Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 777405 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline versus

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1605 u: Veljača 08, 2014, 00:17:26 »
Dilema početi Bioshock Infinite ili Uncharted  kava1

težak izbor.
Možeš početi bolju igru. Ili možeš početi Bioshock.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1606 u: Veljača 08, 2014, 09:51:04 »
Počeo Bioshock. Što zbog toga sto ni se nekako igrao, što zbog toga sto ću vjerojatno Uncharted trilogiju odigrati u komadu ako mi se prva igra dovoljno svidi (a vjerujem da hoće ako je suditi po zadnjem Tomb Raideru koji me oduševio a navodno je kopija Uncharteda jelte)

Igrao sam sat i pol i jedva sam došao do prve borbe. Art dizajn je prekrasan, doslovno sam sto na svakom koraku i divio we pogledu, čitao plakate i propagandu, slušao razgovore... Vidjet ćemo kako će mi se sve skupa svidjeti gameplay, iako nemam razloga sumnjati posto obožavam prvi (i drugi) Bioshock.
Boja sam se zapravo neoriginalnosti jer dvojka je realno to bila, imao sam dojam da igram ekspanziju jedinice. No prošlo je ali treći put isto ne bi. Ali za sada imam skroz drugi filing igrajući ovo, ako ništa, zbog settings i vjerojatno činjenice da su ovdje "normalni" ljudi svuda okolo, ne mutanti koji napadaju istog trena.

Bojao sam se i igre na PS3 no prekrasno izgleda i vjerujem da osim kada bih imao pored PC verziju, ne bih bio/nisam ni svjestan da igram tehnički inferioran primjerak. Eto, tu sam sretan. A i kontrole su fino pogođene osim naravno ciljanje na stick no to nije kriv proizvođač
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1607 u: Veljača 10, 2014, 14:57:11 »
Nakon dugog i uspješnog modanja prelazi se Fallout: New Vegas, (ako netko poželi napravit veliki m oding napisao sam detaljni guide kao i za Skyrim)... Nisam ga prešao do sada tako da me čeka puno toga u Nevadi sa svim DLCima i modovima...
A igra je sada jako teška...

Inače Niner - zakon kompanjon.. Mod je, ali lik je full voiced sa odličnim šalama i glasom. Isto tako i Willow



A zahvaljujuči odličnom modu kontrola i naredbe su ultra jednostavne i odvijaju se korištenjem miša...



Jedna slika u akciji za vrijeme jedne od deset oluja dostupnih sa klimatološkim modom....



Evo video koji pokazuje dolazak oluje; ubrzo sam ga 2.5 puta pa nema odličnih zvukova vjetra i prjelaz je užasan...

New Veags change
« Zadnja izmjena: Veljača 10, 2014, 15:01:01 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1608 u: Veljača 12, 2014, 22:47:21 »


Igram i igram Fallout: NV i pitam se...

Zašto sami tvorac igre nemože napraviti nešto ovako, (tu sada ne mislim na grafiku i efekte iako i to bi si trebali utupit u glavu jer doprinosi imerziji samo tako) kao sada modani Fallout?
Spojen horor, RPG, preživljavanje, pucačina, (negdje deset puta bolji osjećaj napucavanja nego u vanilla verziji)... sve u jedno! Zar treba 120 modova da imaš Fallout kakv bi trebao biti kada izađe iz čekiča samog tvorca igre!?

15 vrsti oluja sa raznim posljedicama, radijacija, desetine vrste hrane i tekućine bitnih za preživljavanje, municija cjenjena kao suho zlato kako i treba biti u postapokaliptičnim igrama, totalno razrađeni kompanjoni, (sve modovi, ali samo takvi, sa nevjerovatnim voice actingom i šprehom), nevejrovatno napravljeno oružje i oprema, (nevjerovatno da u samoj vanilla igri nemoš uzet kvalitetni ruksak koji će se vidjet na liku sa kojim upravljaš...



Evo slike sa malo atmosfere iz pustinje

I nije mi jasno kako je Fallout: New Vegas mogao imati drastično kvalitetniji voice acting i pamtljivije likove naspram mnogo novijeg Skyrima?!
Možda jer je F:NV radio Obsidian, a Skyrim sama Bethesda??....
« Zadnja izmjena: Veljača 12, 2014, 22:51:22 od doktor1 »

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1609 u: Veljača 13, 2014, 01:44:49 »
Jedna od najlijepših igara ikad.
Nezz zašto sam ju prije izbjegavao kada me još na Androidu oduševila sa Jungle Runom.
Te palete boja i dizajn, ma savršeno nešto.

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luckyluke

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1610 u: Veljača 13, 2014, 13:05:27 »
O da, odličan je Rayman, sigurno jedan od naj platformera ikada. Dobar je i Legends, mada ne unosi gotovo ništa novosti, ali me zbog ovakvih levela oduševio isto.

Rayman Legends Demo - Castle Rock

Offline Wulf

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1611 u: Veljača 13, 2014, 18:41:05 »
Ja sam to prije igrao, ali neznam koji.. ono među prvima ja mislim...
Najsmješnije mi je bilo kad je šaku vrtio i bacao  cer1njo
općenito mi je super iako nikad nisam nakon toga igrao  :P
al ak ima za android onda bum skinuo thumbs1

Offline manjamax

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1612 u: Veljača 15, 2014, 00:31:12 »
Igrao sam Metal Gear Rising:Revengeance,igra je super u djetinjstvo me vratila....Taj Soundtrack,te scene u igri,Gameplay....Ali sam odustao,jer kako pričam s jednom curom na skajpu,moram igrati igre u Windowed Mode-u,pa većinu igara više ne igram....
Sutra počinjem,ponovno,The Saboteur,pa javim dojmove.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Montoya

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1613 u: Veljača 16, 2014, 13:57:14 »
Počel jučer sa Beyond TS i igra se, kolko ZOI i ostale obaveze to dopuštaju.

Kaj reći, QD ne razočarava.
Mislim da HR na mojoj vječnoj ljestvici nije ugrožen, no Beyond još ima puno mjesta i vremena za nadopunjavanje dojmova...

Više o svemu vjerojatno u samoj temi ovih dana: Beyond: Two Souls



CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1614 u: Veljača 16, 2014, 19:37:33 »
Ja sam mislio da si igrao već, nekako sam valjda zabrijao...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luckyluke

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1615 u: Veljača 17, 2014, 16:14:51 »


Taman mi se skinulo na Steamu, pa krećem po 2. puta (valjda ?) preći ovo RPG remek-djelo. Hvala @LukaM 110 na ovom iznimnom poklonu.  hug1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1616 u: Veljača 17, 2014, 16:26:37 »
 dsmoker
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline versus

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1617 u: Veljača 17, 2014, 17:24:17 »


ne preporučam igru nikome. Dobro, sem neprijateljima.
« Zadnja izmjena: Veljača 17, 2014, 17:25:59 od versus »

Offline Wulf

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1618 u: Veljača 17, 2014, 18:42:13 »
Hahahahahaha
Ja doso do 7 :l

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk


Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1619 u: Veljača 17, 2014, 20:20:29 »
Neznam zašto sam mislio da sutra izlazi Burial at Sea drugi dio te danas snimio Bishock Infinite i prvi dio DLCa...
A tek 25.03 izlazi  ;D
Ali dobro je još me Fallout: NV drži dobro... Utuko kakvih 35 sati u njega, kroz deset dana a ni tako main story i DLCove...

A igrajući BaS DLC deset minuta, odmah sam se sjetio kako je Elizabeth odličan virtualni lik... Samo čekam da budu dostupna oba dva djela..
Evo je Eli, 2560x1440 / ENB+SweetFX