Autor Tema: OI London 2012  (Posjeta: 54345 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: OI London 2012
« Odgovori #150 u: Kolovoz 11, 2012, 00:06:21 »
A vaterpoliste nisam ni spomenuo!! Bravo barakude, idemo po to zlato! Tu bar znamo da smo najjaci na svijetu, u ovom trenutku.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Kole

Odg: OI London 2012
« Odgovori #151 u: Kolovoz 11, 2012, 00:36:03 »
Maestro, ti si zaslužio zlato   cry1


Offline Montoya

Odg: OI London 2012
« Odgovori #152 u: Kolovoz 11, 2012, 11:11:43 »
Francuzi bili bolji, zasluženo pobjedili, a Čosić me otjeral od gledanja s nerealnim, presubjektivnim komentiranjem!

Amerikanke srušile svjetski rekord (poluvrijeme rukometa) u štafeti 4x 100m, Jamajčanke zeznule odma u prvoj predaji...večeras je još veći okršaj!
Ioako skoro pa ne pratim žensku atletiku otkad su debili kaznili meni najveću, Marion Jones!
Ne pratim zapravo ni sad, slučajno je bila štafeta pa sam pogledal - a njihove doping kontrole i dalje neizmjerno hejtam - kaj su samo Sandri napravili.

Danas napokon dolazim "na svoje", prvo se gleda Brazil u nogometu, prvi put na ovim OI-a i odma u finalu, protiv Meksika.
Onda su na redu njihove odbojkašice, finale protiv SAD-a.
A navečer muška štafeta, nadam se da je Powell zdrav.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Thergothon

Odg: OI London 2012
« Odgovori #153 u: Kolovoz 11, 2012, 12:54:08 »
Amerikanke srušile svjetski rekord u štafeti 4x 100m


Ljudi pojma nemaju kaj ovo znaci, vjerojatno najveca stvar na ovoj olimpijadi.
Stari rekord je iz 1985. i drzala ga je Istocna Njemacka predvodjena Maritom Coch.
Vjerojatno najveca atleticarka svih vremena po rezultatima. Trcala je na 100, 200 i 400m i u svemu imala WR - na 400m jos uvijek drzi. U to vrijeme se dopingiralo sve u 16 i cak su imali posebne znanstvenike (tko kaze da ih nemaju i sad?) za razvijanje najsofticiranijih supstanci koje su prolazile ispod radara. Borba izmedju istoka i zapada i sredstva se nisu birala. Mnogo prasine se oko toga diglo, ali nikad rezultati nisu ponisteni.

Drzala bi Koch rekorde na 100 i 200m da se nije pojavila Florence Griffith-Joyner koja isto nije bila "cista", a to dokazuje i smrt u 38. godini.



Uglavnom, bila su to neka sasvim druga vremena dok je DDR drmao svijetom atletike i opcenito sporta, no nisu ni ostali bili sveci.
Dal vam ovo lici na (Jarmila Kratochvílová) zenu?





Bio sam veliki fan Marion Jones. Mislim da si je sama kriva jer se spetljala s C. J. Hunterom (bacac kugle i bivsi muz) i Tim Montgomeryom (sprinter i otac prvog djeteta) koji su bili dio BALCO skandala.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 11, 2012, 13:03:17 od Thergothon »

Offline Montoya

Odg: OI London 2012
« Odgovori #154 u: Kolovoz 11, 2012, 13:12:19 »
Amerikanke srušile svjetski rekord u štafeti 4x 100m

Ljudi pojma nemaju kaj ovo znaci, vjerojatno najveca stvar na ovoj olimpijadi.
Stari rekord je iz 1985. i drzala ga je Istocna Njemacka predvodjena Maritom Coch.

Ja imam, tj. donekle sam upućen u neke od rekorda iz tog vremena i njihovih vrijednosti.
Slično recimo vrijedi i za rekord za disk kod žena...bil bi fenomen da padne.

Zadnja Amerikanka sinoć ko da je bila na raketni pogon ali doslovno :)
Kapa dole na tom povijesnom rezultatu.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Thergothon

Odg: OI London 2012
« Odgovori #155 u: Kolovoz 11, 2012, 13:19:40 »
Ne shavacam zbog cega te rezultate nisu ponistili ako su nasli neke dokumente s imenima sportasa i dnevnom preporucenom dozom. Uvijek je u sve ukljucena politika i tko zna dal se opet iste stvari ne dogadjaju, samo na jednom visem nivou. Zenama vise ne rastu brkovi i brada kao prije  cer1njo cer1njo

Offline domoALIVE

  • Alone on the Road
  • **
  • Postova: 88
  • Total likes: 0
  • "Frankly, my dear, I don't give a damn"
Odg: OI London 2012
« Odgovori #156 u: Kolovoz 11, 2012, 14:55:04 »
Sutra po zlato
Barakude <3

Offline Montoya

Odg: OI London 2012
« Odgovori #157 u: Kolovoz 11, 2012, 18:14:08 »
Meksiku zlato u nogometnom turniru, pred prepunim Wembley stadionom s 2:1 pobijedili Brazil!

