Autor Tema: Mudre izreke i Citati  (Posjeta: 12752 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kole

Mudre izreke i Citati
« u: Lipanj 29, 2012, 18:32:29 »
Da vas vidim mudraci.

"Ne planirati znači planirati neuspjeh." B.Franklin



EDIT: maknuta točka iz naslova
« Zadnja izmjena: Kolovoz 29, 2012, 13:16:57 od Montoya »

Offline Thergothon

Odg: Mudre izreke i Citati
« Odgovori #1 u: Lipanj 29, 2012, 18:37:48 »
"Nikada nema dovoljno novaca da se ljudima pomogne... ali ga uvijek ima dovoljno da ih se ubija."

"Ovaj svijet je opasno mjesto za življenje, ne zbog onih ljudi koji su zli, nego zbog onih koji u vezi toga ništa ne poduzimaju."
Albert Einstein


"Krajnja slabost nasilja je ta što je to jedna spirala koja stalno ide prema dolje, rađajući istu onu stvar koju želi uništiti. Umjesto smanjenja zla,ono ga umnožava. Uz pomoć nasilja vi možete ubiti lažova, ali ne možete ubiti laž, niti uspostaviti istinu. Uz pomoć nasilja vi možete ubiti onoga koji mrzi, ali ne možete uništiti mržnju. U stvari, nasilje samo povećava mržnju...Vraćanje nasilja nasiljem povećava nasilje, donoseći još crnji mrak noći kojoj već nedostaju zvijezde. Mrak ne može otjerati mrak; samo svjetlost može to učiniti. Mržnja ne može otjerati mržnju; samo ljubav može to učiniti."
Dr. Martin Luther King


"Kad se lijepo zapakirana gomila laži uspije prodati narodnim masama polako i sistematski tokom nekoliko tisuca godina - onda se istina smatra totalnom besmislicom, a onaj koji ju propovijeda - totalnim ludjakom"
J. Dresden
« Zadnja izmjena: Lipanj 29, 2012, 18:46:34 od Thergothon »

Offline Wulf

Odg: Mudre izreke i Citati
« Odgovori #2 u: Lipanj 29, 2012, 22:41:14 »
Problem se ne može riješiti sa istim načinom razmišljanja koji ga je i stvorio - A. Einstein
barem mislim da bi tak bio prijevod

Offline Luckyluke

Odg: Mudre izreke i Citati
« Odgovori #3 u: Lipanj 29, 2012, 23:17:40 »
"Možeš ti iščupati čovjeka sa Balkana, ali nikada Balkan iz čovjeka."

Ne znam tko je ovo rekao, al dotičnoj osobi svaka čast na ovome.

Offline Kole

Odg: Mudre izreke i Citati
« Odgovori #4 u: Lipanj 30, 2012, 00:26:38 »
"Samo je jedan kutak svemira koji sigurno možete promijeniti, a to ste vi sami."
Aldous Huxley

Offline Montoya

Odg: Mudre izreke i Citati
« Odgovori #5 u: Lipanj 30, 2012, 08:34:24 »
"Možeš ti iščupati čovjeka sa Balkana, ali nikada Balkan iz čovjeka."

Ne znam tko je ovo rekao, al dotičnoj osobi svaka čast na ovome.


Vjerojatno Ibra  ;D


Kad smo već kod nogometaša, evo "jedne talijanske" (friške, 28.6.'12):


"Kada postignem gol ne slavim ga jer samo radim svoj posao. Slavi li poštar kada nosi pisma?"

by

CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Kole

Odg: Mudre izreke i Citati
« Odgovori #6 u: Lipanj 30, 2012, 13:30:46 »
Vi ne morate ništa znati. Vi ste bogat čovjek. A ja sam sirotinja. Meni mora nešto pasti na pamet . Nestroy

Offline Montoya

Odg: Mudre izreke i Citati
« Odgovori #7 u: Kolovoz 31, 2012, 15:25:45 »
Tri komada od meni jednog od najdražih šahista i osoba općenito, krasila ga ekstremno rizična, ofenzivna igra i fenomenalne, briljantne kombinacije.
To je nekaj ko najbolje akcije u nogometu ikad, uz iznimku da za shvaćanje Taljevih majstorija morate imati biti barem prosječni+ poznavaoc drevne igre.

Dakle, tri meni najdraže, od podosta njih:


"There are two types of sacrifices: correct ones, and mine."


"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.
"



I vjerojatno najbolja, genijalna (pogotovo ljudima koji poznaju njegov stil igre i temperament):


"In my games I have sometimes found a combination intuitively simply feeling that it must be there. Yet I was not able to translate my thought processes into normal human language."


                                                                                                                                                                                                     Mihail Talj
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Mudre izreke i Citati
« Odgovori #8 u: Rujan 23, 2012, 14:39:29 »
Uf, tu bih mogao toliko toga staviti no evo za početak neke od mojih najdražih a kojima se ujedno i u životu vodim. Da sada sve ne pretrpam, dodat ću kasnije neke isto mi sjajne izreke no kojima se ili  tek pokušavam voditi (usvajam ih), ili koje možda nisu "primjenjive" meni (npr vezane za znanost), ili uopće, ali su stvarno mudre riječi.



"Nikada ne čini drugome ono što ne bi želio da drugi učini tebi" - Konfucije

"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede" - Konfucije


"Što te ne ubije, ojača te." - Nisam siguran za autora, no mislim da je latinska


"Ne postoji prerano. Postoji samo na vrijeme ili kasno" - Chris Rock


"Nije bitno ono što vam se dogodilo, već način na koji se s time nosite" - Zig Ziglar


"Hrabrost je da činiš ono čega se bojiš. Ne postoji hrabrost ako nema ni straha" - Eddie Rickenbacker


"Uvijek budi prvorazredna verzija sebe, umjesto da budeš drugorazredna verzija nekog drugog" - Judy Garland


"Jedini način da se spoznaju granice mogućeg jest da se ide dalje, u nemoguće" - Arthur C. Clarke
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Mudre izreke i Citati
« Odgovori #9 u: Rujan 23, 2012, 16:43:23 »
"Što te ne ubije, ojača te." - Nisam siguran za autora,

Mislim da je za ovo autor Chuck Norris, al nisam 100 % siguran cer1njo

Offline CROKiXi

Odg: Mudre izreke i Citati
« Odgovori #10 u: Siječanj 04, 2013, 22:29:47 »
“Prosječan pas je bolja osoba nego prosječna osoba.”
Andy Rooney
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Kole

Odg: Mudre izreke i Citati
« Odgovori #11 u: Siječanj 04, 2013, 22:47:25 »
“Prosječan pas je bolja osoba nego prosječna osoba.”
Andy Rooney

Totalna istina  thumbs1

Offline the_prodigy

Odg: Mudre izreke i Citati
« Odgovori #12 u: Veljača 10, 2018, 10:44:22 »
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit