Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 777339 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1080 u: Veljača 27, 2013, 19:16:31 »
Obavezno igraj bez aim assista i ako imas GOTY edition pokreni HC mode koji je totalno druga priča u odnosu na standardnu verziju, baš ono kaj mi je falilo dok je igra izašla.

Offline Iceman

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1081 u: Veljača 27, 2013, 22:15:32 »
Drugi dan za redom igram F1 2011. Našao sam si odgovarajući setup, staza Spa-francorchamps. Kako je dobro nakon nekoliko mjeseci ganjati bolid. Jučer sam se uplašio da mi se pokvario volan, nisam osjetio force feedback, ali nakon reinstalacije drivera sve radi kao podmazano.

Offline Iceman

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1082 u: Veljača 28, 2013, 22:03:45 »
No eto i dalje ganjam bolide. Treći dan zaredom igram F1. No nešto me muči.
Uzeo sam McLaren, 100 % utrke, staza Spa. Težina Legend. TC : medium.
Kvalificiran kao četvrti, do prvog zavoja dolazim na treću poziciju. Ganjam pola kruga 2 Red Bulla i prestilazim ih. Nakon toga u  2 kruga radim prednost od 3-4 sekunde. Držim tu prednost iz kruga u krug, te ona raste na 5 i pol sekundi. Znači cijelo vrijeme radim vrlo konstantna vremena.
U 11 krugu me inžinjer zove u boks na promjenu guma. Tu sam skužio (Nakon 3 dana igranja) da uvijek ja prvi ulazim u boks. Pitam se zašto bih to učinio? Jer ako odem u boks, ostali konkurenti ostaju još 2-3 kruga i rade prednost. Zanimljivo je da u trenutku poziva u boks, moje gume odjedanput postanu više "klizave", a Red Bull spušta razmak na 3,5 sec. No ja i dalje ta 2 kruga duže na stazi vozim dosta dobro.
Odlazim u boks u 13 krugu. Izlazim na 6 poziciju. U sljedećih 2 kruga rješavam 2 vozača. U međuvremenu svi su obavili boks. Vettel koji taman izlazi iz boksa, izlazi ispred mene, no ja ga brzo dostižem i prelazim. Nakon toga, Red Bull hebeno funkcionira na prime gumama, a ja koji sam na mekšim (optional) nikako ne mogu napraviti razmak između sebe i njega.
Lik me stišće iz kruga u krug, no ja se odupirem.
Moje gume su kratkog vijeka, i dolazi mi vrijeme za drugi ulazak u boks. Izlazim van i nalazim se na 12 poziciji. Prestilazim 2-3 vozača, neki su i otišli u boks. Nalazim se iza Sutila kojih 2-3 sekunde i pokušavam smanjiti razmak. No to je nemoguće.
Moje šanse za postolje su nikakve. Samo gledam kako Button, Vettel i ostala bagra skidaju vremena, u odnosu na moje po 2-3 sekunde u krugu. Kako ? Kako je to moguće?

Trudim se maksimalno, no oni me hebu u zdrav mozak. Znači radio sam vrlo konkurentan vremena u prvom stintu, kada je bolid bio full težak, a sada me drugi jedu ko beba zvečku. Za popizdit, ispustio litru znoja da bi me ovi ovako zaje....

Nisam probao professional težinu (jedna niže), jel tu što realnija situacija? Mislim ne želim bez truda doći do postolja, ali ne mogu i ovako popušit sve što sam izgradio

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1083 u: Ožujak 02, 2013, 21:38:13 »
Prešao sam Jedi Outcast. Stvarno igra je i dalje fantastična, mačevanje je toliko dobro napravljeno kao i u Jedi Academy naravno, da ga nijedna novija SW igra nije nadmašila. Bitan je tajming, nema bezveznog mahanja. To pogotovo dolazi do izražaja kod mačevanja, ako zamahnete u krivo ode život cer1njo pa onda kad se mačevi ukrste, pa idu iskre, a vi morate brzo klikati kako bi protivniku probili obranu i onda ga sasjekli. zakon igra.

