Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 765697 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #825 u: Siječanj 07, 2013, 22:29:40 »
Da sam išao napamet teško bih to riješio, ovako je išlo puno lakše kad se ima sunčev sustav i samo slažeš, i paziš po onim crtama u globusu da slažeš redom planete 1, 2, 3...

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #826 u: Siječanj 07, 2013, 23:38:22 »
Prešao Lost Chronicles of Zerzura. 3/5. Lagano i kratko. Priča i svijet nisu baš nešto.... (već tjedan dana imam upalu zgloba tako da ne mogu ama baš ništa osim sjedit, jer me i ležanje ubija tako da sam na opakom prelaženju)
_____________



Igram Cognition - pravi biser... Zbilja vrhunsko... Uvodna špica nakon tutoriala; pa jedna blockbuster serija se nebi posramila. A ovo im je prvi naslov....

U isto vrijeme vrtiš krug, ide priča u obliku stripa, svađaš se...



Odbrojava vrijeme, preko mobitela zovem kolegu pirotehničara i kaže mi šta trebam napravit... Hm, samo devet minuta za sve dobro precvikat...



Zatim nakon korištenja intuicije par puta zabilježit kojim redom je spajao žice i zapisat



Te suprotno od toga  precvikat

« Zadnja izmjena: Siječanj 07, 2013, 23:58:52 od doktor1 »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #827 u: Siječanj 08, 2013, 13:20:56 »
Krenuo sam igrat Star Wars: The Old Republic. Zasad sam zadovoljan igrom. Odabrao sam jedi knighta i super mi je snjim igrati. Probao sam igrat i s bounty hunterom i s njim je odlično igrat, i snjim ću igrat kad završim s jedijem. A nakon SW ću krenut Broken Mirror serijal.



Mene to zanima. Daj reci si igrao kad prije MMORPG ili ti je ovo prvi? Također, koliko je potreban mikrofon?

@Ther - FF2, Silent Hill... kaj si kupio Wii?  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #828 u: Siječanj 08, 2013, 13:26:51 »
Ovo mi je prvi MMORPG koji sam igrao, pa ne znam koliko je potrebam mikrofon, ja ga nemam. Da se dogovarat preko chata.
Nisam još puno igrao, ali m ise čini da ima jako puno restrikcija za one koji igraju Free način, dakle plati ako hoćeš igrat ko gospodin ;D
Inače za pohvalu mi je što su serveri puni, stalno ima nekoga za igranje. Fora mi je kad uđeš u grupu s par ljudi pa zajedno rješavate questove, al najbolje ti je da probaš ak ti se da skidat 20 GB ;D

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #829 u: Siječanj 08, 2013, 13:32:59 »
@Ther - FF2, Silent Hill... kaj si kupio Wii?  ;D

Malo si se zabunil, vjerojatno je to pitanje upuceno Rampartsu jer ja nisam pisal o tome kolko se sjecam  cer1njo

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #830 u: Siječanj 08, 2013, 14:09:13 »
da  shyCH
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #831 u: Siječanj 08, 2013, 14:41:50 »
Jesam, da.

Upravo prešel igru, odličan kraj (makar vjerojatno ima više krajeva) - dosta bonusa se otključa prelaskom igre - među njima hard težina, znači za nightmare treba preći igru na hard.

Rank koj sam dobil na kraju - E.  cer1njo

Sigurno zbog ona 2 sata izgubljena u ništ. Kojih 14 sati mi je trebalo za taj prelazak - znači - zapravo treba 12 sati.  cer1njo

Evo pjesma s ending credits:

天野月子 | Kurenai

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #832 u: Siječanj 08, 2013, 15:26:52 »
Uh, sad još Haunted House mod je tu, na Hard i Nightmare težinama je navodno još jedan dodatni chapter - ima se kaj za igrati. thumbs1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #833 u: Siječanj 08, 2013, 15:51:01 »
@MTR - sad kad imaš Wii, OBAVEZNO odigraj No More Heroes 1 i 2 te Metroid Prime trilogiju. Ma ima još dosta igara kaj bih ti preporučio ali ove su ono must must play, pogotovo za tebe, znam da nećeš ostati ravnodušan na NMH  kadt1kažem
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #834 u: Siječanj 08, 2013, 16:13:34 »
Prešao Cognition: An Erica Reed Thriller - Episode 1: Hangman ---  ave1 ave1 ave1

Nevjerovatno. Tako mali tim, prva igra i napraviti ovakav proizvod sa fantastičnom atmosferom i gameplayom....... Fantastično!

