Autor Tema: Star Wars  (Posjeta: 41217 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Star Wars
« u: Lipanj 26, 2012, 21:24:16 »
Kako nema teme, a smatram da filmovi zaslužuju idem otvoriti. Inače Star Wars mi je uz Gospodar prstenova nabolji filmski serijal.
George Lucas da te nema trebalo bi te izmislit. ave1












« Zadnja izmjena: Ožujak 24, 2013, 22:14:33 od Praetorian »

Offline Kole

Odg: Star Wars
« Odgovori #1 u: Lipanj 26, 2012, 22:27:06 »
Svi su zakon.Sve sam ih pogledal i ko klinac i sad.  ave1

Offline Punisher

Odg: Star Wars
« Odgovori #2 u: Lipanj 30, 2012, 17:47:55 »
Od originalne trilogije najbolji episode V
Od prequel trilogije III

Iako Lucas proklet bio kolko je puta ovo remek djelo mijenjao i kasapio ga, Prequel trilogija je puno, puno lošija od originalne.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Star Wars
« Odgovori #3 u: Lipanj 30, 2012, 19:29:18 »
Od originalne trilogije najbolji episode V
Od prequel trilogije III

Sa ovime se slažem, a sa onim drugim djelomično. Sve zajedno mi je originalna trilogija bolja, ali ne baš toliko jer mi je The Phantom Menace zakon film i vjerojatno negdje 3. najbolji u serijalu, a Revenge of The Sith mi je možda i najbolji film u serijalu. On ili Empire Strikes Back, nisam siguran. Jedino mi dojam u prequelu kvari druga epizoda koja mi nije nešto posebno i najlošiji mi je dio serijala

I slažem se Preatorian - najbolji serijal filmova, s tim da kod mene nema uopće dvojbe, bolji mi je od LOTR-a  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Punisher

Odg: Star Wars
« Odgovori #4 u: Lipanj 30, 2012, 19:56:06 »
A druga epizoda je tolko loša da je to žalosno bilo gledati, Hayden je tada valjda najgore ikad odglumio. Nije to tolko loše ali je ipak lošije od originalne trilogije. Mogao je to puno bolje Lucas odraditi, ali eto, Hayden je barem popravio glumu i Revenge of the Sith, najboljem filmu Prequel trilogije jer je mračniji i puno konkretniji od ostala 2. i da Jar Jar Bings je valjda najiritantniji i najgluplji comedy relief lik ikad stvoren, mislim da bi film puno bolji bio da nije bilo njegovih debilnih scena.

Offline Praetorian

Odg: Star Wars
« Odgovori #5 u: Lipanj 30, 2012, 21:13:05 »
I slažem se Preatorian - najbolji serijal filmova, s tim da kod mene nema uopće dvojbe, bolji mi je od LOTR-a  shy1

Oooooo nisam imao pojma da je i tebi to najbolji serijal filmova thumbs1 thumbs1

Slažem se da je Hayden loše odglumio u II, ali u III je odlično odglumio. Drastično je popravio sve segmente glume. Baš sam ga juče gledao u filmu Jumper, također dobro glumi.
Meni je u serijalu najbolja IV, V i III. Iako su mi svi nastavci dobri.
« Zadnja izmjena: Srpanj 01, 2012, 13:48:48 od Praetorian »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Star Wars
« Odgovori #6 u: Lipanj 30, 2012, 21:47:00 »
Da, definitivno najbolji serijal. Nije mi zapravo nijedan SW najbolji film, to mjesto već 15-ak godina pripada Braveheartu i Forrest Gumpu (dijele ga kuul), ali mi je najbolji serijal ikad a i svaki film sam za sebe mi je odličan, osim dvojke koja mi je vrlo dobra
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Star Wars
« Odgovori #7 u: Lipanj 30, 2012, 21:53:57 »
E da i Barveheart i Forrest Gump su vrhunski filmovi. Dodao bih još i Terminal. (Tom Hanks fantastičan glumac)

Inače ima vam i animirana serija Star Wars: The Clone Wars Star Wars: The Clone Wars (TV Series 2008) - IMDb

Offline LukaM 110

Odg: Star Wars
« Odgovori #8 u: Srpanj 01, 2012, 12:27:20 »
Forest gump je definitivno jedan odnajboljih filmova svih vremena. Prica ozbiljnu i pomalo tuznu pricu na smijesan nacin. Pun je da tako kazem easter eggova kao naprimjer kada su ulagali u fruit company (apple) ili kada je slucajno smislio onu izreku shit happens itd.

Offline Punisher

Odg: Star Wars
« Odgovori #9 u: Srpanj 01, 2012, 13:26:49 »
Je ali ajde ljudi nije tema o Forest Gumpu. Što vam je najdraži dio ovog serijala? Doslovno skoro svaki put plačem na kraju VI epizode, kada Vader spasi Lukea, i skine masku, uvijek plačem, kolko god pripremljen i muževan bio.  cry1 cry1 cry1

Offline Praetorian

Odg: Star Wars
« Odgovori #10 u: Srpanj 01, 2012, 13:53:49 »
Je tužan je kraj u VI, ali ipak je puno tužnija III. A Vader mi je najveći negativac u filmu uz Jokera u Batmanu.
Najdraži dio serijala su mi III, IV, V. Iako ponavljam svi su mi dobri. I IV je tužna kad je Obi Wan dao da ga Vader ubije.
Ono u VI na kraju je bilo neočekivano, al šteta što je Anakin tek tad progledao.
Kak je zakon lik Han Solo, baš takav lik fali I, II i III.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Star Wars
« Odgovori #11 u: Srpanj 01, 2012, 14:35:49 »
Slažem se Punisheru, pretužna scena, ali osobno mi je tužnija u trocji, kako Praetorian reče.

Ovo (spoiler za one koji nisu gledali film)

The Final Battle - Darth Vader VS. Obi-Wan - Episode III


Od 6:25 na dalje. Savršeno  cry1

Također mi je genijalan i isto dio za cmizdrenje onaj Vaderov NOOOOOO
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Star Wars
« Odgovori #12 u: Srpanj 01, 2012, 14:41:23 »
Instant No Button! Star Wars funnies FTW!

Dosta vremena je proslo od kad sam zadnji put gledao, tak da se dosta toga ne sjecam. Sad ste me opet nahajpali pa bi mogao ponoviti gradivo  thumbs1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Star Wars
« Odgovori #13 u: Srpanj 01, 2012, 14:49:53 »
 cer1njo cer1njo

Zakon  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Deadwalker

Odg: Star Wars
« Odgovori #14 u: Srpanj 01, 2012, 15:26:06 »
I dalje valjda najbolji SF serijal svih vremena. Peta epizoda je u svakog segmentu remekdjelo filmske umjetnosti, da ne govorim o dubini "spike" koja u određenim segmentima parira Kubrickovoj Odiseji u svemiru. Što se tiče novije trilogije, treća epizoda je dosta popravila relativno mlak dojam promašene druge epizode, no zato protiv prve nemam nekih veliki zamjerki - zaokružena filmska cjelina te jedna od najboljih uloga Liam Neesona.
Sve u svemu, tko još nije gledao, puno toga je propustio :)