Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 775737 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline s2000

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #540 u: Rujan 29, 2012, 17:05:27 »
Krenuo i ja danas igrat i strašno mi se sviđa i odlično izgleda



Offline fury3r

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #541 u: Rujan 30, 2012, 01:05:10 »
Evo počeo
U prvom chapteru se i nisam nešto naigrao, više nagledao. nadam se da nije takav cijeli max payne. Grafika odlična, animacije odlične, priča odlična. Jedina mana je što se najmanje igra, ali vidjet ćemo još tek sam počeo.  kava1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #542 u: Rujan 30, 2012, 02:17:52 »


Ja baš jedinicu počeo (namjera je sva 3 za redom), igrao skoro 2 sata sad. Kako je to dobra igra bila. Pardon, danas je dobra, nekad je bila VRH ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #543 u: Rujan 30, 2012, 15:40:28 »
Svaki dan igram, s frendom 2x2, sam online il protiv frenda. Predobro  ave1


Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #544 u: Listopad 02, 2012, 14:15:00 »
Evo igre koje sam prešao ove godine i mali osvrt. Ocjene su čisto moje subjektivno viđenje igre i onoga što mi je igra ponudila..... Da, nema malih ocjena.. A zašto? Pa jednostavno kada mi se igra ne svidi niti je igram, niti pljujem po forumima po njoj i slično. Jednostavno je zaboravim i krenem dalje...

LA Noire - meni fantastična detektivska avantura; likovi i priča su fenomenalni - 8/10

Batman Arkham City - još jedno remek djelo - 10/10

Alan Wake - igra fantastične priče i gameplaya - 9/10

Splinter Cell Conviction - dobra igra; ništa me nije specijalno oduševilo, ali sam je prešao - 7/10

Mass Effect 3 - dvojka mi je bolja, ali i ova igra mi je također na mjestu - 8/10

The Witcher 2 - remek djelo RPGa; likovi, priča, gameplay... - 10/10

Assassins Creed: Brotherhood - prešao sam sve te sam i ovaj; ništa sepcijalno, ali može proći; još samo Revelations prije trojke imam za preći - 7/10

Total War: SHOGUN 2 - pa nebi se moglo reći da sam je preša, ali sam intezivno igrao, (i još ću); fantastična strategija - 10/10

Yesterday - odlična avantura - 8/10

The Walking Dead: E1 - nešto fenomenalno; priča, likovi, utjecaj na svijet... čekam da izađu sve epizode pa da odigram ovo remek djelo - 10/10

The Book of Unwritten Tales - najbolja avantura koju sam ikada odigrao; sve redom u ovoj igri je vrh vrhova - 10/10

A New Beginning - također fantastična avantura - 9/10

Gray Matter - vrlo zanimljiva avantura - 8/10

Max Payne 3 - meni odlična igra, možda likovi i radnja nisu epskih razmjera, ali uživao sam u igri - 8/10

Binary Domain - totalno iznenađenje od igrivosti, priče, prezentacije i likova; definitivna preporuka - 8/10

Afterfall Insanity - u želji za igranjem third person igara naišao sam na ovo; specifičan horor koji me nije razočarao; vidi se dafali novaca u produkciji i slično... - 6.5/10

The Dark Eye - Chains of Satinav - vrlo dobra avantura 7.5/10

Ghost Recon Future Soldier - igra me iznenadila igrivošću i prezentacijom; priča i likovi su malo zastranili, ali sve u svemu dobra igra - 7/10

Trine 2 - remek djelo platformera - 10/10

Sleeping Dogs - vrlo dobra igra koja me je iznenadila; priča, likovi, meele borba definitivno najveći aduti, ali niti prezentacija ne fali - 8/10

Transformers: War For Cybertron - totalno iznenađenje od igre; priča, likovi i pogotovo gameplay - 8/10

Transformers: Fall Of Cybertron - sve isto kao i gore, samo još bolje zapakirano - 9/10
« Zadnja izmjena: Listopad 02, 2012, 14:19:12 od doktor1 »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #545 u: Listopad 02, 2012, 14:52:14 »
Tema lista odigranih bi nam bila dobra, ali nisam ju želio sada otvarati kada se vjerojatno više nitko ne sjeća što je i kada odigrao. Ali od sljedeće godine  p1va

I dok, mogao bi mi konačno odgovoriti na one dvije privatne poruke o Fall of Cybertron  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #546 u: Listopad 02, 2012, 20:55:10 »
Otvorit ću temu čak i za ovu godinu, ako želite?
Ja i Shimmy svoj popis imamo, mogao bi dok kopirat i ovaj svoj, jel još tko zainteresiran?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #547 u: Listopad 02, 2012, 21:00:24 »
Ja ionako u excelu vodim evidenciju (od ove godine) što sam pogledao, odigrao i pročitao, koliko sati, datumi itd, pa možda ima još koji takav manijak pa može prekopirati samo  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline s2000

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #548 u: Listopad 02, 2012, 21:11:43 »
Ja sam isto za popis  p1va

Offline Luckyluke

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #549 u: Listopad 02, 2012, 21:13:22 »
Samo otvori. Mogo bi i ja svoj popis složit, ak nađem truda i vremena. Već sam ga doduše imao u Notepadu, ali nestadoše nakon reinstalacije Winsa.
Nije mi ga bed ponovo napravit jer materijala za to svakak ima.  hug1

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #550 u: Listopad 02, 2012, 22:23:31 »
Ove godine nisam vodio popis, al možda od iduće godine krenem sm1jeh

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #551 u: Listopad 02, 2012, 23:03:42 »
Borim se da naučim poteze u NBA 2k13.. Naravno gamepad + xbox360 emulator.... Uf...... Izgubljen u vremenu i prostoru..... Nisam igrao niti jednu 2k Sports košarku do sada.........  fpalm1

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #552 u: Listopad 02, 2012, 23:06:55 »
Ako nisi igrao ni jednu dosad, moraš učit i učit i učit i još učit ;D Igra je puna poteza i svega za svladati. Al kad skužiš, onda kreće uživanje u najboljoj sportskoj igri.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #553 u: Listopad 02, 2012, 23:08:24 »
Ako nisi igrao ni jednu dosad, moraš učit i učit i učit i još učit ;D Igra je puna poteza i svega za svladati. Al kad skužiš, onda kreće uživanje u najboljoj sportskoj igri.

Znam, primjetio sam... Već je bilo situaciju u kojem je Thrustmaster skoro postao Floormaster....

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #554 u: Listopad 02, 2012, 23:18:38 »
Znam, primjetio sam... Već je bilo situaciju u kojem je Thrustmaster skoro postao Floormaster....
cer1njo ave1