Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 765622 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1065 u: Veljača 21, 2013, 17:56:15 »
Zadnjih par dana igram samo Just Cause II, teško prestat kad je igra prezarazna. Sad imam jedno predobro oružje, neka puška koja ispaljuje zrak, znači s tim kad puknete baca protivnike ko papire ave1
I predobro mi je što od lokacija ima pustinja, grad, džungla i snježne planine. Tako da je okoliš stvarno raznolik.


Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1066 u: Veljača 23, 2013, 19:02:28 »
Crysis 3... Totalno mi zabavna igra. ai "priča" mi je bolja nego u dvojci. Samim time šta je i Psihodelija sa nama te glavni lik nije mutav. Totalno mi gušt sa luk i strijelama okolo šamarat... SUper stvar šta se strijele mogu pokupit iz tjela i zidova/podova nakon šta opalimo.
Na high detaljima sa FXAA i igra radi vrlo dobro.


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1067 u: Veljača 23, 2013, 23:35:39 »
Sad igrao Dead Space 5 sati u komadu, ovaj dio gdje sam sada bio mi je predobar.

Da nisu zasrali to sa tim protivnicima, igra je mogla biti fenomenalna, jer i ovako mi je jedna od boljih u zadnje vrijeme.
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline budainka16

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1068 u: Veljača 24, 2013, 01:21:59 »
Crysis 3


Zasada mi se čini onako, osrednjim jer mrzim tu borbu protiv aliena u Crysisu koja se forsira i forsira. Volim švasat ove CELL-ove vojnike, ali kraj aliena protrčim ako mogu jer mi je ta borba debilana. Ono, ti alieni nemaju mozak i samo 2 meleea su dovoljna da ga ubiješ na veteran. Other than that, priča zasad onako, okej. Klišej na klišej, naš lik priča (WOOOOOOOOW) i to full osjećajno. Sa grafičke strane je to Crysis kao Crysis, ali grafika je ovdje ipak superiorna nad pričom i gameplayem - tako to ja vidim. Crysis = igrivi benchmark. Past će video recenzija koliko ja vidim, ali bude li ove alien borbe u nekim ogromnim wow dozama dajem mu 65 jebo me svako.




Fora su mi ove kapljice po ekranu - viziru, ogrebotine, kako mu smeta sunce....
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Montoya

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1069 u: Veljača 25, 2013, 16:10:13 »
Journey - prijeđena jednom, no još bude bar 2-3 puta... HoF gaminga
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Kole

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1070 u: Veljača 25, 2013, 16:35:19 »
Odlična je igra, tako mi je žao što je nema za pc :/

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1071 u: Veljača 26, 2013, 13:59:55 »
Star Wars Jedi Knight II Jedi Outcast
Odlična igra i dan danas. Igram dva dana igru i još nisam ni na polovici igre, a igra je velika samo 600 i nešto MB sm1jeh


Offline Luckyluke

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1072 u: Veljača 26, 2013, 23:17:22 »


Krećem u brutalni pohod u zemlji žestokih riff-ova heavy-metala.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1073 u: Veljača 27, 2013, 01:01:20 »
Malo prije završio Dead Space 3. Dojmovi u temu sutra tj danas ali po danu jer mi se sad već spava  p1va
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1074 u: Veljača 27, 2013, 09:18:28 »
Star Wars Jedi Knight II Jedi Outcast
Odlična igra i dan danas. Igram dva dana igru i još nisam ni na polovici igre, a igra je velika samo 600 i nešto MB sm1jeh


ja krenuo igrat jedi academy... i dojdem "do kraja" ubijem onog dripca Rosha i kak je bilo oko 0200h, obriso sam sve saveove a mislio sam da sam saveo - uninstall

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1075 u: Veljača 27, 2013, 16:02:45 »
 I sam sam imao takva iskustva s sejvovima cry1

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1076 u: Veljača 27, 2013, 18:10:58 »


Danas počeo ovu mega igretinu. Planiram je istražit u potpunosti i igrat polako, jer se tako najbolje mogu otkriti sve čari ovog ogromnog naslova. Već nakon uvodnih dva sata osobno mi igra izgleda dosta bolje od PS3 verzije, a tako i leti (zbog instalacije na HDD sve je nekako brže). Igrao nekakvih 15-ak sati na PS3 dok sam bio u mojem vlasništvu, no zbog random razloga stao igrat. Sada valja ispravit tu nepravdu.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1077 u: Veljača 27, 2013, 18:12:00 »
Bolja je Xbox verzija, POGOTOVO frame rate.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1078 u: Veljača 27, 2013, 18:27:18 »
I ja bi to igrao cry1

Offline Kole

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1079 u: Veljača 27, 2013, 18:48:12 »
@Cole Ja sam to igral na PS3 i odlična je igra prije nego što mi se shebo ps3. Šta Rockstar može napravit, to je čudo  ave1