Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 776900 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luckyluke

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #495 u: Rujan 13, 2012, 00:42:45 »
Batman: Arkham City GOTY Edition



Iako sam ga već prešao dva puta, igra je tolko dobra da zaslužuje i treći; BTW tu je i Harley Quinn DLC kojeg još nisam probao.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #496 u: Rujan 13, 2012, 13:58:19 »
DiRT krećem igrati.

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #497 u: Rujan 13, 2012, 13:59:38 »
Dobra igra u ono vrijeme, grafički strašno impresivna.
No već tada osjećao se veliki problem u EGO kodu koji dan danas nije ispravljen...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Kole

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #498 u: Rujan 13, 2012, 14:02:11 »
Baš skidam Betmena. Baš mi se igra da ubijem vrijeme do pesa  hug1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #499 u: Rujan 13, 2012, 14:24:27 »
Dobra igra u ono vrijeme, grafički strašno impresivna.
No već tada osjećao se veliki problem u EGO kodu koji dan danas nije ispravljen...

Možda je engine i imao problema (iako ih ja nisam tada osjetio, vjerojatno prvenstveno jer nisam imao volan), ali barem ej igra još bila pravi rally
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #500 u: Rujan 13, 2012, 17:35:51 »
Odličan mi je DiRT, grafika i dalje dobra. Zakon mi je bila staza u Japanu, puna zavoja. Nju sam odvozio s Fiat Grande Puntom.
« Zadnja izmjena: Rujan 13, 2012, 17:51:11 od Praetorian »

Offline Wulf

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #501 u: Rujan 13, 2012, 18:44:20 »
MechWarrior Online(Closed Beta)




Krenuo igrati MWOnline. Mogu samo reći da je zarazna. Rađeno na CryEngineu3 iako neznam kaj to znači ali znam da izgleda super.
Jedino kaj mi pada napamet je Crysis jer kak i s njim tako i ovdje treba imati jako dobru konfu da se sve fino vrti. Jer na tatinom kompu su mi FPSovi oko 15+...
Naravno igrivo je, ali ako se vas 10 skupi na jednom mjestu i počnu pucati onda je malo iritantno. Prvi dojmovi su mi jako dobri iako ima samo par mechova, par staza i par opcija koje su slobodne na korištenje.
Moving on...

Prvo se skine instaler, a zatim on kao instalira igru, tj. patchira. Zatim kliknete "Play". Interesantno je to što je sve u "windowed" modu, a u opcijama možete namjestiti oće li igra biti fullscreen ili i dalje u prozoru. Meni i slične stvari, točnije MechBay, je u prozoru, a sama igra je fullscreen. Ako tako namjestite. Kad smo kod Mechbaya to mi je jedna od najjebenijih stvari kaj su napravili. Mech se vidi fenomenalno i kad se sređuju komponente kamera se pana na taj dio mecha. Komponenti ima pun kurac sad. Od oružja, dodatne municije, pa do promjene motora. Što je zapravo super jer se možda uzeti slabiji motor da se uštedi na tonaži koja može ići na municiju ili oružja.
Tipki ima jako malo naspram prijašnjih MW igara, npr. nema crouchanja, mijenjanje kamere, speed reversanja, coolant flushinga(sad je kao automatski) i još nekih kojih se nemrem sjetiti. Komande su jako pojednostavljene i brzo se može pohvatati sve u jako malo odigranih tekmi. Jedini mod trenutno je "Assault". Tu se ne treba kaj pričati, 8v8 od baze do baze i to je to. Ko prvi captcha bazu ili ako su svi protivnici eliminirani i te je te. Jedina kamera je iz kokpita.

Što se tiče samog igranja, kao što sam spomenuo prije, nega neki SF, kao npr prošli gdje je trebalo dosta toga savladati i znati iskoristiti ingame. Ovdje je sve jednostavno, igra se i s mišom i na WASD. Acc i Decc su tipke kao napred nazad a ostalo su noge, miš je torso, također i zum x2. Što se tiče samih oružja najbolje ih je grupirati na samom startu zbog same kontrole i pregrijavanja da vam se ne gasi usred borbe. Ok, ak imate assault mech pa ima armora do ibera, ali inače nije dobro. Čini mi se ko da se vrlo brzo deala damage i sve brzo završi , iako se ponekad može malo rastegnuti tekma, ali ništa iznad 10-15min. Što se tiče radara, "ne postoji". Mechovi se vide jedino ako ih se baš vidi i "marka" sa radarom onda je neprijatelj vidljiv i ostalima, ali inače ne, Također je uveden i heat vision za night vision koji su jako kvalitetno izvedeni.
HUD sadrži dosta informacija makar će neki možda tražiti nešto kao i ja, ali neznam kaj  cer1njo


Igra izgleda, meni osobno, jednostavno super. Najviše me impresioniraju detalji na samim Mechovima. Samo kretanje je jako tečno i super izgleda u hodu i pomicanje ruku, hodanje, okretanje torsa, etc. Neznam jel u pitanju grafika ili sami gameplay, ali trenutno nisu stvari na mapi uništive poput drveća i zgrada. Otisci se jako fino vide iako je sve na low. Sjene također. Sami teren nije ništa fenomenalno jer igram onak, na Low  jaad

