Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 764634 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Punisher

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #195 u: Svibanj 01, 2012, 01:11:43 »
Igrao Birdove samo zasad. Iako moram priznat da mi je bolji malo my player mode u 2k11. Mogo si simulirat tekme koje si htio, ovdje tog nema. Bar ja nevidim. Uglavnom igram point guarda. Medium shot mi je na 99 i 3pointer na 82 a kradem lopte ko veliki, na 92 mi je. Skuzil sam kako me ogranicavaju sunsi. Posto nemam kvalitetne suigrace ne mogu ih puno uposoit jer sve sanse prokockaju bezveze. Fora mi je sto te nekad ulovi serija pogodaka i onda lakse gadas. Ali te ulovi i serija promasaja pa nis nemozes pogoditi XD

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #196 u: Svibanj 01, 2012, 12:29:08 »
Prešao The Book of Unwritten Tales te sada najvjerovatnije ide Risen 2....

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #197 u: Svibanj 01, 2012, 12:34:16 »
Znači preskačeš jedinicu ali ideš na dvojku? Ne znam, poznavajući Piranha Bytes i ono što sam vidio do sada u Gothic serijalu pa Risenu, sumnjam da će ti se svidjeti ako nije jedinica. Pričao si za borbu da ti ne valja, a borba u Risenu je ista kao u Gothicu 1 i 2. Borba u Gothicu 3 je bila pak preloša, tako da nekako vjerujem da ovo neće biti jako različito od prvog Risena odn Gothica 1 i 2. Nezz, možda se varam, ali ono, oni imaju taj svoj neki stil (koji je meni fenomenalan), i sumnjam da će ga sad promjenit
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Punisher

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #198 u: Svibanj 01, 2012, 13:52:22 »


Mass Effect 3

Krenuo danas sa ME3 i mogu reći da je dosta dobar, malo bolji dojam mi ostavlja sad nego nakon što sam demo igrao, jedino što me živcira, pošto nemam save od ME2 i 1 na ovom kompu mi je živ Alenko cry1 Al ga odjebavam kad god želi neku romansu. Igram sa Fem Shepard naravno. Sve u svemu, odigrat ću malo više pa dati neki bolji dojam. Tek sam na početku igre.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #199 u: Svibanj 01, 2012, 15:03:06 »
Igram sa Fem Shepard naravno.

Naravno  dsmoker
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #200 u: Svibanj 03, 2012, 17:26:19 »
Završio sam The book of unwritten tales, odlična igra. Da doktor1 nije rekao za igru nebi uopće čuo za nju.
Trebalo mi je nešto više od 17 sati da pređem.

Offline Montoya

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #201 u: Svibanj 04, 2012, 15:57:17 »
Borderlands - nakon dvije i pol godine, PC-a i dva lika na lvl. 50, evo me opet u ulozi "Stridera s puškama"  dsmoker
Ovaj put na PS3-u, trenutno u drugom prolasku i lvl 44, jučer prošel i Dr. Ned DLC.

Remek djelo, nema tu puno razmišljanja.
To znam još od '09, sad samo pojačavam dojam :)
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #202 u: Svibanj 04, 2012, 19:26:26 »
Pošto me je The Book of Unwritte Tales oduševila još sam gladan za fantastilnim pnc naslovima i na Adventure Gamers sam našao A New Beginning te krećem u te vode. Jaki likovi sa fantastičnom atmosferom i pričom kažu.... Upravo ono šta želim


Offline Kole

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #203 u: Svibanj 04, 2012, 20:13:43 »
E takve igre volim,istraživat.Daj mi torrent link pa da skinem to :)

Offline Wulf

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #204 u: Svibanj 04, 2012, 20:17:23 »
Krenuo skidati Silent Hill serijal... Počeo sa jedinicom, neka adaptacija sa konzole... Snašao sam se sa tipkama, ali ne i sa atmosferom...
Kasnije se javim sa još nekim dojmovima  ;D

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #205 u: Svibanj 04, 2012, 21:02:27 »

WOW, ovo se čini odlično, budem probao.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #206 u: Svibanj 04, 2012, 21:04:10 »
E takve igre volim,istraživat.Daj mi torrent link pa da skinem to :)

To se baš i ne bi smjelo, no ako sam pokušavaš takve radnje, pa mislim da ti link nije potreban. Imaš ime, ne...
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #207 u: Svibanj 04, 2012, 23:05:17 »
Dakle... A New Beginning...

Fantastična muzika, odlični likovi i glasovi istih, "ozbiljna" priča o kojoj ću moći reći malo više nakon nekog vremena... E da....setting za pet



Iritira podržavanja samo 4:3 formata jer na 24" monitoru crne bočne crte malo smetaju, ali čovjek se navikne...

Fora Menu



Prvo malo oduševljenje: slaganje antene...








Offline DogZy

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #208 u: Svibanj 04, 2012, 23:11:07 »
                  šofe1
 šofe1 GT Academy šofe1
                  šofe1

Oduševljen principom vožnje i načina kako je to PD postavio, svi isti automobili, stock, nema tuniranja pa onda prilagodjavanja PP-a i ostalih začkuljica. Tu se vide vozači. Iako ne u prvoj rundi definitivno gdje dosta ovisi i o sreći kad voziš krntiju poput Nissana Leafa fpalm1
Prvu rundu sam završio, sad idem na drugu gdje me čeka puuuno bolji auto: Silvia Spec R Aero.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #209 u: Svibanj 04, 2012, 23:41:45 »
@dok - s obzirom na igre koje igraš u zadnje vrijeme, za tebe bi savršen bio DS. Ako neka platforma ima takvih avantura, i to navodno od vrlo dobrih do fenomenalnih, to je DS. Ja iskreno nisam odigrao jednu jedinu iako me više ljudi nagovaralo na razne (Hotel Dusk, Phoenix Wright, i još neke druge kojima nisam popamtio imena), tj samo sam probao onaj Prof. Layton, ali ne znam, nisam baš zagrizao pored Megamana, Castlevanie i sličnih koje štujem od malena. ALi koliko sam vidio u Laytonu i sestru npr, bivšu curu i još neke kako igraju neke igre, stvarno su na DS-u takve vrhunski izvedene, pogotovo zbog DS-ovih "posebnosti". Tipa, genijalna stvar - ti imaš kartu na kojoj fale neki detalji, a ispred tebe je neka druga karta (ne sjećam se točno izvedbe), i moraš to prekopirati. Sad, možeš pamtit, crtat ili tko zna što, ili preklopit DS kao zatvorit ga, da se oba ekrana "dodrinu" i preštampa ti se karta na donji dio. Pa onda gašenje svijeća puhanjem u mikrofon i sl.

Ima fenomenalnih ideja no ja sam ih najviše takvih iskusio u Zeldi koja nije baš takav tip avanture kakav ti igraš, no navodno takve imaju još većih fora...
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.