No nije baš bila tekma koja bi posvjedočila taj rezultat.
Prvi gol u 29. sekundi, drugi u 75. minuti i onda Brazil zabija u prvoj minuti finalne nadoknade, a Oscar promašuje stopostotnu šansu na isteku 3. minute nadoknade.

Ak bude dobro vođen i pripreman, ovaj Brazil mogel bi rasturati za 2 godine.
Imam dojam da more i sad, samo treba posložiti malo bolje momčad.

Inače, Corona, golman Meksika, pravi je primjer onog kaj ja stalno govorim - da visoke lopte u petercu, a i dosta dalje od njega moraju biti golmanove!
Ko je gledal, znal bude zakaj to velim.

Uglavnom, ok tekma, kasno buđenje Brazila i nedostatak sreće.
Čeka se Sheilla i društvo, očekujem obranu zlata.   

Čim dođe malo jača ekipa Neymar i društvo nemogu prdnut. Tolko se priča o njegovo kvalitet i kad valja tamo u Brazilu stopere koji su 0 za Europske. Sad se tek vidi kakav je igrač.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 11, 2012, 20:02:11 od Kole »
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline domoALIVE

  • Alone on the Road
  • **
  • Postova: 88
  • Total likes: 0
  • "Frankly, my dear, I don't give a damn"
Odg: OI London 2012
« Odgovori #158 u: Kolovoz 11, 2012, 18:36:18 »
Meksiko odnjeo pobjedu i sa B ekipom

Offline DogZy

Odg: OI London 2012
« Odgovori #159 u: Kolovoz 11, 2012, 21:15:45 »
Čeka se Sheilla i društvo, očekujem obranu zlata.

Po onome što sam gledao, bit će teška borba (ili je već bila) za zlatnu olimpijsku medalju. Brazilke su apsolutno dominirale u drugom setu, bez greške su poentirale, servirale (jedna greška Sheille) i blokirale (1 blok u 2. setu). Djeluju mi odlučnije od američanki, a i imaju mi kvalitetnije igračice po pozicijama ( Claudino, Fe Garray, Sheilla, Jaque, ona visoka bjelkinja).
Uglavnom, nadam se da će obraniti zlato iz Pekinga p1va
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Kole

Odg: OI London 2012
« Odgovori #160 u: Kolovoz 11, 2012, 22:26:47 »
Pa ovaj Bolt nije normalan  cer1njo  ave1

Offline Montoya

Odg: OI London 2012
« Odgovori #161 u: Kolovoz 11, 2012, 23:30:14 »
Čeka se Sheilla i društvo, očekujem obranu zlata.


Po onome što sam gledao, bit će teška borba (ili je već bila) za zlatnu olimpijsku medalju. Brazilke su apsolutno dominirale u drugom setu, bez greške su poentirale, servirale (jedna greška Sheille) i blokirale (1 blok u 2. setu). Djeluju mi odlučnije od američanki, a i imaju mi kvalitetnije igračice po pozicijama ( Claudino, Fe Garray, Sheilla, Jaque, ona visoka bjelkinja).
Uglavnom, nadam se da će obraniti zlato iz Pekinga p1va


Naravno da sam gledal :)
Prijenos je kasnil zbog maratona Španjolske i Koreje (također gledal) u borbi za rukometnu broncu...

Onda je bil taj fantastični 2. set pa atletika - bil sam srdit moram reći!
No do sad sam gledal snimku (naravno da nisam i rezultat prije toga) i zadovoljan  hug1



Fenomenalno su odigrale zadnja dva seta, pogotovo zadnji!
Nekoliko briljantnih poteza Castro (ko je ta :), jedan od njih bil je u 2. setu, moral ti je upasti u oko ak si gledal...

Uglavnom, ekipa za koju godinama navijam opet je na vrhu!


A atletika -> očekivano, no kao puno neizvjesniju utrku (kak je na kraju i ispalo) kad sam neposredno prije početka čul da je Powel ipak ozljeđen.
Vidlo se da fali, no i ovo kaj su bez njega napravili, ma genijalno!
SAD je imal vrijeme par stotinki starog WR-a :)
A to dovoljno govori kolko je brza utrka bila.

Žalim Kanađane, moraju suci biti brži, puno brži oko takvih odluka!
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Kole

Odg: OI London 2012
« Odgovori #162 u: Kolovoz 12, 2012, 02:04:21 »
Dečki, sretno vam bilo. Uz vas smo ! <3  ave1



« Zadnja izmjena: Kolovoz 12, 2012, 02:06:40 od Kole »

Offline Praetorian

Odg: OI London 2012
« Odgovori #163 u: Kolovoz 12, 2012, 10:58:06 »
Ajmo rukometaši po broncu thumbs1

Offline Kole

Odg: OI London 2012
« Odgovori #164 u: Kolovoz 12, 2012, 13:55:20 »
Broncaaa  ave1 ave1 ave1 ave1 ave1 ave1

« Zadnja izmjena: Kolovoz 12, 2012, 13:58:56 od Kole »