Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 765964 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1230 u: Travanj 05, 2013, 21:04:07 »
Dobar je Tomb Radier, a ti šta neznaju stisnut dvije tipke za redom...no comment...  fpalm1
__________

Ja nakon Starcrafta 2 prelazim u drugi odlični svemir Dawn of War II

A tu ima original igra plus dvije ekspanzije te totalno drugačiji gameplay... Priča sigurno nije kao u S2, ali koliko sam vidio također nije ni za bacit i ima mnogo likova...

RTSomanija me pukla... PC only igre u svom punom sjaju...
« Zadnja izmjena: Travanj 05, 2013, 21:07:24 od doktor1 »

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1231 u: Travanj 05, 2013, 21:27:47 »
I sviđa mi se u TR što se vide upgrejdovi koji se naprave na oružjima, volim takve detalje.
Nisam igrao Dawn of War II, iskreno ne znam ni koliko nastavaka ima ni kojim redoslijedom idu. Al čini se odlična igra.

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1232 u: Travanj 09, 2013, 16:55:02 »


Krenuo igrat po drugi put (prvi put stao nakon nekakvih 6 sati i nisam više igrao). Moram priznat da je pojelo vrijeme WOW efekat koji sam imao prilikom prvog igranja, no to je razumljivo. Malo mi igra previše stresno djeluje, nekako prenapadno. Neznam koliko će mi sve to probavljivo biti, no pružit ću joj šansu.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Iceman

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1233 u: Travanj 12, 2013, 13:49:18 »
Omerta – City of Gangsters | Kalypso Media - Igram zadnjih para dana, ali nekako mi je s vremenom postala lagana. Inače je vrlo dobra igra sa mafijaškom tematikom (odmah dobijem volju ponovno instalirati Mafia1 ili 2)

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1234 u: Travanj 12, 2013, 20:23:59 »
Nakon Starcrafta II HotS krećem u Might and Magic Heroes VI plus ekspanzija Shades of Darkness..

Zaželio se TBS malo... usporit gamplay nakob brzgo HotSa

Offline Punisher

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1235 u: Travanj 15, 2013, 13:39:15 »
Bio počeo igrati pokemon heartgold na emulatoru, ali ima neku grešku izgleda pa niš od toga, a taman sam 4 pokemona uhvatio i 2 lvlao na lvl 10 T_T

Offline versus

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1236 u: Travanj 15, 2013, 14:23:56 »


još od ljeta mi stoji sa strane, frend posudio pa se nikako nać da mu vratim
kad sam prvi put probao djelovalo je ..... tako-tako, i ostavih. Pred 2-3 dana slučajno ponovo pokrenuo

zabavno ;
ali pretpostavljam samo onima koji se kuži u taj heavy metal "svijet"
ostalima ne znam baš koliko bi moglo bit zabavno

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1237 u: Travanj 15, 2013, 14:50:57 »
Probao i pobjego glavom bez obzira...


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1238 u: Travanj 15, 2013, 20:14:31 »
ali pretpostavljam samo onima koji se kuži u taj heavy metal "svijet"
ostalima ne znam baš koliko bi moglo bit zabavno

@dok - očto nisi tu. Ja nisam proboa ali mogu razumjeti, zapravo me samo zbog tog "svijeta" igra i privlači, da je neki "običan" setting, ne bi bila ni po čemu posebna
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline versus

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1239 u: Travanj 15, 2013, 22:02:55 »
@dok - očto nisi tu. Ja nisam proboa ali mogu razumjeti, zapravo me samo zbog tog "svijeta" igra i privlači, da je neki "običan" setting, ne bi bila ni po čemu posebna

glavni lik je spoj Jack Blacka (koji mu i daje glas) i Glen Danzig-a (samo vizualno), u igri su Lemmy, Rob Halford, Ozzy itd. , auti su izričito hot-rod V8 sa otvorenim motorima i cilindrima u zrak, sountrack je golem i šarolik (više stilova umiksanih), kad se ide u bitku svira, neznam whitesnake-still of the night, Crimson Glory, Dragonforce itd ; tvoja vojska headbangera je s normalnim kosama, a neprijateljski su isti takvi, samo sa natapiranom pofarbanom kosom, sprdanje sa glamom je kroz cijelu igru

sve to, netko kome to nije "blisko",  ne bi ubrao u igri
« Zadnja izmjena: Travanj 15, 2013, 22:05:29 od versus »

Offline versus

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1240 u: Travanj 16, 2013, 15:08:47 »
Brutal Legend, taman se počne razvijati i onda naprasno završi.
vrlo kratko.
povlačim preporuku.  kuul

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1241 u: Travanj 16, 2013, 22:25:08 »
Pro Evolution Soccer 2013

kako sam nabavio original počeo sam igrat Pes. Trenutno se učim igrat jer sam noob teški, ali upisao sam prvu pobjedu online. Ja sam igrao s Barcom protiv nekog lika koji je igrao s Realom. Zabio sam gol iz slobodnjaka s Messijem  ave1

Navukao sam se i na Pes.
I naravno igram i Fifu uz Pes.

Jedino sam imao problema s online igranjem Pesa, naime trebao sam otvorit portove da bih mogao igrat. Al isplatio mi se trud jer je igra prezarazna.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1242 u: Travanj 16, 2013, 23:30:58 »
Ja već drugo nisam igrao ništa osim LOLa... Moram preći S2, a zaželio sam se neke dobre avanture...

Offline Iceman

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1243 u: Travanj 22, 2013, 11:08:13 »
Tomb Raider (uffff odlična igra) i GTA4 (naložio sam se na nove wallpaperse za GTA5, a i barem 2 godine nisam pokrenuo ovu igru, ekspanzije sam prošlo ljeto)

Offline budainka16

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1244 u: Travanj 22, 2013, 16:34:52 »
Bioshock Infinite (napokon)  ave1
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."