Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 765516 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Wulf

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1215 u: Travanj 04, 2013, 12:43:38 »
ja isto danas malo igrao... ti si me nadahnuo i ko za vraga isto stao na misiji sa onim terazzine gasom  fpalm1 cer1njo
na hardu. Moro sam par puta restartat, onda sam skužio malo.. al dost dugo nisam ni igrao baš campaign ili online neg ona arcade sranja pa sam ispo iz štosa. budem baš nastavio sad sa campaign dalje  sm1jeh

jel neko igro Section 8?

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1216 u: Travanj 04, 2013, 16:23:14 »
Oldična je kampanja u Starcraftu. Ima baš odličnih misija. Baš se vidi da su maštovite i da SP kampanja nije tek reda radi. Jel svi dobro znamo da je ovo MP igra, nacionalni sport cer1njo Igraju se turniri, natjecanja itd. Zato mi je drago vidit da su jednaku pažnju posvetili SP kampanji, jer ja inače ne igram baš MP. SP igram i to e to.

Jedinicu nisam igrao, ali mislim da i tam SP rula.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1217 u: Travanj 04, 2013, 17:31:59 »


Krenula je invazija na Zergove i spas Kerrigan...

Protoss i Zerg nadogradnje su sve istražene...



Psi Disrupter je spas u ovom kaosu...



A od Tychus Findlaya cijelo vrijeme očekujem da napravi neko sranje, ali osim šta se je napio u kantini te razbio jukebox još ništa...


Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1218 u: Travanj 04, 2013, 19:36:14 »
Nakon šta sam mislio da sam vidio sve u predzadnjoj misiji, (može se birat dva smjera) me stavi pod zemlju, u srce swarma...  thumbs1
I to sa heroes jedinicama koje obožavam u RTSima, (a Hearth of the Swarm se još više bazira na tome)..

Zbilja jedna od raznovrsnijih RTS kampanja i odličan posao od strane Blizzarda...


Offline Punisher

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1219 u: Travanj 04, 2013, 19:41:38 »
Ja bi u njeno srce swarma ušao vro rado, if you know what i mean



내가 바로 칼날 여왕이다. - 스타크래프트 II

i da ovo je legit cosplay, druge slike su na linku, prejebob.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1220 u: Travanj 04, 2013, 19:44:11 »
Fantastičan cosplay...

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1221 u: Travanj 04, 2013, 21:07:43 »

Zbilja jedna od raznovrsnijih RTS kampanja i odličan posao od strane Blizzarda...


To i ja obožavam, ali nisam igrao baš puno igara gdje imaš uz obične unite još i heroje. Sad mi pada na pamet BFME i nastavci, SW Empire at War i trenutno se ne mogu sjetit više.

Ak je netko igrao Supreme Commander, kakva je ta igra?

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1222 u: Travanj 04, 2013, 21:59:08 »
Gotova kampanja Wing of Liberty



Najispoliraniji i najbolji old school RTS koji postoji;
Prezentacija - 4.8/5 - fali AA, ali sa obzirom na starost od dvije godine još uvijek izgleda vrhunski
Priča, likovi, atmosfera - 5/5 - zbilja mnoštvo cut scena te mogućnost razgovora izmežu misija sa protagonistima igre koji se nalaze na brodu
Igrivost - 5/5 - za nekoga tko voli RTS i tko je odrastao igrajući Red Alert, C&C, StarCraft igra je must igrati
________________



Krenuo u Hearth of the Swarm čija se radnja nastavlja odmah na kraj WoL kampanje... I VAU, kakva uvodna animacija; pa toga se neki blockbuster nebi posramio, jednostavno nevjerovatno, kao i cut scene kjima igra vrvi kao i prethodnik.

Kerrigan je tako dobro napravljena...

Još kada sam krenuo i vidio da je UI sav ljigav i da "diše"...



A upravo šta sam primjetio u Wol da nedostaje AA, ovdje je ubačen...

A kakav početak priče!! I meni je nakon prošle kampanje ovakav pogled bio nakon sat i pol provedenih u novom poglavlju...

« Zadnja izmjena: Travanj 04, 2013, 23:08:38 od doktor1 »

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1223 u: Travanj 04, 2013, 23:37:29 »
Ja bi u njeno srce swarma ušao vro rado, if you know what i mean



내가 바로 칼날 여왕이다. - 스타크래프트 II

i da ovo je legit cosplay, druge slike su na linku, prejebob.


Budu korejci skrenuli v komentarima i nekaj drugo bu postalo nacionalni sport huhuhu!

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1224 u: Travanj 05, 2013, 11:53:44 »


Nakon kakvih tri sata provedenih u HotS dojmovi su sljedeći:

Četiri misije od kojih su tri u potpuno drugom settingu i sa drugačijim gameplayom; od bjega iz istraživačkog centra Valerian Mengska, (gdje igramo i kao test kunić Kerrigan na kojoj Terrani ispituju i tetriraju Zerg jedinice), preko uništavanja Terrarnovih jedinica na putu prema odredištu, hladnog planeta sa jakim snježnim olujama i gameplayom totalno drugačijim od viđenog do sada, (čekanje snježne oluje koja traje oko minute na koju su Zergovi imuni dok se Protossi trenutno zamrznu kao i njihove građevine) te stavljanja Larve u zarobljenu Protosovu jedinicu, (integrirano u priču) i teleportacija iste na ogromni Protossov brod te okupacija istog gdje Larva sa konzumacijom živih organizama raste... I to sve u tri sata kampanje...









