Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 780817 vremena)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1170 u: Ožujak 22, 2013, 14:15:14 »
Jel netko probao ovaj zadni Resident Evil?


Tu su ti moji dojmovi:

Resident Evil 6

Resident Evil 6

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1171 u: Ožujak 22, 2013, 14:15:28 »
Kako me iznervirao DMC3 sad, jaaaao, mene isto igre poput Darksidersa i sličnih novijih hack&slasha učinili mekušcem za prave stvari  ;D

Da se razumijemo, Darksiders je odlična igra ali prelagana kao i sve od negdje 2006. na ovamo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1172 u: Ožujak 22, 2013, 14:40:45 »
Nisam igrao Darksiders pa ne mogu potvrdit, al pretpostavljam da ga DMC 3 pojede za dorucak po pitanju tezine.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1173 u: Ožujak 22, 2013, 15:05:32 »
Naravno. Druga vremena. Iako doduše i Darksiders je malo drugačija igra, puno otvorenija i sa avanturističkim štihom ali je u suštini hack&slash odn ima takav gameplay. Možda i nije najbolji primjer no ne pada mi trenutno na pamet nešto drugo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1174 u: Ožujak 22, 2013, 16:03:18 »
Ovo mi se sviđa što kažeš da je Darksiders otvorenija igra od recimo DMC. Al nikako da mi dođe na red za igranje  cry1
Al budem ga jednom odigrao i pretpostavljam da je gamepad must have.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1175 u: Ožujak 22, 2013, 16:07:08 »
A ne znam jel must have, nisam ga probao drugačije ali pretpostavljam da je - sve takve igre ja ni ne pomišljam igrati drugačije nego na gamepad. Pa čak i Dead Space koji je više pucačina i moraš biti precizan igram na gamepad. Ljepše mi je nekako i prirodnije. Pati aim ali sve ostalo je fluidnije i... ma ljepše  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1176 u: Ožujak 22, 2013, 20:13:01 »
Tu i tamo nabacim koju utrku u RBR, igra je i dalje njabolji reli. Bemti šta mi DIRT uradio, nakon njega jedva održavam auto na stazi u RBR  cer1njo cer1njo

I ja sam trenutno najviše na RBR  thumbs1
Zapravo dosta novih igara je na čekanju zbog vožnji - RBR, GTR2, Grand Prix Legends, GT Legends, LFS se naizmjence vrte  cer1njo

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1177 u: Ožujak 22, 2013, 21:05:41 »
Treba se baš naučit vozit i dobro upoznat staze u RBR. Moraš dobro pazit kad kočit, izbjegavat valja blokiranje kotača. I ono kad odeš van staze, nekad se jako teško vratit na nju, nije ono ko u Dirtu gdje se vratiš ko Semir iz Cobre 11. Već tu ako zapneš za neki panj, pitanje je hoćeš li se uspjeti vratiti  cer1njo
I ono mi je zakon kad ovi iz publike pretrčavaju stazu  ave1

Offline Wulf

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1178 u: Ožujak 22, 2013, 21:42:37 »
ja sam počeo voziti RBR, ali sam prestao... mene je CMR smekšao  cer1njo cer1njo
iako baš i nije jer sam samo to i vozio i nisam imao nikakvu HC rally simulaciju. u RBRu nisam ni položio ispite  cry1 fpalm1
sad se držim GTRa sm1jeh šofe1

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1179 u: Ožujak 23, 2013, 21:14:33 »
Mučim se sa StarCraft 2: WOL na Hard, ali mi je gušt; na normal je igra prelagana dok na hard treba razradit taktiku prije srljanja... Te je odmah nakon rješene misije bolji osjećaj i unapreženja imaju veće značenje...  thumbs1





U isčekivanju novog Bishocka jer mi se čini fantastičan...
« Zadnja izmjena: Ožujak 23, 2013, 21:19:11 od doktor1 »