Dosta dugačko za jednu epizodu... Ništa lošije od The Walking Deada! Naprotiv, gameplay je jedno tri puta bolji jer je ovdje ipak ima mozgalica i ovo je avantura! Ima mušica igra poput dužeg loadinga i nekih ukočenih animacija, ali uzevši u obzir kako je mali tim napravio igru, da im je ovo prva igra, da su financirani od preko kickstartera, (na kraju creditsa idu imena svih onih koji su ih financirali) to bi bilo bezobrazno stavljati pod minus!

Veliki, najveći plus, totalno iznenađenje......






Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #835 u: Siječanj 08, 2013, 21:52:59 »
@MTR - sad kad imaš Wii, OBAVEZNO odigraj No More Heroes 1 i 2 te Metroid Prime trilogiju. Ma ima još dosta igara kaj bih ti preporučio ali ove su ono must must play, pogotovo za tebe, znam da nećeš ostati ravnodušan na NMH  kadt1kažem

Igral sam NMH 2 demo na PS3, bilo mi je ok, al mi se činilo da bi moglo biti repetativno dosta. Metroida imam, al je na čekanju.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #836 u: Siječanj 08, 2013, 22:22:45 »
da bi moglo biti repetativno dosta.

Nope + igra je skillerska  kuul

OK, manje nego jedinica koja je fakat kul i old skul, ali ima svojih prednosti. Inače evo ti moj kratki osvrt u listi odigranih igara 2011. na sve Wii igre koje sam odigrao (dakle završio do kraja, i po više puta) tada i ujedno do sad.

No More Heroes - ima mana, ali i genijalan koncept/gameplay/uvrnutost - jednom rječju - Suda!!! - 8/10
Super Mario Galaxy - najbolji platformer koji sam ikada igrao i jedna od najboljih igara generacije. Gotovo bez mane - 10/10
No More Heroes 2 - sve mane jedinice su ispravljene, a sama igra je dodatno strašno ispolirana te sada i izgleda lijepo. Jedini minus - malo manje upečatljivi bossovi nego u prvom dijelu - 9/10
House of The Dead: Overkill - najbolji on-rail shooter koji sam igrao. Genijalan "Tarantinovski" humor, te poprilično zabavan co-op. Preporuka - 8/10
Donkey kong Country Returns - ako je Mario Galaxy najbolji platformer, DKCR je u najmanju ruku najbolji 2D platformer. Doslovno jedina igrina mana je često nespretna kontrola treskanjem (roll i roll-jump), sve ostalo je savršeno - 9/10
Metroid Prime 3: Corruption - Prvi dio mi je bio najbolja igra na GCN-u, a Corruption mi je vjerojatno najbolja igra na Wii-u koju sam igrao. Ovako se rade trilogije/nastavci/igre općenito   - 9/10


Naravno, sve su preporuka  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #837 u: Siječanj 09, 2013, 13:20:43 »
Ne privlači me na tome NMH kad se vjerojatno puno maše, a to mi se baš ne da.

Overkill je na čekanju inače.

Enivej - danas sam malo zap00cal Haloistu četri i malo sam ispal iz štosa - ne trebam govoriti da sam počel tresti kontroler za reload.  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #838 u: Siječanj 09, 2013, 13:39:10 »
Enivej - danas sam malo zap00cal Haloistu četri i malo sam ispal iz štosa - ne trebam govoriti da sam počel tresti kontroler za reloadcer1njo

To se i meni dogodilo, makar sam svega par sati igral na Wii  cer1njo
Wii Black Ops custom (mahanje) reload je LOL, ali i intuitivan/funkcionalan  ;D

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #839 u: Siječanj 09, 2013, 13:40:22 »
Moje trešenje kontrolera me koštalo života, piđamista instant.  cer1njo