Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 765476 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline versus

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1575 u: Veljača 02, 2014, 15:10:43 »
Igraš vjerujem na plejci - kakva je izvedba, jel ima problema sa framerateom, jel se da igrati na joypad?

sa framerateom nikakvih problema. Kad ga već spominjem, u zadnje vrijeme sam primjetio da GT6 ima problema sa framerateom kad je brdo auta, krajolik zahtjevan (npr. šuma ili grad) pa takneš pasicu ili sl.

Meni je Bioshock Infinite sa joypadom sasvim OK.
Nije to zahtjevan shooter (tipa BF4) pa da je preciznost ključna (igram na HARD). Ovo je više...hmmm..recimo ovo mene podsjeća više na arkadu nego shooter. Da me netko pita jel bliže CrashBandicootu/Jak&Daxteru ili COD/BF, rekao bi da je ovo prvo.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1576 u: Veljača 02, 2014, 15:14:20 »
OK, super, znači igrat ću ga na PS3. Lako za grafiku, gledao sam i to su nijanse koje ne bih ni primjetio osim da mi je jedna pored druge PC verzija i PS3, ali plašilo me ovo. Super - igram ga za 0 kuna  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1577 u: Veljača 04, 2014, 18:55:40 »
Nisam dugo modao neku igru, onako pošteno te sam u tri dana to napravio sa Fallot: New Vegasom...
Dobivena je potpuno nova igra, sa dorađenim zvukovima, muzikom, glasovima, teksturama, osvjetljenjem, (moje osvjetljenje) vremenskim prilikama te promjenama u samoj srži gameplaya...
16 GB modova no rezultat je i više nego odličan!...
Sa osvjetljenjem sam namjerno išao na izgled starih filmova, sa ubacivanjem filma graina, gaussian blura, fog efekta i ostalih pizdarija u SweetFX. Tada je stavljen ENB koji igri dodaje prijeko potrebni ambient occlusion efekt...
Ovo je vanilla slika dok kod mene izgleda kao u donjoj galeriji...

Galerija...

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1578 u: Veljača 04, 2014, 19:24:46 »
Jel ima kakav mod koji popravlja one kriminalno loše animacije likova?
Ako ne, ne hvala (dost mi je bilo jednom svjedočiti tom čudu)  cer1njo

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1579 u: Veljača 04, 2014, 19:29:14 »
Nisam dugo modao neku igru, onako pošteno te sam u tri dana to napravio sa Fallot: New Vegasom...
Dobivena je potpuno nova igra, sa dorađenim zvukovima, muzikom, glasovima, teksturama, osvjetljenjem, (moje osvjetljenje) vremenskim prilikama te promjenama u samoj srži gameplaya...
16 GB modova no rezultat je i više nego odličan!...
Sa osvjetljenjem sam namjerno išao na izgled starih filmova, sa ubacivanjem filma graina, gaussian blura, fog efekta i ostalih pizdarija u SweetFX. Tada je stavljen ENB koji igri dodaje prijeko potrebni ambient occlusion efekt...
Ovo je vanilla slika dok kod mene izgleda kao u donjoj galeriji...

Galerija...


Ti Fallout igraš ja Skyrim  ;D

Prvi put od kad se bavim gamingom da sam se uspio navući na Bethesdinu igru  ave1 A sad igrajući Skyrim me počeo zanimat i Fallout III...

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1580 u: Veljača 04, 2014, 19:49:43 »
S kojom klasom igraš?

Warrior ili kak se već zove njihova izvedenica je najdosadnije smeće koje postoji u Bethesdinim igrama, bezglavo nabijanje i najodvratnija melee borba otkad postoji žanr  kava1

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1581 u: Veljača 04, 2014, 19:52:51 »
Baš s njim igram...Teški oklop, mač i štit. Ta mi se kombinacija čini najlakša za igrat.

Probao sam malo magije i strijele i odlično funkcionira i to, meni nije loše igrat s warrrior klasom. Da sad krećem ispočetka krenuo bi kao mage jer rula jako. A za stealth u ovoj igri ja nemam živaca, tako da neki stealth build ne dolazi u obzir.

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1582 u: Veljača 04, 2014, 20:00:47 »
O ukusima se ne raspravlja, uživaj  thumbs1
Na Skyrim sam potrošio kakvih 200+h unatoč svim manama koje su mi smetale, ali sam se zakleo da warrior nikad neću biti u njihovim igrama, sve dok stvarno ne predstave novi engine i combat system.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1583 u: Veljača 04, 2014, 20:20:04 »
Sve animacije sam promjenio.. Kreatenje, držanje oružja, izvlačenje oružja, trepatnje očiju.... Nova ragdoll fizika itd...
Drastično bolje nego u vanilla verzijil, a NPCjevi se kreću bolje nego u Skyrimu! Naravno nije motion capture jebiga...  ;D

Animacijski modovi, (plus jo njih tri koje nisam instalirao putem NMMa):



Primjer promjene držanja oružja i pozicije tjela, (vanilla vs mod)
primjer 1
primjer 2

Evo video, plus malo odlične muzike koja se nalazi u igri, (promjenjen kpmpletni zvuk u igri skupa sa muzikom i novim radio podtajama)... (na početku videa je bio neki lag pa zvuk kasni...bo...)

