Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 765245 vremena)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #795 u: Siječanj 05, 2013, 14:21:38 »
Ma triologija je zbilja izvrsna. Totalno atmosferično i odlično razrađeno. A i toliko ludih ljudi za pričat, (svi razgovori su snimljeni i trojka ima odličan VA)...poput vlasnika hotela koji je spreman sve učiniti nebi li u Willow Creek opet pohrlili turisti radi ubojstava u okolici...


*Murray - vlasnik hotela koji je otvoren u bivšoj ludnici u kojoj je Robert Gordon radio svakave eksperimente....


*Grave Digger; susrećemo ga još u prvom djelu; isto ima ludu šprehu

A šta se tiče slika, u dovjci i trojci, (rađene na istom engineu, osim šta je trojka možda mrvicu ljepša zbog tmurnije atmosfere) ima toliko predivnih i atmosferičnih lokacija.....(početak BM II u Bidderfordu ima već 20 različitih lokacija....)


*Dr. Hermannova mrtvačnica iz prvog dijela

Recimo u dvojci samo u Black Mirror dvorcu ima devet različitih lokacija prepunih detalja.... poput recimo ove sobe...


_____________

A i mozgalice nisu preteške. Menu je pregledan i jednostavan...



....karta područja za fast travel....




*karta u obliku razglednice sa početka drugog djela; posle dobivamo drugačiju kartu...

....dnevnik za orijetaciju oko misija i zadataka....



itd...
« Zadnja izmjena: Siječanj 05, 2013, 14:42:38 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #796 u: Siječanj 05, 2013, 16:38:25 »
Treba naći šifru za ući u BIOS, (sjetio sam se je zahvaljujući šta sam igrao jedinicu)



Ovo je anegdota i prostor gdje reba naći password....



Tražeći ideju za šifru, naletio sam na igricu, Space Attack i bacio jednu na računalu  cer1njo


Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #797 u: Siječanj 05, 2013, 22:00:36 »
Jednostavno sam oduševljen sa ovim serijalom. Tko je ovdje pisao scenarij odradio je fantastičan posao! Likovi iz svih nastavaka povezani, novi se uklapaju odlično, radnja se komplicira, pa misliš da je krenulo otpetljavanje pa onda opet. Toliko dubinski razrađena priča i prošlost obitelji Gordon.... Ima još toliko fantastičnih elemenata koje neću spomenut ako netko bude igrao ovaj izuzetni serijal jer bi spoilao......

Međusobni sukobi, smrti, prevare, muljaže, netrepeljivosti koje prelaze u suradnju, nikada neznaš tko ti želi zabit nož u leđa, tkome vjerovati i tko je normalan u Willow Creeku, (doduše nitko tu nije normalan - Bobby koji je inače reatrdiran je još i najnormalniji).....







Dvojka je bila dugačka, ali trojka je jednostavno ogromna sa malim milionom predivnih, atmosferičnih lokacija. Na svim ovim slikama nije niti 10% lokacija iz dvojke i trojke....

Do sada mi je The Book of Unwriten Tales bila avantura br1 no Black Mirror serijal sa ovakvom atmosferom, radnjom i likovima sjeda na tron, (The Walking Dead baš i nebi stavio u ovz skupinu jer je više kao interaktivni emocionalni crtani film).
« Zadnja izmjena: Siječanj 05, 2013, 22:06:44 od doktor1 »

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #798 u: Siječanj 05, 2013, 22:27:58 »
Po slikama ovo mi se čini toliko dobro, pogotovo atmosfera. Moglo bi mi ovo ići bok uz bok s Stalkerom, Alan Wekom i Metroom što se tiče atmosfere.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #799 u: Siječanj 05, 2013, 22:55:05 »
Atmosfera rastura...

Evo na kišnoj noći ispred dvorca.... inače kiša je animirana kao i magla te mnogi objekti u prostoru...

BM3


A da ne pričam kada istražuješ uz ovakvu muziku i atmosferu razne horor efekte koji te tu i tamo zabljesnu, (promjena glasa kod glavnog lika je fantastična)

BM3a

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #800 u: Siječanj 05, 2013, 23:24:39 »
Krenuo sam igrat Star Wars: The Old Republic. Zasad sam zadovoljan igrom. Odabrao sam jedi knighta i super mi je snjim igrati. Probao sam igrat i s bounty hunterom i s njim je odlično igrat, i snjim ću igrat kad završim s jedijem. A nakon SW ću krenut Broken Mirror serijal.

Offline Punisher

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #801 u: Siječanj 05, 2013, 23:33:52 »
koji server si?

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #802 u: Siječanj 05, 2013, 23:36:59 »
Tomb of Freedom Nadd (PvP) frend mi isto igra na tom serveru pa i ja.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #803 u: Siječanj 05, 2013, 23:58:22 »
Project Zero 2: Wii Edition (ilitiga Fatal Frame 2 remake)



Igra je fenomenalna, ko bi rekel da je u 2012. izašel survival horror dostojan imena žanra. ave1

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #804 u: Siječanj 06, 2013, 13:48:48 »
Pređena Black Mirror triologija! Vrhunski serijal.... Galerija

Sljedi Lost Chronicles of Zerzura . Avantura od istog studia koji je radio na Black Mirror II i III naslovima.

Potraga za izgubljenim gradom i tako to....


Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #805 u: Siječanj 06, 2013, 18:15:30 »
Ljdi bez glava, ruku, nogu, sve pliva u krvi... Prodano...  cer1njo



Igra mi odiše Indiana Jones osjećajem za filing.... Naravno osim ove gore scene...  ;D

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #806 u: Siječanj 06, 2013, 18:27:15 »
Probao sam igrat The Black Mirror, obožavam igru. Onaj dvorac, muzika i atmosfera. Kao da gledam neki dobar film, ili još bolje kao da čitam neku dobru knjigu. Grafika je odlična što se tiče okoliša i tako to, jedino animacije i likovi izlgedaju lošije, ali mi ti uopće nesmeta.
Sad se dakle igra Black Mirror, a sve drugo ide na čekanje.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #807 u: Siječanj 06, 2013, 19:07:20 »
Trojka je vrh!! Dvojka je malo mlaka, ali isto fantastična dok trojka jednostavno briljira.

U jedinici je najdosadniji i najzbunujući prvi chapter kada moraš stalno pričat sa svima u dvorcu; posle postaje fantastičan! Dvjka na početku je malo isto borning ali onda postaje odlična; trojka je od početka do kraja fenomenalna!

A tek ono kada čitaš neku knjigu pa se tvoj glas počne mejnjat u glas pripovjedača!! Odlično. I ima toga dosta za čitat o Gordonima i njihovom svijetu...
« Zadnja izmjena: Siječanj 06, 2013, 19:09:46 od doktor1 »

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #808 u: Siječanj 06, 2013, 21:05:02 »
Što više igram sve me više igra uvlači u svoju priču. A onaj zvuk s vratima kad odabereš quit ave1
Inače dok odličan avatar s Horatiom iz Primordije.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #809 u: Siječanj 07, 2013, 00:03:02 »
Na petom chapteru trenutno na Fatal Frame 2, igra mi je sve bolja. Atmosfera je da se sposereš. 5 i pol sati igre imam, sad sam igral negde 2 ili 3 sata v komadu, treba predah malo. Duhovi su predobro napravljeni, baš me zanima background svakog od njih (otključa se nakon završenog story moda za svakog duha).



« Zadnja izmjena: Siječanj 07, 2013, 00:18:16 od ManTheRamparts »