Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 765254 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kole

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1095 u: Ožujak 04, 2013, 18:00:15 »
Probaj updejtat igru ?

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1096 u: Ožujak 04, 2013, 18:15:56 »
Sjećam se da sam i aj imao problema na tom levelu sa sličnom ili čak istom stvari ali pojma nemam kak sma riješio. Čak ako se dobro sjećam nije bio bug nego je bila neka caka. No možda kod tebe i je bug
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1097 u: Ožujak 04, 2013, 18:23:29 »
Ma pokušao sam sve, ali jednostavno mi ne prepozna tu bateriju i ne mogu je iščupat van.
Probaću još kasnije googlat

Google,or.r_gc.r_pw.r_qf.&bvm=bv.43148975,d.Yms&fp=27de11daedda2657&biw=1280&bih=899

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1098 u: Ožujak 04, 2013, 21:43:52 »
Prešo sam onaj dio, kad sam restartao cijeli level bug je nestao.
Biće da mi je Darth Vader podmetnio bug  cer1njo kava1

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1099 u: Ožujak 04, 2013, 22:13:00 »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1100 u: Ožujak 05, 2013, 17:50:10 »
Upravo sam završio Star Wars The Force Unleased 2 ave1 Ma fak ju recenzenti, meni je igra odlična. Ono što sam tražio od igre to sam i dobio. Akciju, brutalne scene, brutalno korištenje sile i to sve u SW univerzumu. Baš mi je igra super sjela.
8.5/10

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1101 u: Ožujak 05, 2013, 17:53:56 »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1102 u: Ožujak 06, 2013, 12:57:17 »
Upravo sam završio Star Wars The Force Unleased 2 ave1 Ma fak ju recenzenti, meni je igra odlična. Ono što sam tražio od igre to sam i dobio. Akciju, brutalne scene, brutalno korištenje sile i to sve u SW univerzumu. Baš mi je igra super sjela.
8.5/10

 thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1103 u: Ožujak 06, 2013, 13:58:19 »


Zasad sam zadovoljan igrom. Prvo što moram pohvalit je zvuk, koji je odličan. Bilo Larino stenjanje ili okolni zvukovi su savršeni. Grafika je odlična, a igra je odlično optimizirana. Nisam probao ni pali TressFx...Pošto na PC nema Uncharteda, ovo mi je super došlo. A koliko čujem igra je dugačka  sm1jeh
Što se blato prima na našu Laru  ;D

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1104 u: Ožujak 07, 2013, 14:56:47 »
Sonic & All-Stars Racing Transformed

Igra je fenomenalna, dragulj u moru smeća. Najbolji kart racer ikad kaj sam igral! CTR je skinut s trona nakon više od 10 godina. The king is dead, long live the king!

Prava gaming muzika, nikakva epska prenemaganja koja mi idu na uha van! To je to - gitare i deri!

Sonic & All-Stars Racing Transformed "Carrier Zone (AfterBurner)" Music

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1105 u: Ožujak 07, 2013, 22:41:26 »
Sonic & All-Stars Racing Transformed

Najbolji kart racer ikad kaj sam igral! CTR je skinut s trona nakon više od 10 godina. The king is dead, long live the king!


Ovo su jako ozbiljne riječi, jesi ti siguran? Nisam igrao pa ne znam ali ovakvo nešto...
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1106 u: Ožujak 07, 2013, 22:53:55 »
Siguran, igriva je jako igra, svježe djeluje, brzi su kartingi, staze su super dizajnirane, transformacije vozila su odlično izvedene i svi djelovi vožnje su super izvedeni (po zemlji/vodi/zraku, sve je na istoj razini kvalitete). Bilo je par momenti kaj sam se naježil kak su neke staze super napravljene. Super su mi bonus likovi PC verzije - Team Fortress 2 tim, Shogun z Total Wara i Football Manager (sve Segino, jel).  cer1njo

Bolja je igra od CTR-a, a s Mario Kartom mete pod (ostali nisu bitni spomena). Puno modova ima, karijera je dobro zamišljena i more se u 2 prelaziti, AI je izazovan (već na normal znaju biti zeznuti) i nisam primjetil kaj bi bil onakav koj vara (zadnji krug na ModNation Racerima khm khm), likovi su zabavni, grafika je odlična, zvuk i muzika isto tak... Ko voli ovakve igre MORA ovo odigrati. Jedino možda ne bi preporučil Mario Kart fanovima da ne dobe infarkt (ti se tak i tak vjerojatno deluzijski uvjeravaju da je MK bolji). Igra rastura jednostavno rečeno, a još nisam igral u društvu di takve igre tek postaju prava stvar!!!!

Već je demo pokazal da je igra odlična, ovo samo potvrđuje. Kart klasik. Inače, u Sumo Digital je prešlo nekaj ekipe iz Bizzare Creationsa - očito je dok ekipa iz Bizzare-a ima prste u nekoj igri da je to predodređeno da bude zlato!!!

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1107 u: Ožujak 07, 2013, 23:34:28 »
Jao moram onda. Još nisam ni prvi igrao iako ga imam
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1108 u: Ožujak 07, 2013, 23:36:11 »
Jedino možda ne bi preporučil Mario Kart fanovima da ne dobe infarkt (ti se tak i tak vjerojatno deluzijski uvjeravaju da je MK bolji).

Citat:
Sadly this little racer just hasn't what it takes to be a Mario Kart beater. It never even come close. Boring track design and characters just not as charming as nintendo's

 cer1njo

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1109 u: Ožujak 08, 2013, 00:17:02 »
Ma ta ekipa je retardirana. Pogotovo oni koji kažu da je bilo koji Mario Kart bio bolji od CTR-a, takvi su mi inače najjači  fpalm1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.