Remastered ovaj put.
Jedino što mi malo smeta su oni valovi kaj ne prestaju. Trebalo mi je da skužim da ja trebam napredovati da bi ostali išli dalje.
Igrao sam na Nightmare ili koja je već zadnja težina... Pomalo frustrirajuće, ali nisam odustajao. Kad skuži čovjek da nije zajebancija onda se počneš i čuvat, ne? ;D
Znači, sami storyline i sve kako se odvija je fakat fascinantno, čak i oni QTE su dobro napravljeni i vremenom ograničeni.
Sami gameplay, OST, "glumci" sa nekim određenim karakaterom, kojih ti je fakat žao ako uginu i tak. Odlično, zaista odlično napravljen serijal.
Nadam se da će u istom smjeru krenuti i sa novim Modern Warfareom.

Jedino u odnosu na BF3, kao rivalu, BF3 ima daleko bolji zvuk i tu neku grafiku. Malo sam čitao triviu, BF3 nema klasično reloadanje, nego ima i "suho" i "mokro" reloadanje i za svako oružje je napravljena druga vrsta punjenja i puno realnije prikazano nije jednako za sve i nije svaki put isto.  Obje igre odlične i svaka ima svoje neke prednosti i neke mane i nekako ne postoji da je neka bolja od druge jer obje su unikatne na svoj način i to je odlično jer svaka nudi svoje drugačije iskustvo i vidjet će se nešto drugačije i nema recikliranja. Nisu pokradene ideje i drugačije zapakirane.
Šteta sto BF serijal nema neku konzistentnost, dok COD ima(MW barem).
I BF4 je govno žešće. BF3 je bio sve, ali 4u su usrali do Alaha.


Sent from my VOG-L29 using Tapatalk


Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3761 u: Studeni 01, 2019, 22:57:54 »
Borderlands 3 - tek sam koji sat proveo, ali odlicno graficki izgleda. Dobro su izbalansirali cell shading. Cut scene i dalje odlicne, humor, voice acting, prva liga

Da, igra izgleda odlično...



Samo neznam kada će ta igra doći na red...
Moram preći Outer Worlds, dolazi RDR2, a tu su još Pillarsi 1 i 2...

MIslim da će pasti uninstall do neke druge prilike...

Offline Punisher

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3762 u: Studeni 13, 2019, 14:22:05 »


Doktor na aparatima  ;D ;D

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3763 u: Studeni 13, 2019, 16:22:26 »
Standard...

"RDR2 izgleda isto na konzolama i PCu..."

Digital Foundry - "Xbox One X ima mix medium, high i ispod low postavki"
Hardware Unboxed - "neke ultra postavke su generacijski skok naspram konzola"

"Meh, to se ni ne primjeti..."

 kava1
« Zadnja izmjena: Studeni 13, 2019, 16:26:54 od doktor1 »

Offline Alnor

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3764 u: Studeni 14, 2019, 11:48:38 »
Daj @doktor1 još screenshotsa od rdr2, ja to što sam vidio od tebe igra izgleda bolesno dobro na pc ! Napravi album na flickr!  ;D
Ja trenutno igram Modern Warfare i odličan mi je...nisam igrao cod od black ops 1, a zadnji dobar mi je bio mw2. Što se tiče novog modern warfare - gameplay novi i bolji, realističniji, grafika konačno poboljšana, efekti odlični... Dosta mapa u mp nije nešto, ali dodat ce oko 40 mapa, a 2 vec i jesu, tako da ne brinem oko toga. Ima hrpa modova, za svakog po nešto. Što se tiče kempanja - to je cod, uvijek ga je bilo u njemu i ne razumijem ljude kojima to toliko smeta...Spec ops je sranje, nazalost, ali uglavnom preporučam zbog sp i mp (+gunfight je strašno zabavan)