Sad krećem Star Wars The Force Unleashed II igrat

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1084 u: Ožujak 03, 2013, 11:21:36 »
A jedinica?  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1085 u: Ožujak 03, 2013, 12:37:06 »
Prešao sam jedinicu kadt1kažem
Igra mi je bila dobra, uživao sam u korištenju sile i i iživljavanjanu nad jadnim stormtrooperima cer1njo
Onaj level gdje si morao
Sviđa mi se i SWTFU II bez obzira šta recenzije kažu o igri, meni valja. Korištenje sile je brutalno i u dvojci, na početku si na
Igra je lockana na 30 FPS-a kao i prvi dio. I nakon 100 godina igram na gamepad neku igru, a da nije sportska. Puno je lakše igrat s gamepadom. Uživam ubijat jadne stormiće ;D i naravno uživam koristiti silu, koja je baš brutalna. Npr. one fightre što lete zrakom, uhvatite ih pomoću sile i stisnete ih ko karton ave1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1086 u: Ožujak 03, 2013, 13:14:00 »
Slažem se, sa baš svime rečenim. Pogotovo onim u prvom spoileru - skoro sam pustio suzu od epičnosti te scene i nekog osjećaja, osjećao sam se kao da sam ja taj Jedi i kako sam moćan  cry1 ave1 ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1087 u: Ožujak 03, 2013, 20:40:02 »
Planetside 2

Dali ima zainteresirani pa da zajedno pucamo...?

Baš skidam nakon jako puno ekstra pozitivnih recenzija i dojmova

PC GAMER review - 90

PlanetSide 2 - The Future of War! (PEGI)


« Zadnja izmjena: Ožujak 03, 2013, 20:43:39 od doktor1 »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1088 u: Ožujak 03, 2013, 20:41:56 »
Instalirao ga prije mjesec dana i ni pipnuo. Nemam volje i nemam miš koji radi fpalm1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1089 u: Ožujak 03, 2013, 20:53:09 »
Instalirao ga prije mjesec dana i ni pipnuo. Nemam volje i nemam miš koji radi fpalm1


Pa sa čime trčiš po kompjuteru?

Ja sutra uzimam SHARKOON Drakonia u Linksu



pa ako prijatelju nebude trebao Fireglider mogu ti ga poslat...

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1090 u: Ožujak 03, 2013, 21:14:01 »
A radi ali onako trza se i preskače pa neće odmah reagirat i to. Za Windowse još se snalazim ali za igre nije. Hvala stari ali ne treba. Nije da su miševi baš tolko skupi (tj oni jeftini jel), uzeo bih si ja neki samo ne znam još hoću li za koji mjesec uopće biti u HR. Tj prodavat ću komp sad skoro kako god okreneš pa mi zato žao miš kupovat. Ali i za laptop će mi dobro doć tako da ću uzet nešto privremeno sad ovih dana.

Fireglider je inače jeben miš a ovaj Drakonia izgleda još bolje  ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline the_prodigy

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1091 u: Ožujak 03, 2013, 23:22:29 »
Također instalirao Planetside prije nekih dva mjeseca, ali bilo mi je toliko neoptimizirano da sam izgubio volju za igranjem, dosta toga sam smanjio na low da bi mogao imati nekih solidnih 30 fpsa sa stutteringom, a u većim bitkama pada ispod 20. To mi je stvarno neprihvatljivo za online igranje hmm

Što je najbolje igra je odlična, free to play, možda joj se i vratim ako su poboljšali stvari.
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1092 u: Ožujak 04, 2013, 17:46:10 »
Sad sam naletio na jedam bug u SWTFU II, ne mogu iščupat bateriju jednu nikako. Googlao sam malo i ima još ljudi s tim problema. Kaže jedan lik da odem do te baterije prije nego što pobijem neprijatelje, probam ja to ali svejedno ne reagira jaad

Evo kak to izgleda
Star Wars The Force Unleashed 2 - PC - cant grab that battery out of the cannon.

Offline Kole

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1093 u: Ožujak 04, 2013, 17:57:27 »
Možda krivi gumb stišćeš,  nemreš s strujom uhvatit tu bateriju kolko ja znam, bar ja nisam dok sam igral.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1094 u: Ožujak 04, 2013, 17:58:28 »
Ma dobro stišćem...bug je, žale se ljudi. Probaću kasnije restartat cijeli level, kažu da to možda pomogne.