Vegas Animation Music - YouTube

Offline Punisher

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1584 u: Veljača 04, 2014, 20:52:06 »
Primjer 2 dat hand u vaniliji  cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo

Offline the_prodigy

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1585 u: Veljača 04, 2014, 21:19:42 »
lol na drugu sliku :)

Fallout NV sam presao uzduz i poprijeko skupa sa svih 5 dlcova i igra mi je bila odlicna i onakva bez ikakvih modova..

Ovo sa modovima izgleda odlicno.
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1586 u: Veljača 05, 2014, 12:30:02 »
Stvarno lijepo izgleda taj modani Vegas  thumbs1

Ja odigrao Guacamelee! na normal, sad ću na hard to riješiti u dan, dva a paralelno s tim počeo Red Dead Redemption.
I iako sam ga mislio smaostalno igrati, mislim da neću i da ću paraleleno sa njim igrati nešto drugo te prelazak razvući na mjesec, dva a možda i više. Kakva god igra bila, ja se jednostavno ne mogu navući na taj sandbox, pogotovo ako imam što drugo za igrati. Atmosfera je super, voice acting isto, grafika, lokacije, sve pet ali ja to ne mog igrati dugo i nikad nisam bio HC zagrijan za takve igre. Svaki GTA npr isto volim, ali nikad mi to nije bio vrh, razlog isto zašto GTA V još nisma odigrao niti mi se uopće žuri sa kupnjom. Ima barem 20-ak igara koje bih radije odigrao, i to samo na PS3.
Ali konačno sam skužio mislim i zašto - fali mi osjećaj napretka. U svakoj linearnijoj igri se stalno negdje krećeš i rijetko vraćaš, ideš naprijed, plus dobivaš nove vještine, oružja itd. OK, i ovdje dobivaš ali možeš isto samo tako izgubiit pa opet skupljaj a meni to nije izazovan nego mukotrpan posao.
Onda sam pomislio RPG, koji obožavam i koji često imaju otvoreni svijet. Ali opet tamo dobivaš levele, skillove i opremu koju u pravilu ne gubiš nikako i drugačiji je koncpet. Ne ideš od lokacije do lokacije da bi došao do neke misije ili kupio neku kuću ili što ja znam što, nego da bi našao jači mač, oklop, novu magiju, ubio nekog opakog neprijatelja nakon kojeg opet imaš osjećaj zadovoljstva itd...

Ukratko, sandbox nikad nije bio a vidim ni neće biti za mene, ma koliko god dobro ocijenjen i realno dobar kao igra, jednostavno nemam ja volje za tim lutanjem bez nekog napretka, a opet i pričanje priče, naracija i samo odvijanje radnje mi je puno bolje u bilo kojoj "zatvorenoj" igri tipa bubam sad nasumično, Heavy Rain, Metal Gear, Uncharted (nisam igrao ali sam vidio i mislim an koncept potpune linearnosti)...

Eto, svaka čast igri, ali mene ne privlači previše. Uvuće me u atmosferu jedno pola sata, no onda uslijedi dosada u tom lutanju i biranju koju ću misiju sljedeću, a sve su više manje istog koncepta i blah... Konačni sud ću dati kada ju završim no ako se nešto drastično ne promjeni (igram već jedno 6-7 sati), neće biti puno bolji.

A Guacamelee! je skroz druga krajnost. Sjajan 2D platformer/šora koji podsjeća na kombinaciju Viewtiful Joea i Metroida (uostalom ima i reference na iste igre kao i hretinu drugih, većinom Nintendo klasika) sa super humorom povrh svega. Meksikanizacija svega mi je vrhunska



 ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1587 u: Veljača 05, 2014, 14:08:11 »
Jel ima kakav mod koji popravlja one kriminalno loše animacije likova?


Evo NPCjeva animacija hodanja...
I šta je još bitnije uz modove nemaju raketni pogon kada trče pokraj nas već se kreću identičnom brzinom kao i igrač!! Hodaju i trče istom brzinom kao i mi! Šta je poremećeno u monigimigrama i to mi nije jasno nikako!
Ovo je sada druga igra, nema nikakve veze sa vanilla primjerkom!

NPC Vegas


A Sunny Smiles je malo sram šta sam je snimao dok hoda...  ;D
Oh, you....





Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1588 u: Veljača 05, 2014, 16:22:23 »




FIFA Street me oduševila i igram ju oko 15+ sati.
A Killzone 3 igram po drugi put i dojmovi su bolji nego prvi put, a i onda su bili fantastični.
I dvojci i trojci, malo fali da budu najbolje i najkompletnije pucačine ikad, po mome sudu. Užasno imerzivno iskustvo rata.

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline manjamax

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1589 u: Veljača 05, 2014, 16:49:18 »
Offtopic:
@Thergothon Uplašio sam se tvog potpisa.
OnTopic:Igram Metal Gear Rising Revengeance.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna