Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 780093 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #690 u: Studeni 23, 2012, 20:40:31 »
Pod dojmom odličnog posla koje je napravio Telltale Games sa TWD bacam se na njihov stariji biser... Back To The Future



A vidjevši fantastičnu ocjenu u recenziji od Adventure Gamersa, uopće ne sumnjam u kvalitetu...

Sreća pa nemoram čekat mrak za igrat kao i TWD radi atmosfere jer me ubija temperatura pa će to doći sutra na red...

A i odmah će usljediti HD verzije filmova za pogledat ponovno...

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #691 u: Studeni 23, 2012, 22:20:08 »
Dobra je i BTTF, odigraj ako nisi i Tales of Monkey Island.
« Zadnja izmjena: Studeni 23, 2012, 22:22:36 od Praetorian »

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #692 u: Studeni 23, 2012, 23:01:58 »
Vidjet ću posle BTTF... Nekako mi Wallace & Gromit's Grand Adventures djeluje totalno otkačeno, ludo i zabavno...

Wallace & Gromit's Grand Adventures Trailer 2


A i na Adventure Gamers ima odlične ocjene

No past će i TOMI, obavezno....

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #693 u: Studeni 26, 2012, 14:15:31 »
Baš malo gledam i najbolje ovogodišnje igre zasada su mi

Batman Arkham City

The Walking Dead

A New Beginning

Mark of the Ninja

Transformers: Fall Of Cybertron


Odmah iza njih...

Dishonored

Max Payne 3

Deadlight
« Zadnja izmjena: Studeni 26, 2012, 14:17:21 od doktor1 »

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #694 u: Studeni 26, 2012, 22:23:29 »
A Mass Effect 3 ti nije na listi?

Uglavnom se slažem s popisom, jedino ne znam kakvi su Deadlight i Mark of the Ninja, jer ih nisam igrao.

Offline Kole

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #695 u: Studeni 26, 2012, 22:28:42 »
Uživam u Assassin's Creed III  ave1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #696 u: Studeni 26, 2012, 22:55:30 »
Igram Bioshock 2

U početku nisam uopće shvaćao zašto je bio potreban nastavak fenomenalnom Bioshocku ali igrajući ga ono, nije loš, dapače, ima nekih kul stvari tipa Big Sister koja je fantastična. Scene sa njoj kada vreba u mraku ili napravi neku pizdariju su fenomenalne. Ali ostatak igre je više manje isto od viđenog. Definitivno nema onaj efekt koji je imala jedinica.
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #697 u: Studeni 26, 2012, 23:19:07 »
Uživam u Assassin's Creed III  ave1

Ja se bacam na AC III kad završim Hitman AB. A to će potrajat jer igram detaljno a i igra je dugačka što je za pohvalu.
« Zadnja izmjena: Studeni 26, 2012, 23:25:26 od Praetorian »

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #698 u: Studeni 27, 2012, 01:51:49 »


#AC III - Jako mi se dopao dugi početak i uhodavanje u priču. Na najvišim postavkama i sam malo tamnijim brajtnesom igra izgleda odlično. Lajkam jako početak s drugim likom i upoznavanje života mladog Connora. Setting mi je savršen i mogu sate izgubiti ne radeći gotovo ništa osim parkoura i loveći životinje. Jedan sam od onih fanova serijala kojemu manjak izazovnosti u serijalu ne smeta ni malo, nego uživam u igri i igram je kako je to i zamišljeno. Nove animacije ubojstava, kao i neke nove stvari izvedene su jako dobro i stvarno igra pruža imerzivno iskustvo. Šteta što dojam malo kvare bugovi, koji su rijetki, ali opet kada se naiđe na njih upadaju u oči. Vjerujem da će bar neke ispraviti u patchu. Igram polako, pa su pretpostavke da ću iz igre izvuć i 40-ak sati.

#Hitman Absolution - Nadao sam se da kritike i loši dojmovi kolega i prvih recenzija neće nametnut loše mišljenje i očekivanja u igri i bio sam u pravu. Glavna riječ je o čekpointiranju levela i problem oko disguisea. Prva stavka mi nije smetala pošto uvijek igram igre onako kako to developeri i zamisle. Dok preko druge stvari i ne prelazim tako lako te ponekad taj disquise zna dobrano iživcirati. Šteta jer zbog toga je proć pojedine misije prava frustracija. Igra izgleda predivno i Glacier2 je čudo jedno, kako izgledom tako i optimizacijom. Atmosfera igre je ono najviše što me impresionira. Misije su napravljene s maštom, ali ponekad se osjeti da level design ograničava igrača, iako je vizualno savršen. Prezentacija je u cijelosti na najvišem nivou. Sam 47 je napravljen vrlo vjerno i brutalno. Bateson i 47 su jedno orgazmično savršenstvo. Zasada iako igra pati od određenih mana, prognoziram vrlo visoku ocjenu, zbog sveg ostalog dobrog što igra nudi.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #699 u: Studeni 27, 2012, 09:08:43 »
Zar dva ovakva naslova odjednom peglaš???

Ja idem na Assassins nakon Hitmana, ali tu je Revelations kojeg sam prešao do pola.... Jer pošto sam prešao svaki AC do sada tako ću i Revelations završit...

A dolazi i FC3 gdje se nadam da će moderi ispraviti ono šta me TOTALNO odbija od igre....

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #700 u: Studeni 27, 2012, 17:00:00 »
Da paše mi tako.  shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline budainka16

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #701 u: Studeni 27, 2012, 21:50:56 »
Ja ih i više igram, čisto da imam materijala za uspoređivanje između igara i tako to  thumbs1 nezz, neki vole samo jednu peglat, meni poprilično brzo dosadi samo jedna igra ma koliko god dobra bila...
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #702 u: Studeni 28, 2012, 21:30:55 »
Pošto je Hitman poprilično težak, igram jednu misiju dnevno, (koncentracij, živci) i zato se bacam u cipele Desmond Milesa... Assassins Creed Revelations + Assassins Creed 3......

A onda dolazi Far Cry 3, koliko toga....

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #703 u: Prosinac 02, 2012, 16:51:38 »


+



Prva je po meni remek djelo ove generacije, igra koja me zabavila i znači mi kao i Arkham Asylum, Mirror's Edge, Bioshock i još neki novi i sjajni IP-ovi generacije. Nakon točno 2 godine, igram ju opet i nimalo mi se mišljenje nije promjenilo te jedva čekam zaigrati dvojku.
A THPS HD - malo me vratio u prošlost ali nisam baš najsretniji. Trebalo je to biti puno bolje odrađeno. Igrao sat i nešto i naletio već na par bugova, nije neka podrška za kontroler, fali hrpetina bitnih opcija koje su imali čak prethodnici prije 10 godina, poput gledanja soundtracka i trikova u igri. Sve je nekako sterilno i imam dojam da je prvi THPS bio kompletnije odrađen nego ovo, a da ne pričamo kada se uzme u kontekstu vremena u koje je HD remake izašao. No svejedno zabavan i lijep povratak u prošlost (SOUNDTRACK!), sa malo novog štiha.
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #704 u: Prosinac 02, 2012, 20:56:22 »
Kakav je taj Darksiders?