Sami gameplay koristi i hero jedinice; Kerrigan je sa nama stalno te u RPG stilu nadograđujemo njene mogućnosti u utrobi Leviathana - "brodolika/spaceship verzija" živog zerga...




*leviathan main hub

Nadalje tu su još upgrade novih jedinica koje dobivamo sa misijama...



Te evolucijske misije...



Gdje nakon testiranja mogućih evolucija odaberemo nepovratno koja nam više paše...



Gameplay je drugačiji nego u Wings of Liberty; drugačije jedinice, drugačija izgradnja no svatko tko je igrao jedinicu zna kako Zergovi funkcioniraju. Meni osobno puno zabavniji gameplay od "dosadnih" Terrana, a ista situacija je bila i kod prvog Starcrafta - Zerg najbolji gameplay, Protoss drugi po redu i na kraju već spomenuti ljudski šljam... Iako odigravši tri misije sa Protossima u WoL nisu me se baš dojmili... ali kampanja je nešto drugo.

Naravno tu su vrhunski voice acting, vrhunske animacije, grafika te atmosfera...

Svatko tko je odigrao prethodnike i Wings of Liberty, (ili samo posljednji) definitivno mora probat ovo. A ako netko kreće ispočetka definitivno posjetit ovu stranicu te se upoznat sa igrinim Loreom.
*odličan strip koji se odvija u Kerriganovoj glavi nakon završetka Wola

*Igrati Hearth of the Swarm bez da je prethodno do kraja pređen Wings of Liberty nema apsolutno nikakvog smisla.

P.S.
- po defaultu je gameplay na Fastest te preporučam da se stavi na Fast

« Zadnja izmjena: Travanj 05, 2013, 13:13:59 od doktor1 »

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1225 u: Travanj 05, 2013, 13:37:41 »
Ovo je odlično što Kerrigan nadograđujemo, a bome zanimljivo izgleda kampanja. Wol me fascinirala i to zbog odličnih misija, ali i puno  drugih stvari...
A HotS mi se čini još dorađeniji od Wol-a.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1226 u: Travanj 05, 2013, 14:46:11 »
I ovdje su misije fantastične; a dizajn se za sada uopće ne ponavlja i isti je mnogo bolji nego WoL.
Ovdje na slici baš imaš osjećaj za filing kako je sve ljigavo, maglovito i puno ljigavaca oko tebe; sve pljucka, pucketa...



Evolucije Zergova su odlične..

E sada; u predzadnjoj misiji u WoL možeš birat dali ćeš uništit neku bazu na površini i sprječit neke leteće jedinice da se pojave u zadnjoj misiji ili ići u podzemlje sa heroe jedinicama te stavit tri detonatora da lava prekrije cijli taj podzemni dio, (te spreči pojavljivanje one ljigave glave koja spana Zerglinge)... Ja sam se odlučio za lavu i sda nakon jedne misije mi jedna Zerg ljigavica kaže da su Terrani napunili podzemne kanale planeta sa lavom... Pa baš mislim dali to ima veze; save game je u istom folderu te sam samo nastavio HotS kampanju...


Offline Iceman

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1227 u: Travanj 05, 2013, 16:07:04 »
Igram F1 2011. Ok mi je igra, ali jedino kaj me hebe je nedostatak izazovnosti. Znači igram Gran Prix, kad namjestim setup kod McLarena ili Ferrarija, startam kao 4,5 ili 6. Prvih 3-4 kruga se eventualno nadmudrujem sa suparnicima, kad ih prestignem goodbye, vidimo se na cilju.
U zadnje vrijeme vozim samo SPA, pa sam je prostudirao maksimalno. I svaki puta dogodi se ista stvar. Jedino jučer, Massa je startao prvi i pojeo nas sve ko beba zvečku. Ja sam završio drugi (Alonso) sa 1 min i 15 sec zaostatak. Lik je letio stazom. Inače to ja radim.

Sniper Ghost Warrior 2 - došao sam u Sarajevo. Prvi dojmovi su pozitivni. Grafički je lijepa, pucanje iz snajpera je vrlo dobro. Najveći minus mi je opet nedostatak nekakve izazovnosti. Samo ideš od točke A do točke B, staneš, posmekaš sve živo, ajmo dalje. Ali dobro, to je snajperska igra i to valjda tako mora biti.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1228 u: Travanj 05, 2013, 18:41:08 »
Jedinicu nisam igrao, ali mislim da i tam SP rula.


apsolutno - dan dans odlična kampanja - tada je bila čudo  thumbs1

Ja bi u njeno srce swarma ušao vro rado, if you know what i mean



내가 바로 칼날 여왕이다. - 스타크래프트 II

i da ovo je legit cosplay, druge slike su na linku, prejebob.


i ja. Možda sam bolestan ali od prvog Starcrafta prije 15 godina se ložim na Kerrigan, i to u Zerg obliku, da  cer1njo


A kod mene se igra...



Uživancija. Pogotovo ovaj predmet u prvom planu  kava1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1229 u: Travanj 05, 2013, 20:24:09 »
Prešao sam sam fantastični AC Brotherhood, sad valja dovršit Tomb Raider. Al kako se ljudi na Bug forumu žale kad u TR dođu do određenih dijelova kad trebaju pritisnuti jednu ili dvije jebene tipke  hmm
Ak im je to teško, pa šta bi rekli da igraju neku igru koja po težini pojede TR za doručak!?