Autor Tema: Star Wars  (Posjeta: 41253 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Star Wars
« Odgovori #15 u: Srpanj 01, 2012, 15:56:23 »
Da, Liam Neeson je zakon, Qui-Gon mi je zbog njega bio najbolji lik u filmu, a i jedan od najboljih u cijelom serijalu.
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian


Offline s2000

Odg: Star Wars
« Odgovori #17 u: Srpanj 01, 2012, 20:12:54 »
Fan sam Star Wars-a.Sve sam dijelove pogledao i opet cu ih pogledati  thumbs1

Offline Praetorian

Odg: Star Wars
« Odgovori #18 u: Srpanj 01, 2012, 20:15:29 »
Odigrao sam tu igru. Slažem ko nije odigrao definitivno nek odigra. Napucavanje je odlično napravljeno, borba s lightsaberom odlična. Kyle Katarn rula.
Također i nastavak je odličan Jedi Academy.

Offline s2000

Odg: Star Wars
« Odgovori #19 u: Srpanj 01, 2012, 20:17:47 »
Stvarno je igra odlična,a kad uzmeš u obzir kada je rađena,izgleda i više nego dobro  thumbs1 .
Jedi Academy sam također igrao,i podjednako su mi dobre.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Star Wars
« Odgovori #20 u: Srpanj 02, 2012, 10:17:47 »
Osobno mi najbolja Star Wasr igra do danas  thumbs1
Jedi Academy je isto zakon, ali mi je JK II ipak bolji. Jedi Academy ima više raznolikih levela, likove, customizaciju i to, ali JK II mi je nekako skladniji, i ima manje nivoa, ali su OGROMNI i genijalni

Ma SW ima inače stvarno vrhunskih igara. Ima i puno smeća, ali i jako puno toga dobrog. Pored ove dvije spomenuo bih i

Jedi Power Battles



To sam igrao mjesecima na PSOne sa sestrom u co-opu. Jedna od najboljih mi igara na prvom PS-u i među SW igrama!

Republic Commando



Osobno mi neđu najboljim FPS-ovima uopće i sramim se da sam ga samo jendom prošao. Dobro da me ova tema podsjetila, mislim da ću ga uskoro odigrati ponovno  thumbs1
Baš me zanima kvaliteta igre danas, tada mi je bila to što sam rekao, no da vidimo kako podnosi vrijeme.

te naravno KOTOR, no za njega svi znaju  shy1

Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Deadwalker

Odg: Star Wars
« Odgovori #21 u: Srpanj 02, 2012, 12:00:41 »
Što se tiče Star Wars igara, moji favoriti su Jedi Knight 2, Republic Commando, Empire at War te Kotor 2 koji je i po role-playing, a i po story djelu, kvalitetniji RPG od BioWareovog, iako su naravno oba u domeni vrhunskih.

Offline Praetorian

Odg: Star Wars
« Odgovori #22 u: Srpanj 02, 2012, 12:24:16 »
Meni su najbolje ove igre: SW Republic Commando, SW Kotor 1 i 2, SW Jedi Knight II, SW Empire at War.

Ima dosta dobrih igara, a prva igra koju sam igrao SW tematike je bila Star Wars Episode I: The Phantom Menace the video game

Offline Praetorian

Odg: Star Wars
« Odgovori #23 u: Studeni 01, 2012, 16:29:23 »
Disney je kupio Lucasfilm, i očekuje nas novi Star Wars  cry1  (ovo su suze radosnice)
Disney to Buy Lucasfilm for $4.05 Billion; New 'Star Wars' Movie Set for 2015 - The Hollywood Reporter
« Zadnja izmjena: Studeni 01, 2012, 16:33:23 od Praetorian »

Offline Reggie

Odg: Star Wars
« Odgovori #24 u: Studeni 23, 2012, 16:34:34 »
Disney je kupio Lucasfilm, i očekuje nas novi Star Wars  cry1  (ovo su suze radosnice)
Disney to Buy Lucasfilm for $4.05 Billion; New 'Star Wars' Movie Set for 2015 - The Hollywood Reporter


Super vijest, sm1jeh ali se nadam da to neće prerasti u beskonačnu produkciju filmova koji će sve razvodniti.

Offline Praetorian

Odg: Star Wars
« Odgovori #25 u: Siječanj 27, 2013, 14:00:22 »
Pogledao sam prvu epizodu SW: The Clone Wars serije i sviđa mi se, i definitvno ću gledat seriju kad nabavim sve epizode.
« Zadnja izmjena: Siječanj 27, 2013, 14:35:46 od Praetorian »

Offline Praetorian

Odg: Star Wars
« Odgovori #26 u: Veljača 16, 2013, 21:01:20 »
Sad u nedjelju na HRT II će biti SW Episode I u 20 sati.
I tako svaku nedjelju po jedna epizoda (6 ih ima), gleda će se naravno p1va

Offline Kole

Odg: Star Wars
« Odgovori #27 u: Veljača 16, 2013, 21:02:19 »
Sad u nedjelju na HRT II će biti SW Episode I u 20 sati.
I tako svaku nedjelju po jedna epizoda (6 ih ima), gleda će se naravno p1va

 hug1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Star Wars
« Odgovori #28 u: Veljača 16, 2013, 22:54:35 »
Ako uspijem srediti antenu, i ja ću! ALi ako ne, mogu se je... jer onaj TV u dnevnom, nonstop je netko tamo a ja nemrem gledati film ako mi se stalno netko prešetava, pali gasi svijetlo itd
Situacija kao i za F1, jel, tj zašto nisam pogledao trećinu utrka prošle sezone
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Star Wars
« Odgovori #29 u: Veljača 17, 2013, 23:02:56 »
Pogledao sam prvu epizodu. I taman kad su krenuli creditsi otišao mi osigurač i našao sam se u tami cer1njo