Autor Tema: Najdraža Glumica/Glumac?  (Posjeta: 8243 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kole

Najdraža Glumica/Glumac?
« u: Lipanj 29, 2012, 19:04:49 »
Chris Tucker daleko od svih i Jessica Alba  ave1
« Zadnja izmjena: Listopad 23, 2017, 10:46:25 od Cole™ »

Offline Wulf

Odg: Najdraža Glumica/Glumac ?
« Odgovori #1 u: Lipanj 29, 2012, 22:38:04 »
U zadnje vrijeme Liam Neeson hehe
Zatim Colin Farrell, Tom Cruise, Charlize Theron, Gillian Anderson... bum se sjetil još  ;D

Offline Praetorian

Odg: Najdraža Glumica/Glumac ?
« Odgovori #2 u: Lipanj 29, 2012, 23:01:27 »
Ja ih imam puno, al idem nabrojat neke: Tom Hanks, Jessica Alba, Natalie Portman, Eastwood....ima ih još al treba se sjetit.

Kako sam zaboravio navest Al Pacina, Roberta Downey Jr-a i Will Smitha cry1
« Zadnja izmjena: Kolovoz 12, 2012, 12:24:23 od Praetorian »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Najdraža Glumica/Glumac ?
« Odgovori #3 u: Srpanj 02, 2012, 10:23:07 »
Tom Hanks, Tom Cruise i Mel Gibson. OK, ima još sjajnih glumaca, ali uvijek kada me netko pita za nečiju glumu, ova 3 mi prvi padaju na pamet. Fenomenalni glumci koji apsolutno svaku svoju ulogu odigraju do kraja i djeluje im potpuno prirodno. Ufuraju se reklo bi se. Najbolje uloge: Tom Hanks - Forrest Gump, Tom Cruise - Born on the Forth of July, Mel Gibson - Braveheart
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Najdraža Glumica/Glumac ?
« Odgovori #4 u: Kolovoz 12, 2012, 12:25:12 »
Citat:
Ja ih imam puno, al idem nabrojat neke: Tom Hanks, Jessica Alba, Natalie Portman, Eastwood....ima ih još al treba se sjetit.
Kako sam zaboravio navest Al Pacina, Roberta Downey Jr-a i Will Smitha cry1

Offline M@minjo

Odg: Najdraža Glumica/Glumac ?
« Odgovori #5 u: Listopad 22, 2017, 22:09:21 »
A ima ih masu...  šofe1

Od glumaca bi mogao izdvojit De Nira, Al Pacina, Gibson, Cage, ma nekog ću sigurno zaboravit...

A od žena, hmmm... Hot mi je Monika Ana Marija  ave1 https://www.biografija.org/film/monika-beluci-monica-belluci/  ave1

Offline blowfish

Odg: Najdraža Glumica/Glumac ?
« Odgovori #6 u: Listopad 23, 2017, 08:35:11 »
Uuu, kako nisam vidio ovu temu do sad?

Imam hrpu favorita, nekih privremenih opsesija, a nekih koje fakat volim.

Mislim da ne moram napominjati da mi je Elizabeth Olsen slaba točka  kava1

Marisa Tomei, Amy Adams, Morena Baccarin...

Iako moram priznati da imam više muških favorita. Not gay, ali jebiga, nekak dobra muška gluma više dolazi do izražaja  ;D

Osim klasika već nabrojenih gore, jako su mi dobri Jeff Bridges, Chris Pratt, McConaughey, Tim Roth, Tom Hardy...

Vjerojatno najbolji glumac mi je Tom Hanks, ali neću to analizirati da Luckyluke ne dođe i popljuje da je previše razvikan da nekom bude drag  cer1njo
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline bartul_9

Odg: Najdraža Glumica/Glumac?
« Odgovori #7 u: Listopad 23, 2017, 11:31:00 »
Meni su Chris Tucker, Will Smith i Jake Gyllenhaal zakon, Chris Pratt je isto odlican, od gore navedenih su mi svi odlicni al taj Tom Hardy mi nikad nije sjeo.

Od zenskih bi izdvojio Anne Hathaway koja mi je stvarno odlicna i Jenifer Lawrance koja mi je jako draga glumica.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Luckyluke

Odg: Najdraža Glumica/Glumac ?
« Odgovori #8 u: Listopad 23, 2017, 17:56:39 »
...
Stvarno suckaš ako ti je Tom Hanks najbolji glumac. Toliko dobrih glumaca koji ti prolaze ispod radara, a ti štuješ Tom Hanksa. U 4 ujutro nabrojim bar 10 boljih glumaca od njega. Lik je toliko overrated da me zaboli glava kad pomislim na njega.


Offline Cole™

Odg: Najdraža Glumica/Glumac?
« Odgovori #9 u: Listopad 23, 2017, 22:04:20 »
Već sam ti mislio ban zaljepit bez obrazloženja.  ;D
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luckyluke

Odg: Najdraža Glumica/Glumac?
« Odgovori #10 u: Listopad 23, 2017, 22:20:42 »
A moram malo bocnut blowfisha cer1njo

Offline blowfish

Odg: Najdraža Glumica/Glumac ?
« Odgovori #11 u: Listopad 23, 2017, 22:27:29 »
Stvarno suckaš ako ti je Tom Hanks najbolji glumac. Toliko dobrih glumaca koji ti prolaze ispod radara, a ti štuješ Tom Hanksa. U 4 ujutro nabrojim bar 10 boljih glumaca od njega. Lik je toliko overrated da me zaboli glava kad pomislim na njega.



All work and no play makes Jack a dull boy.