Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 777128 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1140 u: Ožujak 19, 2013, 16:18:58 »
Al je DMC 3 težak, kad se sjetim kad dođem do nekog Bossa i on me ubije pa onda sve ispočetka, cijeli level.
Predobra igra, puno živaca sam izgubio igrajući je  ;D

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1141 u: Ožujak 19, 2013, 16:30:14 »
Je, težak je, čak (za sad) ne toliko sama igra koliko bossevi. Ali to se traži, to danas fali. Bring it on!  kuul
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1142 u: Ožujak 20, 2013, 08:33:30 »

_______________

A nakon šta sam vidio recenziju novog StrCrafta moram preći prvi dio da nastavim priču sa Zergovima...
« Zadnja izmjena: Ožujak 20, 2013, 10:30:15 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1143 u: Ožujak 20, 2013, 09:58:45 »
Probao sam TWD: Survival Instinct....



 fpalm1 cry1 fpalm1 cer1njo fpalm1 fpalm1 fpalm1 cer1njo

Grafički, igra izgleda 15 puta gore od Dooma 3... Samo te šalje od točke a do točke b i ništa drugo... Zvuk užasno jadan. Do sada su sve i jedan zombi bili identični...

Recenzija
« Zadnja izmjena: Ožujak 20, 2013, 10:18:08 od doktor1 »

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1144 u: Ožujak 20, 2013, 12:52:11 »
Još jedno remek djelo a? cer1njo

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1145 u: Ožujak 20, 2013, 15:13:21 »
A da.
Izašao je sweetFX plugin koji malo popravi vizualije, ali neznam.. Možda igra posle postane bolja...
Dobro je šta se možeš šuljat pored zombija, ako pucaš će čuti, možeš zatvorit recimo žičana vrata iza sebe pa neće proći.... Ali sve to izgleda zbrda zdola...
I ogromna stvar šta iritira; osjetljivost miša jednostavno nije uvijek identična. Radi dobro i najednom kao da dođe neki lagg i to postane užasno. Da ne spominjem da sporije ide gore/dole nego ljevo/desno no to ja mogu promjenit u postavkama Inferna dižući samo okomiti DPI...

Evo i Gaminformer test chamber
http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2013/03/19/test-chamber-the-walking-dead-survival-instinct.aspx






« Zadnja izmjena: Ožujak 20, 2013, 15:20:40 od doktor1 »

Offline budainka16

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1146 u: Ožujak 20, 2013, 15:47:36 »
Citat:
Playing Survival Instinct is like listening to a roomful of barely competent musicians, each of whom is playing a completely different song. And every once in a while one kicks you in the groin. Also, you have a sunburn.


nezz  cer1njo cer1njo cer1njo ave1 ave1 ave1 ave1 ave1 ave1 ave1
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1147 u: Ožujak 20, 2013, 16:02:44 »
Ma maknuo sam igru. Jednostavno je loša... Imam za preći Mirrors Edge, a dolazi i Bishock Infinite. Ova igra jednostavno nema mjesta u mojoj viziji...

A skida se Misery za STALKER kada me pukne preživljavanje....

   

Offline Punisher

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1148 u: Ožujak 20, 2013, 21:06:28 »
Mark of the ninja.

Kako jebeno savršena igra :D :D baš guštam, to je pravi stealth, ovako dobar stealth nema zasad ni jedna igra na PCu :D ave1 ave1 ave1

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1149 u: Ožujak 21, 2013, 01:40:35 »
Guran Tsūrisumo Surī A-supekku

« Zadnja izmjena: Ožujak 21, 2013, 01:42:27 od ManTheRamparts »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1150 u: Ožujak 21, 2013, 02:06:55 »
 ave1 ave1

Meni najdraži GT! Čak razmišljao u više navrata ga kupit i igrat opet iako sam imao do nedavno četvorku dok nisam počeo prodavat sve  ;D

Ima dušu i ne znam... ma ima neki vrag.  ;D
Između ostalog taman auta da ih ne fali a opet dosta raznoliki u odnosu na neke druge nastavke i meni nekao najljepšu grafiku. Znam da je to nerealno za reć s obzirom na peticu ali ne znam, sviđa mi se nešto - nekako skroz "čisto" izgleda i auti su nekako... ma nemam pojma, trebao bih opet zaigrat da nađem prave riječi, koje mi fale, ali vjerojatno znaš što mislim kad igraš to  thumbs1

Nego ako to da se to igra pored petice i/ili Forze? Mislim, ja nisam imao ni PS3 ni 360 pa je za mene još razumljivo ali nije valjda da je zabavnija i od novije generacije?  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1151 u: Ožujak 21, 2013, 10:50:46 »


Nakon pređenog Mirrors Edgea malo sam se natjero na Starcraft II i to je postalo odlično i izazovno, (igram na hard). Došao na brod, razni razvoji jedinica, tehnologija.. Totalno happy; a još kada se sjetim kako sam uživao u jedinici. ..
Tako da jedva čekam preći ovo jer vidim da je Heart of the Swarm vrhunski, pogotovo kampanja.. Čak bi i naručio, ali ne zanima me multiplayer pa neznam koliko mi je to baš isplativo...
Samo će me Bishock Infinite malo omesti u prelasku ova dva naslova u šutu jer sam big fan schockova...

P.S: nevjerovatna je produkcijska strana Blizzardovih igara; one cutscene su vrhunske, sve vrvi od sitnih detalja, Voice acting i muzika su takođe vrh...

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1152 u: Ožujak 21, 2013, 12:23:17 »
ave1 ave1

Meni najdraži GT! Čak razmišljao u više navrata ga kupit i igrat opet iako sam imao do nedavno četvorku dok nisam počeo prodavat sve  ;D

Ima dušu i ne znam... ma ima neki vrag.  ;D
Između ostalog taman auta da ih ne fali a opet dosta raznoliki u odnosu na neke druge nastavke i meni nekao najljepšu grafiku. Znam da je to nerealno za reć s obzirom na peticu ali ne znam, sviđa mi se nešto - nekako skroz "čisto" izgleda i auti su nekako... ma nemam pojma, trebao bih opet zaigrat da nađem prave riječi, koje mi fale, ali vjerojatno znaš što mislim kad igraš to  thumbs1

Nego ako to da se to igra pored petice i/ili Forze? Mislim, ja nisam imao ni PS3 ni 360 pa je za mene još razumljivo ali nije valjda da je zabavnija i od novije generacije?  cer1njo

Ma ja znam zavrteti tu i tam te starije naslove jer prava stvar nikad ne zastari, a od GT-a su mi najbolji jedinica i trojka - svojevremeno su najveći skok napravili. Jedinica je bila revolucija na konzolama glede vožnji, dok je trojka sve to podigla na neku novu razinu, pogotovo glede grafičke prezentacije i puno pomaka pod haubom - to je baš bil onaj VAU skok s PS1 na PS2. Al da, igre jednostavno imaju tu neku dušu, onaj klasični GT filing koj je na petici izostal, a Forza nikad ne bude imala jer jednostavno nije GT. Mislim, volim ja Forzu i novi GT mi je dobar, ali prvi i treći GT imaju posebno mesto kod mene.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1153 u: Ožujak 21, 2013, 12:39:50 »
Kad se sjetim samo onog nekog special challengea, license ili kaj je bio sa Ruf-om na Complex String. To je bilo zakon  ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1154 u: Ožujak 21, 2013, 12:41:06 »
Baš sam prekjučer to vozil.  cer1njo