Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 765913 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1305 u: Srpanj 11, 2013, 14:01:39 »
GTA: Episodes from Liberty City - nisam izdržao nakon GTA5 trailera


Večeras ili sutra počinjem sa modanjem... Cilj je ovo...  cer1njo








Offline Iceman

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1306 u: Srpanj 11, 2013, 14:45:28 »
uuuuuuuu Mečka  ave1

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1307 u: Srpanj 11, 2013, 14:49:19 »
Izgleda bolje od GT6  cer1njo cry1

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1308 u: Srpanj 12, 2013, 17:21:35 »
Počeo sa modingom... Stavio osnovno osvjetljenje koje treba drastično popravit te osnovne moding dodatke... Sljedi još 8GB tekstura te grafičkih tweakova...









Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1309 u: Srpanj 16, 2013, 19:13:33 »


Nakon dugo vremena pokrenuo ovo čudo i zasada mi se dosta sviđa.
Za razliku od originala, ovdje me kupila gameplay mehanika. Sve je uglađenije i jednostavnije. Grafički uz bok novim igrama i fino je optimizirana.
Vrti se na maksimalnim postavkama. 

Igram nekakvih 2 i pol sata, u dva navrata prestao, no ubrzo joj se vratio.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1310 u: Srpanj 16, 2013, 21:36:20 »
Izgleda bolje od GT6  cer1njo cry1

skoro pa i da  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1311 u: Srpanj 17, 2013, 22:59:13 »
Konačno da nakon 3-4 mjeseca zaigram nešto osim igara na mobu u kratkim pauzama.

Alan Wake počeo. Oduševio, atmosfera fenomenalna. Naracija, muzika, zvuk općenito, okoliš, sve... Znao sam da su u Remedyu genijalci i da su im baš naracija i općenito atmosfera ono u čemu briljiraju ali nisam očekivao nešto ovakvo. Završio za sada prvu epizodu, no kako se rano ustajem za posao, neću ni početi sa drugom jer znam kamo to vodi ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1312 u: Srpanj 17, 2013, 23:09:41 »
Dosta su pokrali iz Twin Peaksa pod izgovorom da je sve kao tribute. Al ajde, pošto je sve odlično ispalo, ne zamjeram im  ;D

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1313 u: Srpanj 17, 2013, 23:43:01 »
Dosta su pokrali iz Twin Peaksa pod izgovorom da je sve kao tribute. Al ajde, pošto je sve odlično ispalo, ne zamjeram im  ;D

Ali dolazak sa trajektom  je fantastičan....

Nevjerovatno atmosferično i pogođen dizajn koji baca imerzivnost samo takvu...

Samo da ostanu vjerni tome u dvojci... Jer igra je zbilja vrhunska, pogotovo ta atmosfera...

Onaj dodatak kako se već zove nisam odigrao do kraja jer je dosadan i bezveze...

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1314 u: Srpanj 18, 2013, 00:04:11 »
Slažem se  thumbs1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1315 u: Srpanj 18, 2013, 18:56:54 »
Dosta su pokrali iz Twin Peaksa pod izgovorom da je sve kao tribute. Al ajde, pošto je sve odlično ispalo, ne zamjeram im  ;D

Mislio sam napisati da igra vrišti Twin Peaks ali to ionako nije nikako nešto loše  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1316 u: Srpanj 18, 2013, 21:55:40 »
Vjerovao ili ne, baš sam taj dan (prije nego si objavio post) razmišljao o ponovnom pokretanju Alana  ;D
A razmišljam i o ponovnom gledanju Twin Peaksa, ali prva sezona je žešča sapunica tak da ne znam dal ću imati živce.

Inače, slijedi pohod na prvi i drugi Fallout u dahu, old school, nikakvo wannabe RPG govno ispalo iz pohlepnih stražnjica današnjice.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1317 u: Srpanj 18, 2013, 22:52:10 »
Ja bum gledao sigurno Twin Peaks kad završim sa AW. A možda i prije krenem  ;D

Gledao to kao klinac ali ne sjećam se najbolje - treba obnoviti gradivo!
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1318 u: Srpanj 18, 2013, 22:56:27 »
Odlična je serija, ali tek tijekom druge sezone kreće prava stvar.

Nažalost, upravo to je i zadnja sezona jer je gledanost pala zbog prenaglašenih paranormalnih elemenata  cry1
Ne znam, vjerojatno su ljudi tu seriju fakat shvatili kao sapunicu pa su očekivali klasično "Santa Barbara" iskustvo.

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1319 u: Srpanj 23, 2013, 20:32:31 »
Nema temu, pa ću tu.

Mirror's Edge

Nakon drugog prelaska sam podosta razočaran zapravo, ali ne zbog igre. Nego čisto zbog toga što je pamtim kao savršenu, ali kratku. U drugom prelasku sam shvatio da su mi se kriteriji malo povečali, ali i da igra ima dosta praznina i mana. Grafika je dan danas izaziva vau efekat, ali samo na prvu. Paleta boja savršeno je pogođena, ali je cijelokupan dizajn užasno monoton, pa same boje igraju ulogu varljive raznolikosti. Borba prsa o prsa dosadi nakon 20-ak minuta, kao i oduzimanje oružja u QTE stilu. Priča je djetinjasta kao i animacije pa stoga ne čudi da rade igru koja će biti svojevrstan reboot ili ponovo ispričana priča na malo ozbiljniji način. Igri kronično fali višak sadržaja u bilo kojem obliku. Za ukupan dojam je i dobro da je igra kratka. Idealna za jedno slobodno popodne.



7.5
« Zadnja izmjena: Srpanj 23, 2013, 20:34:23 od Cole »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB