Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 765793 vremena)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1650 u: Veljača 27, 2014, 23:33:12 »
Još ga nisma igrao no budem (imam ga na PS3), ali iskreno tako me zaboli. Iako sam fakat fan serijala, svaki nastavak odigrao ne znam koliko puta, čak i onu infamoznu dvojku, koja iako najlošija i dalje mi je imala ono nešto. TO nešto je bilo da je bila na neki način najbolesnija i sviđao mi se art. I isto tako mi je Dante bio jedan od najkul likova u gamingu, ali ne zbog svog izgleda, nego stava. A ako taj etitjud nisu promjenili, tako me zaboli jel se ošišao i pofarbao/oprao

Nego moja dvojba je trenutno početi Still Life ili Syberiu. Igra mi se neki dobar mističn point & click, nisam igrao nijedno. E sad, Syberia je kolko znam olja, barem bolje ocijenjivana, ali me Still Life više privlači. Zapravo ni nemam pojma o čem se Syberia radi no znam da je Still Life o serijskom ubojici. A tu tematiku mi malo što može nadmašiti  kuul
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1651 u: Veljača 27, 2014, 23:42:00 »
@Ramparts

Ma nije ti samo to, Ninja Theory je taj reboot napravil i osjeti se to od samog izazova pa nadalje.
Originalni kreatori su sad u Platinum Gamesu i pogodi zbog čega je Bayonetta tolko hvaljena?
Spiritualni nasljednik DMC-a i sve ono kaj ovaj reboot nije i to ti sve govori, Dante je samo bonus koji je fanove dodatno raspizdil.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1652 u: Veljača 27, 2014, 23:58:28 »
Fala bogu pa nisam fan. cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1653 u: Veljača 28, 2014, 00:10:02 »
Nisam ni ja neki fan, ali volim prethodnike zbog izazova i duboke borbe u okvirima žanra.
Ninja Theory je totalno krivo interpretiral čak i likove, pri tome ne mislim samo na izgled, ali i to je odraz promjena i novih ideja.
Isto tak mi u gameplayu smrdi preveliki utjecaj njihovih prijašnjih igri koje su kaj se tiče borbe plitke. Na svaku kritiku fanova tijekom razvoja u reagirali agresivno tj. da ih ne zanimaju hejteri itd.
Jedino kaj me trenutno od ovog žanra zanima je ono kaj Itagaki potpiše, ostalo je otišlo u 3PM, sve neki mlakonje koji uništavaju serijale sa svojim revizijama.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1654 u: Veljača 28, 2014, 00:18:16 »
Ma kužim, al nije to ništ novo, skoro svi serijali koji imaju puno nastavki kad tad padnu po nekim pitanjima.

Itagakijevo čedo bi i ja igral.

To bi ove godine trebalo dojti kaj ne?

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1655 u: Veljača 28, 2014, 00:28:41 »
Da  ;D
Pa pogledaj kaj su napravili od NG3 bez njega  fpalm1
Rađe bi si odrezal glavu nego izbacil igru prilagođenu za casual ekipu, tak nekaj je prije izjavil - mislim da se ne moramo bojati loše i neizazovne borbe  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1656 u: Veljača 28, 2014, 00:42:44 »
Tak je rekel i Shinji Mikami prije izlaska Residenta 4 da bi si rađe odrezal glavu (isto tim riječima) nego da igra zide na drugoj konzoli osim Gamecuba (očito je s Sonyjom imal neke bitke), da bi na kraju - ne da je igra zišla i za PS, nego je tu krenul pad Residenta... cer1njo cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1657 u: Veljača 28, 2014, 00:54:18 »
Pad u očima starih survival fanova, a serijal zapravo nikad nije bil popularniji i fine pare su okrenuli.
Da ne govorim da je ljudima u ono vrijeme bila puna kapa starog RE koncepta i jedva su dočekali promjene i bili prezadovoljni s igrom, a tek kasnije su shvatili kaj se dogodilo tj. da je stari RE mrtav.
Možda The Evil Within predstavlja novo poglavlje, pozitivnije.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1658 u: Veljača 28, 2014, 12:32:41 »
Još ga nisma igrao no budem (imam ga na PS3), ali iskreno tako me zaboli. Iako sam fakat fan serijala, svaki nastavak odigrao ne znam koliko puta, čak i onu infamoznu dvojku, koja iako najlošija i dalje mi je imala ono nešto. TO nešto je bilo da je bila na neki način najbolesnija i sviđao mi se art. I isto tako mi je Dante bio jedan od najkul likova u gamingu, ali ne zbog svog izgleda, nego stava. A ako taj etitjud nisu promjenili, tako me zaboli jel se ošišao i pofarbao/oprao

Nego moja dvojba je trenutno početi Still Life ili Syberiu. Igra mi se neki dobar mističn point & click, nisam igrao nijedno. E sad, Syberia je kolko znam olja, barem bolje ocijenjivana, ali me Still Life više privlači. Zapravo ni nemam pojma o čem se Syberia radi no znam da je Still Life o serijskom ubojici. A tu tematiku mi malo što može nadmašiti  kuul

Dante je i dalje kul  thumbs1

Izašo je RES 4 HD, skidam. četvorka mi je najbolji resi  ave1

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1659 u: Veljača 28, 2014, 12:36:30 »
Da nisu pokušavali približiti masama Resident Evil, ne bi dobili DMC koj je na početku bil Resi 4 ali je odbačena mehanika jer im je za divno čudo bilo preakcijski za RE. cer1njo

Resident Evil 4 je smeće ko i svaki posle njega, nedavno sam ga zavrtel nakon friško odigranih Resident Evil Remake, Resident Evil Zero, Resident Evil 2 i Resident Evil 3 Nemesis. Nije mi bil dobar ni prvi put dok sam ga igral, bome mi nije bil dobar ni sad - zapravo, sad mi je bil još gori kad sam sve ove odigral taman prije nego sam krenul na njega. ;D

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1660 u: Veljača 28, 2014, 13:39:53 »
ok ukusi...

Sad sam došao dalje u DMC i saznao sam zašto Dante ima crnu kosu a ne bijelu. Neću ništa spojlati ali ko bude igrao bude saznao i odgovor. Po meni je logično zašto ima crnu kosu, al Theru i ostalima sigurno nije  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1661 u: Veljača 28, 2014, 13:51:45 »
Igra nije loša, ali je loš Resident Evil.

Evo kak je trebal izgledati, al onda su ga prilagodili za mase. fpalm1 kava1

Resident Evil 3.5 HD All Beta

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1662 u: Veljača 28, 2014, 14:35:10 »
Tog kaj si stavio se sjećam, ali je RE4 i dalje odlična igra
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1663 u: Veljača 28, 2014, 15:00:22 »
Meni je užas, pogotovo dok sam ga krenul igrat odma nakon klasičnih, dok sam videl qte i ono dok se kamen kotura za tobom ko na Crash Bandicootu i djelove di ih streljaš ko na COD-u, tj. kaj samo dolaze dogod ih ne nasložiš circa 40-50 kaj se trigger aktivira i animacija kaj krene... Zbogoooooom!!! cer1njo

Nepostojeću atmosferu da ne spominjem. ;D

Offline Luckyluke

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1664 u: Veljača 28, 2014, 15:10:23 »
Bullshit ! Meni je RE4 bio zakon. Da nije, ne bi ga se mučio igrat na one najgore kontrole ikad, gdje mi miš nije radio nego sam ciljao sa strelicama.  dsmoker

A za atmosferu mogu samo reći, this game scared the shit out of me.