Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 774643 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #735 u: Prosinac 27, 2012, 01:56:35 »
Sada sam tri sata u šutu igrao... Oduševljen sam... prezentacija, (naravno to je retro dizajn kao i sve njihove igre) mozgalice, i igrivost.... Atmosfera je vrhunska! Crispin, (okrugla robotska glava) je fantastičan sa komentarima i šprehom...

Robotsko objašanjenj tko su ljudi  ;D











A ima i opcija za monitore sa većom rezolucijom da se ukljuli 4xAA te tada igra izgleda malo drugačije


____________

Ovakav gameplay obožavam, kada se kombiniraju aparati, tipkovnica te je mnogo toga šta piše vrlo bitno za prolazak i aktivaciju; dakle treba biti u igri 110%

Primordia
« Zadnja izmjena: Prosinac 27, 2012, 02:49:22 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #736 u: Prosinac 27, 2012, 15:04:21 »
   

Primordia pređena..... Nisam se mogao odljepit. Fantastična igra. Priča je vrhunska i ima veze sa funkcioniranjem današnjeg svijeta na neki naćin. Politika, jači gazi slabijeg itd... Sljedi nastavak ove igre sigurno
_______________

Probao The Cat Lady.... Igra je nešto specifično. Netipična horor avantura totalno otkačenog dizajna, (razlika u pojedinim djelovima je nevjerovatna), fantastične glazbe i fantastičnog voice actinga!

Adventure Gamers Review - 4.5/5









The Cat Lady - Release Trailer - YouTube


No ovo se igra iza deset navečer, a u međuvremenu sljedi prelazak Resonance naslova. Još jedan indie biser - Adventure Gamers - 4.5/5





« Zadnja izmjena: Prosinac 27, 2012, 15:25:34 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #737 u: Prosinac 27, 2012, 17:13:46 »
Fantastičan gameplay....

Novinar prerušen u servisera, dolazimo sa USBom za hakiranje šifri, moramo hakirati par računa te pažljivo proučiti mailove jer nam treba username i password za pokrenuti jedan program..... Korištenje komandi kao u DOSu kod promjene password.....

Pravi trilerski ugođaj

      

Tada na email dalzio novi password no tada treba i DNA uzorak...

   
« Zadnja izmjena: Prosinac 27, 2012, 17:22:11 od doktor1 »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #738 u: Prosinac 27, 2012, 22:58:29 »
Ova The Cat Lady izgleda vizualno zanimljivo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #739 u: Prosinac 28, 2012, 11:36:19 »
Najbolju potrtu igru igram - Black Ops! cer1njo cer1njo

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #740 u: Prosinac 28, 2012, 11:47:46 »
Prešao Resonance - fantastičan gameplay i odlična priča!
____________



Počeo The Testament of Sherlock Holmes i ostao paf kako je igra vrhunska! Vizualna prezentacija je fantastična! igra izgleda nevjerovatno! Mogućnost igranja iz trećeg lica, prvog lica ili klasičnog pnc načina je iznenađujuća. Odličan posao.




igra izgleda predivno

Totalno sam se uživio u ulogu detektiva! Igra uvuče u svoj svijet da je to fantastično. Analiza mjesta zločina, donošenje zaključaka, analiza dokaza kod kuće.... Vrlo imerzivna i atmosferična igra...



« Zadnja izmjena: Prosinac 28, 2012, 12:05:23 od doktor1 »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #741 u: Prosinac 28, 2012, 12:45:00 »
Najbolju potrtu igru igram - Black Ops! cer1njo cer1njo

ak je prvi, ne znam, meni je to sa prvim MW najbolji novi CoD
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #742 u: Prosinac 28, 2012, 12:49:58 »
Prvi, najbolji COD ikad (subjektivno), setting mi je super, kalaš, dušmani online i deri!

Prvi MW je objektivno najbolji COD - uglavnom, meni tri COD-a vrede - skroz prvi COD, MW i najbolja potrta igra ikad BLOPS.

Offline Iceman

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #743 u: Prosinac 28, 2012, 12:59:00 »
Meni COD 1: United offensive, COD 2 i MW

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #744 u: Prosinac 28, 2012, 13:04:35 »
United Offensive je isto bil dobar.

Dok se setim - Carentan, Pavlov... Čudo onovremeno.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #745 u: Prosinac 28, 2012, 13:06:01 »
Prvi, najbolji COD ikad (subjektivno), setting mi je super, kalaš, dušmani online i deri!

Prvi MW je objektivno najbolji COD - uglavnom, meni tri COD-a vrede - skroz prvi COD, MW i najbolja potrta igra ikad BLOPS.

iskrneo nemam pojma kaj si ovime htio reći ali vidim da ti je black ops među njima, ugl to sam i ja rekao, prvi mw i black ops su zakon. i prvi prvi cod, jel, ali od ovih novi, mw pa prema sim su mi baš taj mw i black ops
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #746 u: Prosinac 28, 2012, 13:09:04 »
No, to velim, malo sam retardirano napisal.

Jedinica, MW i BLOPS su mi najbolji COD-ovi, ostalo mi je šalata.

Offline Kole

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #747 u: Prosinac 28, 2012, 13:30:48 »
Prešao Resonance - fantastičan gameplay i odlična priča!
____________



Počeo The Testament of Sherlock Holmes i ostao paf kako je igra vrhunska! Vizualna prezentacija je fantastična! igra izgleda nevjerovatno! Mogućnost igranja iz trećeg lica, prvog lica ili klasičnog pnc načina je iznenađujuća. Odličan posao.

igra izgleda predivno

Totalno sam se uživio u ulogu detektiva! Igra uvuče u svoj svijet da je to fantastično. Analiza mjesta zločina, donošenje zaključaka, analiza dokaza kod kuće.... Vrlo imerzivna i atmosferična igra...



Odlično izgleda, to ću i ja odigrat, odgađam već duže vrijeme. Vidim da je dobra pa reko  thumbs1

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #748 u: Prosinac 28, 2012, 14:00:58 »
Ma igra je vrhunska! Kako sam u temperaturi i bolovima ne skidam se sa igre... U svemu briljira osim u lip sincu koji zna zakazat. Jednostavno te uživi u ulogu Homića

U avanturama mi je grafika totalno nebitna, (čak i volim onaj retro piksel stil), ali ovo me je zbilaj iznenadilo. Teksture su ekstra oštre, kao i kretanje lika koje je fantastično

Cigle i pločnik dole; rijtko koja multiplatform igra ima tako detaljne teksture



Natpis iznad čuvara; potpuno čitljiv dok je u većini igara uvijek nešto razmuljano....



Pa onda ideš kroz stari zatvor a magla trči po podu itd...

Offline Kole

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #749 u: Prosinac 28, 2012, 14:22:55 »
Podsjeća me na nešto tipa LA Noire. Dosta dobro izgleda  ave1