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1180 u: Ožujak 24, 2013, 23:05:35 »
Dear Esther - indie naslov koji je pravi dragulj.
Ne preporučam ljudima koji očekuju klasično iskustvo koje ostale igre nude.
Interakcije gotovo da i nema, lutate otokom i na određenim dijelovima narator čita dijelove iz pisma koje je upućeno određenoj osobi (ne želim spoilati) i na prvi pogled sve izgleda banalno i jednostavno. Fragmenti te priče su prezentirani na izrazito kompleksan način, bez glave i repa i tjeraju igrača da napregne moždane vijuge ako želi pohvatati detalje. Ništa nije konkretizirano i zapravo je na igraču da te fragmente spoji i interpretira na svoj način. Jedan detalj me odmah podsjetio na Silent Hill serijal, sve upućuje na to (barem prema mojoj verziji) da taj otok nije stvarno mjesto u materijalnom realitetu, već metafora za duševno stanje ili stanje uma protagonista. Audio/vizualna strana igre je odlična, pogotovo soundtrack koji savršeno paše u određenim trenucima. Fascinanta mi je količina detalja kojima je igra nakrcana, tu ne mislim na grafičke kerefeke, nego na "easter eggove" koji direktno utječu na priču ako se znaju na pravilan način "pročitati". Niti jedan objekt na sceni nije random i simbolika je strašno jaka, a zbog toga i tema koju obrađuje duboka i kompleksna. Naravno, to krkani koji su nesposobni razmišljati svojom glavom nikad neće shvatiti i igra će im se svesti na random šetnju po nekom otoku. Teško je to i nazvati igrom, više je umjetnički izražaj autora kroz ovaj medij i putovanje tj. iskustvo koje će neki znati cijeniti. Može se završiti za pola sata ako se samo napreduje (ali to nije smisao). Meni je trebalo preko 2 sata zbog detaljne analize apsolutno svega i poslužilo kao odmor od modernog bezdušnog gaminga. Sigurno će mi ostati u sjećanju dulje od raznih razvikanih hitova.

Sutra se bacam na Bioshock Infinite...

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1181 u: Ožujak 24, 2013, 23:34:30 »
Dugo već želim zaigrati ali vjerujem da ju vrijedi platiti pa čekam neke pare (iako nije skupa ali nema se) da ju na Steamu zemem
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1182 u: Ožujak 25, 2013, 16:01:43 »
Sleeping Dogs odlična igra. Jedino još nisam vidio pse u igri  hmm  cer1njo


Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1183 u: Ožujak 25, 2013, 20:09:29 »
Dva dana mi je trebalo da pravu taktiku nađem za preći jednu misiju; Ja moram skupit 7 komada Terrazinea no i Protosi u isto vrijeme skupljaju isto; tko prije do broja sedam; nikako u početku - oni bi bili na pet, ja na dva dok nisam agresivno krenuo i izjednačio se na 4/4; Tada oni odlaze na 6 skupljenih, a ja ostajem na 4 i tada trčim prekinut ih da uzmu i sedmi te uspjevam doći na 6/6; Tada uzimam i posljednji no u međuvremenu sam sa svim jedinicama štitio skupljača i njihove snage mi razaraju bazu!! No sjetio sam se uzeti SCV te napraviti Comand Center na drugom mjestu gdje ću iskipati posljednji komad..



I uspio sam...  cer1njo
Ova igra na Normal i Hard nije ista; na Normal samo trčiš mapom bez ikakvog gušta taktiziranja, a automatski se i gubi funkcionalnost raznih upgradeova i "plaćenika" koji mogu spasiti situaciju samo tako...
A tek i zadovoljstvo kada odradiš pravu taktiku...
Ne mogu zamislit šta je na Brutal težini; niti želim..

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1184 u: Ožujak 25, 2013, 20:32:17 »
Na brutal je vjerojatno onako kako igra online manijak. Onaj najlošije rangirani  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.