Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 764803 vremena)

0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #855 u: Siječanj 12, 2013, 23:33:17 »
Fatal Frame 2, drugi prelazak:

Difficulty: Hard
Clear Time: 6:46:22
Total Score: 382307

Rank: C

Bil bi bolji rank, očito zbog previše sejvanja i da sam malo manje heltova koristil.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #856 u: Siječanj 13, 2013, 22:08:45 »
Prošao Splinter Cell i krenuo nešto malo drugačije



Igra koju sam preskočio jer mi je komp bio preslab kada je izašla (a nisam baš htio igrati na 800x600 i low), a kasnije nekako zaboravio na nju. Ali došlo je vrijeme, pogotovo jer sam još prije više mjeseci pokupovao cijeli serijal na Steamu, a zaželio sam se old-school p00canja. I old-school sam i dobio  dsmoker

Nego imam pitanje za one koji su ju (od)igrali - počeo sam na normal (2. od 4 težine) i odmah nakon prvog levela prebacio na hard. I evo me sad na 4. levelu i nije mi do sad ni hard predstavljao neki izazov. Nijednom nisam umro, i jedan jedini put sam uopće bio u nekoj kakti ozbiljnijoj opasnosti. Pa si razmišljam staviti na onu zadnju težinu ali ne znam, možda se varam, možda je sve ovo kao još uvijek neki uvod i najendom igra postane ekstremno teška? Šta vi preporučate, da stavim na zadnju ili ću dobiti izazov i na ovoj?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #857 u: Siječanj 13, 2013, 23:11:07 »
mislim da buš imao izazov i na ovoj isto... lako za ovo na početku.. kasnije je sjebano... kad ćeš imati hrpu enemya i one armored momke... granate i slično...
pogotovo kad će te iluzije napadati i tak to... shits scary btw  kadt1kažem

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #858 u: Siječanj 14, 2013, 13:36:12 »




Zapeo sam na ovoj puzli, teško u pm.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #859 u: Siječanj 14, 2013, 14:05:49 »
Izludila me! a nema rješenja jer je uvijek random! Slučajno pogotdio nakon dugo slaganja...

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #860 u: Siječanj 14, 2013, 14:56:36 »
mislim da buš imao izazov i na ovoj isto... lako za ovo na početku.. kasnije je sjebano... kad ćeš imati hrpu enemya i one armored momke... granate i slično...
pogotovo kad će te iluzije napadati i tak to... shits scary btw  kadt1kažem

Da, da, nisma mijenjao težinu i evo unutar sljedećih sat vremena par puta krepao  cer1njo
Došli ti oklopljeni i gro ekipe sa svih strana i tak
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #861 u: Siječanj 14, 2013, 15:50:59 »
Izludila me! a nema rješenja jer je uvijek random! Slučajno pogotdio nakon dugo slaganja...

Baš gledam po Youtubeu i tam je drukčije složeno nego kod mene, da random je. A ništa, slagat dok ne složim...

EDIT: Uspio sam preći ave1 ali da me netko pita kako ne bih mogao reći kad je kod svakog drukčije složeno. Samo slaži dok ne složiš bi mogao reći, nema druge sm1jeh
« Zadnja izmjena: Siječanj 14, 2013, 16:22:33 od Praetorian »

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #862 u: Siječanj 15, 2013, 09:57:16 »
Prešao prvi Runaway i nije me se toliko dojmio da igram i preostala dva. U gameplayu nema ništa osim kombiniranja itema u inventoriju i to mi je malo dosadilo, (nakon The next BIG Thing i Runaway sa istim principom). Dok recimo Black Mirror ima pet puta bolji gameplay.

Ali zato se bacam na avanturu koju već dugo želim zaigrat - Deponia; nisam je igrao radi kraja koji je bio "loš" jer je igra od tri nastavka. Ali pošto je vani već i Chaos on Deponia sada sljedi smećarenje...



Nakon toga ide jedna ozbiljna avantura....

A i ovo bi mogao biti fenomenalan naslov - 1954 Alcatraz
« Zadnja izmjena: Siječanj 15, 2013, 10:02:53 od doktor1 »

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #863 u: Siječanj 15, 2013, 13:12:48 »
Runaway serijal je nešto najbolje od p'n'c ikada. To si trebao igrat kada je bilo aktualno.  sm1jeh
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #864 u: Siječanj 15, 2013, 13:19:08 »
Slažem se. Al i bez obzira što je igra davno izašla odlična je i dan danas.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #865 u: Siječanj 15, 2013, 17:37:32 »
Stigao sam u V chapter u Black Mirroru, sad je predobro. Radnja se zahuktala, bilo je wow momenata u radnji. Sad me baš zanima kraj jako.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #866 u: Siječanj 15, 2013, 18:22:58 »
To ti je to.. VI chapter je jako kratak....

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #867 u: Siječanj 16, 2013, 15:29:02 »
Uf, teška je Deponia. pošto je sve od smeća toliko toga ima na ekranu da neznaš šta je potrebno za prelazak, šta ne...



Likovi su super i totalno otkačeni kao i špreha..



A inventorij kada se napuni smećem, budi pametan...


Offline Kole

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #868 u: Siječanj 16, 2013, 15:43:46 »
Još malo i 100 %  Batman Arkham City  hug1

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #869 u: Siječanj 16, 2013, 16:08:24 »
Prešao sam Black Mirror
Zadovoljan sam igrom dosta, iako zasmetale su me neke stvari poput usporenog kretanja likova, pogotovo mi je to smetalo kad igra ima puno dijaloga i onda kad odete s nekim pričat lik se usporeno okreće ko robot i sl.
Al zato je ova igra postavila dobar temelj za BM II i III, koliko čujem po recenzijama igre su odlične i ispravljeni su nedostatci iz jedinice. Dobra igra, atmosfera je odlična i radnja me je tjerala da igru završim.
8/10