Autor Tema: Što se čita? (knjige/stripovi/časopisi)  (Posjeta: 26725 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bartul_9

Odg: Što se čita? (knjige/stripovi/časopisi)
« Odgovori #60 u: Listopad 01, 2017, 19:37:06 »
Zecharia Sitchin Stepeniste do neba.

Odlicno i zanimljivo stivo, inace obozavam ovakve stvari, al ovaj Sitchin mi bas pase totalno, lagan i shvatljiv za citanje.

Prije toga sam bas zavrsio sa citanjem Erich von Dainikena i knjigom povjest je u krivu. Kratko al jako zanimljivo stivo, sad me ceka jos nekoliko njegovih knjiga.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline blowfish

Odg: Što se čita? (knjige/stripovi/časopisi)
« Odgovori #61 u: Listopad 25, 2017, 08:25:06 »
Kažu da predstava jebe keve, pa da vidimo  p1va

All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline bartul_9

Odg: Što se čita? (knjige/stripovi/časopisi)
« Odgovori #62 u: Studeni 01, 2017, 20:22:11 »
Skupio sam skoro 30 knjiga u zadnjih godinu i pol odkada sam poceo malo cesce citat, dosta sam knjiga platio i npreko 100 kn i bas sam ponosan na svoju kolekciju. Trazim neke primjerke koje je trenutno jako tesko nabavit. Poput LOTR trilogije + Hobbit i Silmarillion. U Hrvatskoj vise nema pola knjiga za kupit koje bi trebale bit valjda osnovno gradivo.

Sent from my HTC Desire EYE using Tapatalk

Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline blowfish

Odg: Što se čita? (knjige/stripovi/časopisi)
« Odgovori #63 u: Studeni 01, 2017, 21:51:44 »
Dobio (po narudžbi  cer1njo ) od cure Hitchhikers guide to the Galaxy i Lovca u Žitu  shy1

A jučer gledao (znam da nije tema, ali vezano je za knjigu) Črna Mati Zemla predstavu. Mogu samo reći da je jebeno genijalna! Od glume, režije, prilagodbe priče... sve na apsolutno najvišem mogućem nivou. Dugo već nisam pogledao neku ozbiljnu predstavu i definitivno sam odlučio da u budućnosti idem što češće mogu. Glumci ovdje imaju puno teži zadatak nego na filmovima gdje ipak imaju prostora za pogrešku. Ovo treba moći odglumiti, izdržati, izimprovizirati! Jedina mini zamjerka je što vjerojatno netko tko nije pročitao knjigu ne bi shvatio jer su dio radnje (zbog nedostatka vremena) morali izbaciti, ali on tko svjesno nije pročitao knjigu je ionako zakinut za jedno remek djelo tako da si je sam kriv  kuul
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline ManTheRamparts

Odg: Što se čita? (knjige/stripovi/časopisi)
« Odgovori #64 u: Prosinac 26, 2017, 18:47:05 »
! No longer available