Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 765868 vremena)

0 Članova i 7 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Boss302

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1560 u: Siječanj 21, 2014, 01:08:44 »


Sjećanje me nije baš dobro služilo, jer ne pamtim tako dobru pucačinu kakva je Killzone 2.
Baš neusporedivo bolje nego svi ispljuvci aka COD ili BF u pogledu SP kampanja i kvalitete napucavanja, atmosfere i priče.
U svim segmentima rastura većinu generičnog smeća.

Po meni KZ 1 na "dvojki" je puno bolji..
Puno bolji "feel" rata i atmosferu ima nego njegova brača  sm1jeh

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1561 u: Siječanj 22, 2014, 17:41:27 »
Po meni je priča bezveze. Tj ne sama priča nego naracija je koma a likovi su tako prokleto nepamtljivi da me za svakog od njih nije uopće zabolilo jel popio metak ili ne.
Osjećaj napucavanja s druge strane stvarno jest dobar a i atmosfera, no problem cijelog serijala je gore navedeno a trojke još poneka retardirana moderna odluka
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline the_prodigy

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1562 u: Siječanj 24, 2014, 23:15:24 »
Sta je ovaj Assassins Creed Liberation HD, jel to neki DLC ili nastavak/priča sama za sebe?

S tom zenskom Avelin sam odigrao kratki DLC u AC4.
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1563 u: Siječanj 24, 2014, 23:43:35 »
U biti dođe kao DLC AC III.
Iliti Vita standalone game.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1564 u: Siječanj 27, 2014, 15:32:16 »
Save 25% on Car Mechanic Simulator 2014 on Steam

Isuse jel ko probao ovo? XDDDDD  ave1 ave1 ave1 ave1 ave1

Offline CROKiXi

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1565 u: Siječanj 27, 2014, 16:03:08 »
Vidio neki dan, download in progress  ;D
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1566 u: Siječanj 29, 2014, 12:56:39 »


Odigrao Demon's Souls

Odlična stvar, već sam negdje pisao, mislim da u ovoj temi baš, a i sve se više manje zna već o igri ali evo da ostavim konačni dojam nakon ravno 50 sati uloženih u igru do njenog završetka.
Nije za svakog jer je "teška" ali realno gledano sada kada sam ju odigrao, nije ništa teža nego mnoge igre koje sam igrao prije 5+ godina. Samo zahtjeva pametnije igranje i ulaganje vremena te istraživanje. Dogodilo se više puta da sam došao do nekog dijela ili bossa i nikako nisam mogao dalje. Dobar primjer je Flamelurker, tko je igrao, zna tko je i što je. Kada sam došao do njega (do tad ubio jedno 5-6 bosseva), nisma mogao vjerovati što je to. Brži i jači od bilo kojeg do sad, a k tome ima i jako puno energije. Nikako mu nisma mogao parirati, nijednom strategijom. No onda sam ga stavio na čekanje i otišao dalje. Našao s vremenom jedan jako dobar štit sa fire resistanceom, i nabavio jednu jako korisnu magiju koja strašno reducira primljeni damage. I najednom više nije bio takav problem.

Stvar je u tome da čovjek u ovoj igri nikad ne "zapne", odn uvijek se može (i mora) ići negdje drugdje da bi se dobio neki item, level ili što god će biti rješenje za problem prije. I onda to više i nije problem.

Igra dakle nije nešto pretjerano teška, nego je zahtjevna. Ako tko shvaća razliku između ovog dvoje. No opet i ta zahtjevnost nije neki problem/teret jer je uvijek gušt iči dalje i tražiti što se može proći.
Također ima hrpu secreta i čovjek ju može odigrati nekoliko puta a da ne ulovi sve. Kako sam već jednom rekao, tko je igrao prva dva Gothica (ili Risen), i nakon završetka stojim kod toga da su igre zapravo jako slične i može se očekivati skoro ista gameplay mehanika kao kod tog njemačkog RPG-a.
Odigrao bih igru čak još jednom, odn nastavio NG+ ali zanima me i Dark Souls pa ću se prvo njemu posvetiti da vidim koja je bolja, a onda ako bude vremena, peglati po njoj  ;D

A sada da malo presjećem to mračno erpegijanje, počinjem sa Red Dead Redemptionom

Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1567 u: Siječanj 29, 2014, 13:15:04 »
Souls serijal je izazovan, nisu teške igre nego pametno dizajnirane - shvaćanje ponašanja neprijatelja i timing njihovih napada je ključ. Prava igra počinje tek na New Game +, tj. na drugom prelasku - onda je igra zajebanija nego prvi put. Uglavnom - ko nema strpljenja i živce za pažljivo igranje nema šanse da napreduje.