Zvuk je druga priča naspram starih MWa također. Jako mi se sviđa što sve zvuči, reloadanje, hodanje, ubrzavanje, pucanje se podrazumijeva i druge stvari. Zvuk motora je najnešto, nemrem se sjetiti riječi sad. Zvuk oružja je jako kvalitetno napravljen, ali se nadam da će to još doraditi. Pogotovo za lasere, cause those things sound awful  hmm
Naravno, da bi kvaliteta zvuka bila još bolja da sam na svom 5.1ch a ne na 2 zvučnika na onom kompu tam -.-


Nije nekaj detaljno, ali onaj ko je to igrao zna o ćem pričam  :P
A ostalima nadam se da vam se svidio review, iako je tek Beta i da ćete u budućnosti možda probati i ovaj žanr  thumbs1
Jedan screen i artwork. Bum probo stavit neke svoje screenove.




Offline Kole

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #502 u: Rujan 13, 2012, 19:03:17 »
Počeo malo rokat BFplay4Free  cer1njo

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #503 u: Rujan 13, 2012, 22:40:15 »
Update

Half-Life 2
Sleeping Dogs
Forza Motorsport 4


 shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #504 u: Rujan 14, 2012, 00:33:39 »
@Wulf - fora, oduvijek volim, tj, obožavam mechove i bilo bi fora jednom zaigrati neku full mech simulaciju. OK, ovo smiješno zvuči s obzirom da isti ne postoje još, barem en poznato javnosti cer1njo
Ali ono, htio bih zaigrati nešto poput ovoga ili čak kompleksnije, no sa odgovarajućim kontrolerom da imam osjećaj kao da sam u mechu kuul

Steel Battalion za xbox je bio nešto što sam uvijek htio probati i volio bih takvo nešto. Za one koji ne znaju

Steel Battalion game play & controller


Hoćem takvo nešto hug1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #505 u: Rujan 14, 2012, 00:46:59 »
ma ima još i boljih... isto samo za xbox...  MechAssault... mislim da je to onak jedna od žešćih simulacija napravljenih

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #506 u: Rujan 14, 2012, 01:05:01 »
A ne znam sad koja je najbolja, ali ova znam da je imala taj specijalizirani kontroler a tak bi htio upravljati shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #507 u: Rujan 15, 2012, 22:19:39 »
Prošao Human Revolution - 46 sati gameplaya. Bome više nego pristojno i puno više nego sam očekivao.

Igra mi je genijalna i sada me totalno nahajpala na ostatak Deus Ex serijala. Igrao sam prije jedinicu, ali nekako izgbio volju nakon nekog vremena, no sada joj se vraćam jer znam što očekivati   ave1
Ne znam što reći, stvarno mi je vrhunska igretina - priča, i atmosfera su mi predobri, gameplay isto zakon no jednu jedinu manu igre upućujem njemu, tj, glupom AI-u. Igra je poprilično lagana zapravo. Na početku je teška, no već nakon 5, 6 sati problemi polako nestaju. Na žalost upucam tipa, ovaj dođe do njega, gdje sma ga upucao i komentira kako nešto ne štima. Upucam i njega, dođe treći na isto mjesto i opet... A iako sam osobno igrao na stealth, zbog boss borbi i par dijelova igre gdje se trebalo boriti, vidim da je i borba lagana. Konkretno, prva boss borba mi je bila još problem, onaj Barrett ili kak se već piše, ali kasnije sam skužio - Typhoon ili dva rješavaju stvar u potpunosti. A uvijek ih se ima dovoljno ako se ne ide na akcijski pristup. Ja sam ih na kraju igre imao 15 u inventoryu.
Eto, šteta toga, da nije tih problema, rekao bih da nemam jednu jedinu zamjerku. Kraj mi se isto sviđa, iako sada vidim odakle su "posudili" ending za Mass Effect 3. Može biti da je slučajno ispalo jer je igra bila već dosta u produkciji kada je HR izašao, ali nekako mi je tu previše "slučajnosti". A onaj dio nakon creditsa, pogotovo muzika iz menija prvog Deus Exa -   ave1

Sad ću se baciti na nešto drugo neko vrijeme, ne znam ni sma što, igra mi se jako neki RPG pa možda to, a možda se i prebacim malo na PS2 i/ili DS, ne znam još, no odigrat ću ove godine i preostala 2 Deus Exa.
Pardon, sada ide već sutra Missing Link, i nakon toga ne znam što ću   cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #508 u: Rujan 15, 2012, 22:56:51 »
SPLINTER ILI HITMAN!!!  cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luckyluke

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #509 u: Rujan 15, 2012, 23:40:12 »
Polako se prelazi Batman, a mogo bi usput krenut sa Black Mesom. Iako sam imao HL1 original, nikad ga zapravo nisam prešao, a ovo je izvrsna prilika za nadoknadit taj propust.

Link za zainteresirane -> Black Mesa: Re-visit the world that started the Half-Life continuum
Za funkcioniranje igre je potrebno također skinuti Source SDK 2007 sa Steama ili imati neku igru zasnivanu na Source engine-u.