Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 765618 vremena)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline budainka16

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #465 u: Rujan 02, 2012, 20:07:17 »
Iznenađujuće dobra igra. Odlična prezentacija, koncipirani gameplay i fino zaokružen naslov.
Jedino što me baš frustrira su kretnje igrača, koje su jednostavno loše. Cijelokupno tennis iskustvo iako je na dobrom nivou daleko je to od fantastičnog Top Spina 4.

Ja upravo Pes neigram zbog lošeg kretanja igrača, kreću se ko da imaju metlu  u guzici i takvu igru ne mogu zvati iznenađujuće dobrom, jer kretanje igrača mi je najbitiniji segment u sportskoj igri.

A meni je u Fifi pregumeno :((
Jesi probao PES 2013?
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #466 u: Rujan 02, 2012, 21:02:26 »
Probao sam Pes 13 demo, a šta da ti kažem ;D nakon Fife 12 mi jednostavno ne valja.
Al o ukusima se ne raspravlja.

Offline budainka16

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #467 u: Rujan 02, 2012, 21:38:16 »
Meni je demo nadjašio i Fifu i PES 12.
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Minkas

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #468 u: Rujan 02, 2012, 22:20:09 »
Poceo igrati Sleeping Dogs...

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #469 u: Rujan 03, 2012, 11:11:28 »
2K sports je glavni krivac, zašto nama u ostalim igrama izgledaju te kretnje prekruto i preplastično, jer su nas razmazili sa gotovo nestvarno dobrim motion capturingom.  sm1jeh
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Kole

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #470 u: Rujan 03, 2012, 14:55:51 »
Počeo I Am alive.  ave1


Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #471 u: Rujan 04, 2012, 11:05:17 »


Po ne znam ni sam koji put, ali sad s podrskom za trofeje i full instalacijom.
Update je preko 500MB. Kojima radi samo remek djela i ne kuzim ljude koji mu to osporavaju i zele da se serijal ugasi.
Zasto pobogu ako igra ne izlazi na godisnjoj bazi, dolazi na novom engine-u s odlicnom prezentacijom, likovima i gameplay mogucnostima koje uvijek ostavljaju bez daha  hmm

Offline Punisher

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #472 u: Rujan 04, 2012, 11:14:37 »
Zato sto su ljudi pizde koje nevole stealth :(
« Zadnja izmjena: Rujan 04, 2012, 11:24:46 od Punisher »

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #473 u: Rujan 04, 2012, 15:33:02 »
Ljudi su majmuni, al bilo bi lepo videti da se Kojima okuša u nečem drugačijem, kad znam da bi isto bila prava stvar.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #474 u: Rujan 04, 2012, 15:51:18 »
Okušao se, u ovome

Vrhunske igretine, jedva čekam nedavno najavljenu trojku  ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #475 u: Rujan 04, 2012, 20:24:22 »
Ljudi su majmuni, al bilo bi lepo videti da se Kojima okuša u nečem drugačijem, kad znam da bi isto bila prava stvar.

Cital sam prije par godina dok je bilo neko interno okupljanje developera, nove ideje oko FPS zanra itd.
Navodno da im je predstavil svoju viziju FPS-a koja je revolucionarna.
Bile su neke glasine kao da bude predstavil novi IP na novoj generaciji konzola.
Sjeti se MGS2 i FPS kamere o kojoj su tadasnji konzolaski developeri mogli samo sanjati + sektorski hit detection koji jos ni danas svjetlo dana nije ugledal...

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #476 u: Rujan 04, 2012, 22:27:09 »
Sjeti se MGS2 i FPS kamere o kojoj su tadasnji konzolaski developeri mogli samo sanjati + sektorski hit detection koji jos ni danas svjetlo dana nije ugledal...

Istina, pisao sam u svom komentaru u listi odigranih na HCL-u da je igra.. uostalom, evo:

"Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty - odigrao ju ponovno 10 godina nakon izlaska i 7-8 godina nakon zadnjeg odigravanja i mogu reći da igra kao da nije dana ostarila. Od kontrola preko grafike do onog najbitnijeg, priče, ništa ne djeluje zastarjelo niti imalo smeta što uz samu kvalitetu igre samo potvrđuje da je riječ o bezvremenskom remek-djelu - 10/10"

Nisam se dotakao točno hit detectiona jer je riječ o smao kratkom komentaru koji zaokružuje igru, ali uostalom i taj segment spada pod to. To sma igru igrao negdje oko Božića sad 2011. i kao da sam igrao neku novo izašlu igru, nevjerojatno  ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #477 u: Rujan 04, 2012, 22:29:40 »
Kad su to bezvremenske igre.  thumbs1

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #478 u: Rujan 04, 2012, 22:34:19 »
Prica, likovi itd. se podrazumijeva  thumbs1
Ali i gameplay mehanika je jos uvijek vrhunska.
Cak dok i jedinicu igram, osim grafike sve ostalo je savrseno - pogotovo dok uzmemo u obzir kolko je igra stara  ave1

Offline Iceman

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #479 u: Rujan 05, 2012, 08:01:05 »
Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory