Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 780204 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1635 u: Veljača 27, 2014, 16:10:32 »
Sve mi bolji novi DMC i koliko sam shvatio ovo je ponovni početak serijala. Vidi se da igra bude dobila i nove fanove, a mislim da će zadržati i stare fanove. Level dizajn je stvarno odličan, a radnja mi je isto dobra. I moram priznat da mi je ovaj novi Dante vizualno bolji nego onaj s plavom kosom. Baš je zanimljiv kao lik i ono pravi je maderfaker  kuul
Jedino mi je igra lagana, igram na srednjoj težini i valjda sam samo dva puta krepao. Kad se sjetim frustracije u trojci...ovo je šetnja parkom.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1636 u: Veljača 27, 2014, 16:25:28 »
Bijelom
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1637 u: Veljača 27, 2014, 16:27:44 »
Indeed   thumbs1

Nešto kao Ivo Josipović  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1638 u: Veljača 27, 2014, 16:34:53 »

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1639 u: Veljača 27, 2014, 16:40:15 »
nije istina  dsmoker

Offline Montoya

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1640 u: Veljača 27, 2014, 16:41:10 »
Upravo to Ther i rekel sam (javno) da ga dobim i badava, a upravo to se i dogodilo nedavno, ne igram s tim čudom.

Možda uz onaj DLC za pravog Dantea, no kad bi sve sekvence i animacije bile isključivo i samo s njim i pravim Virgilom.

Probal sam inače demo čim je izašel i gameplay je vrhunski, no prek nekih se stvari jednostavno ne prelazi...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1641 u: Veljača 27, 2014, 16:45:36 »
A ak ti je gameplay vrhunski ja bi prešo preko Dantea, a i imaš mislim DLC za klasični izgled Dantea.

Slažem se da je gameplay vrhunski, fludian i kamera je čak dobra. Tu i tamo ode gdje ne treba ali rijetko.
Comboi su super, ima dosta oružja (pištolji, mač, kosa za travu jel :D, sikira, šake) a izmjene oružja su skorz fluidne.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1642 u: Veljača 27, 2014, 16:48:40 »
Čovek se ošišal i opral ofarbanu kosu, ne vidim problem.

Offline Montoya

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1643 u: Veljača 27, 2014, 16:59:23 »
Ja vidim, to je ko i da Rikimaru postane ovaj lik s tvog avatara/siga cer1njo  dsmoker
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1644 u: Veljača 27, 2014, 17:06:08 »
Ak bi bila dobra igra - ne vidim problem. I Segata Sanshiro Rikimaru bi bil dobrodošli s obzirom da je Tenchu serijal zabrazdil već nakon 2. nastavka, a pravih ninji više nema ni za lek. ;D

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1645 u: Veljača 27, 2014, 19:34:05 »
Čovek se ošišal i opral ofarbanu kosu, ne vidim problem.


Znam da se sprdaš i da te boli briga za žanr i Dantea, ali svejedno moram odgovoriti  cer1njo
Dal bi ti bilo drago da popedere Solida Snakea ili Duke Nukema samo zato jer su se promijenili trendovi i marketinški odjel smatra da će stari izgled lika i osobnost loše utjecati na prodaju?
Daj molim te, to je kao reboot i oni meni pokušavaju objasniti povijest lika i zbog čega kasnije ima bijelu kosu. Kakve su to gluposti? Pa povijest serijala i lika je dobro razrađena i sve se zna, promjena je tek izgovor da se udovolji fanovima ovakvih budalaština:

PC only ekipa me može smatrati površnim idiotom, ali di su bili dok je na Ps2 bila zlatna era Hack and slasha (ne onog na koji ti misliš, akcijski RPG), od Onimushe, DMC-a itd...
U to vrijeme je Dante postao gaming ikona (šašavo, humoristično, japanski cool i badass) i jednostavno je sramotno da se zaboravi to razdoblje kao da nije niti postojalo jer tamo neki smrad (on je površan, a ne fanovi koji žele sačuvati povijest i gaming nasljeđe) misli samo na pare i da je Dante zastario.


Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1646 u: Veljača 27, 2014, 20:11:33 »
Uzalud truda, i dalje me boli briga. cer1njo

Al ajde, olakšal si dušu. cer1njo

Inače - sad baš da su ga popederili, vidite vi kak zgleda orginalni lik? Obadva ko da su fanovi HIM-a. cer1njo cer1njo

Ovo mi je ful glupo - recimo Montoya veli da mu je gameplay vrhunski i onda nemre prejti prek jedne takve bedastoće i zbog toga ne igra igru. cer1njo

Al z druge strane razmem jer smo mi gaming fanovi nikad zadovoljni, uvek nekaj ne paše. cer1njo



 cer1njo cer1njo cer1njo fpalm1
« Zadnja izmjena: Veljača 27, 2014, 20:30:33 od ManTheRamparts »

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1647 u: Veljača 27, 2014, 20:47:59 »
Probao igrat s onim DLCom s bijelim Danteom...ma kakvi ovaj novi mi rula više. 100 ljudi 99 ćudi

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1648 u: Veljača 27, 2014, 21:44:05 »
@Ramparts

Poanta je u promjeni, a ne u definiciji pederluka. Nekome je i taj Duke Nukem macho debelizam = pederizam, ali fanovi ne žele promjenu i u pravu su.
Nije sad da je Dante meni najbolji lik ikad  cer1njo cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1649 u: Veljača 27, 2014, 21:52:28 »
Ma sve znam, ciljam na to da mi je bezveze da ako igra vam ima super gameplay da onda zbog tak neke gluposti preskočite igru, a volite žanr.

Nije isto, ali podsjeća me situacija npr. kak razno razni 'hc' fanovi Metal Gear Solida pljuju po Twin Snakes, a igra je fenomenalna (meni bolja od MGS2). Zanimljivo je kak su većinom najglasniji oni koji nisu prismrdili igri na 100 metri. Glede tog MGS-a je fascinantno kak naglo odjednom više ne valja, a zapravo je to MGS1 u MGS2 engine-u s prerađenim cutscenama - koje btw uopće nisu loše. Žestoko mi je dok neko veli da se pretjeruje na TS cutscenama - tu se zapitam jel ta osoba opće igrala koj MGS (samo se setite Ocelota na trojki i vrtenje pištolji doslovno kojih pol minute - minutu) jer je serijal poznat po japanskom pretjerivanju na dosta djelova. cer1njo