Najbolje je na početku još dok ne znaš, na prvom prelasku kak ti igra lepo dopusti kaj napreduješ bez problema i onda dojde neki boss koj baš ne paše tvojem character buildu ili opremi koju ima - e onda je već - sad znam zakaj je ljudima teška igra. cer1njo

Za prosječne igrače je igra uglavnom nemoguća. ;D

Ja trenutno igram The Legend of Zelda: The Wind Waker i igra je fenomenalna.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1568 u: Siječanj 29, 2014, 13:30:42 »
Ajme Wind Waker, nostalgija... Kako mi se to igra. Meni najbolj Zelda, jedna od najboljih igara na kjubu i općenito jedna od onih igara radi kojih se isplati uzeti konzola. Tako mi je drago što je izašao i na Wii-U, ili izlazi, nisam baš pratio, ali ako bude para uzet će se jednog dana Wii-U ako ništa zbog toga. OK, i zbog nekih drugih stvari ali WW FTW  ;D

A Souls vjerujem da je teži, čitao sam da je dosta teži no stat ću jer želim i neke druge igre odigrati, između ostalog kako sam rekao, taj Dark Souls
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1569 u: Siječanj 29, 2014, 13:34:40 »
Wind Waker je ludilo od igre, definitivno mi ulazi među najbolje kaj sam igral makar još nisam završil igru. ;D

Ja sam Demon's Souls završil 4 put za redom nakon prvog prelaska. ;D

Prvo mi je trebalo 38 sati, imal sam neki ala thief character build na agility kaj se oslanjal na backstabanje i dodge. ;D ;D

Da, imal sam uz to još jedan mage character s kojim sam prvo počel igrati, ali sam zapel na jednom djelu kad nisam koristil Thief Ring, pa sam s početka krenul s drugim likom. cer1njo
« Zadnja izmjena: Siječanj 29, 2014, 13:36:29 od ManTheRamparts »

Offline versus

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1570 u: Veljača 01, 2014, 20:28:36 »
Bioshock Infinite

Drugi put da igram, prvi put samo sat-dva odigrah, taman da me impresionira i tada ju ostavih.

Štajaznam, meni igra, kad ju duže igraš postane dosadna, jedva čekam da se to završi.
Iako apsolutno kužim visoke ocjene, jako fino je složena, priča je kreativna i čudna. Ne glupo čudna ko republika Hrvatska nego lijepo čudna.
I likovi (osim glavnog) su poremećeno čudni. Ne idiotski poremećeno čudni kao onaj član ovog foruma koji mene prati, nego su samo trknuti , zgodno.

I zanimljivo poigravanje sa američkom povijesti, ličnostima, čak i rasizmom i klasnim razlikama.

Ako ste ikad maštali o fantastičnom svijetu u oblacima, igra je pun pogodak.
Međutim, ja nisam nikad maštao o fantastičnom svijetu u oblacima.
« Zadnja izmjena: Veljača 01, 2014, 20:30:42 od versus »

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1571 u: Veljača 01, 2014, 20:40:55 »
Većinu vremena me oduševljavaju tvoji postovi. Keep it up. ^^
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1572 u: Veljača 02, 2014, 11:08:16 »
Većinu vremena me oduševljavaju tvoji postovi. Keep it up. ^^

ovo  ;D p1va hug1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline versus

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1573 u: Veljača 02, 2014, 12:00:22 »
 thumbs1
fala na podršci mojim nekonvencijalnim stavovima.

Bacam se na Metro Last Light čim završim ovu torturu u oblacima

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1574 u: Veljača 02, 2014, 14:19:12 »
Igraš vjerujem na plejci - kakva je izvedba, jel ima problema sa framerateom, jel se da igrati na joypad?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.