Autor Tema: Frustracije i živciranje tijekom igara  (Posjeta: 12077 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kole

Odg: Frustracije i živciranje tijekom igara
« Odgovori #15 u: Srpanj 04, 2012, 19:42:49 »
Ja se unam veselit za gol kao malo dijete, ali kada ga primim sav se počnem znojit i nervoza nastaje. To je ta čar nogometa  ave1  cer1njo

Offline DogZy

Odg: Frustracije i živciranje tijekom igara
« Odgovori #16 u: Srpanj 04, 2012, 19:48:17 »
Verovali ili ne, ništ nije još nastradalo. Uvek u ključnom momentu prevlada razum. (tipa dok je ps skoro završil u zidu, već je bil u rukama)  cer1njo

Zapravo nisam ni ja potrgao ništa valjda već 10 godina, i više zapravo. Zadnje gdje sam trgao kontrolere je bio prvi PS, od tada nisam nikad ništa potrgao jer sa joypadima nikad ne lupam, nego uglavnom udaram sebe po nozi, ono kako sjedim pa se opalim po natkoljenici od bijesa :D, jedino na kompu znam okinut tako mišem o stol, ali nije još nijedan krepao. Kvalitetan je Logitech  shy1

Jednostavno sam morao citirati cer1njo cer1njo cer1njo
što se toga tiče, prilično sam dosada, tu i tamo koja prostota ako se izvrtim na stazi i mini rage payback time ako me neki madafakin camper skine iza ugla kuul
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Frustracije i živciranje tijekom igara
« Odgovori #17 u: Srpanj 06, 2012, 14:38:40 »
Tko igra intenzivno MP jednostavno mora popizditi prije ili kasnije, a razloga za to je bezbroj  cer1njo
Vi koji ste zaglavili samo na SP i pizdite, nemate pojma kaj je pravi rage. Uglavnom nema te SP igre koja mi more podici tlak pa makar da umirem 100 puta za redom, ali MP je prica za sebe.

Ponekad pozelim ovak nekaj napraviti i gotovo, da se resim GAYminga za sva vremena  cer1njo

Angry Guy Destroy Computer - FUNNY!

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Frustracije i živciranje tijekom igara
« Odgovori #18 u: Srpanj 06, 2012, 14:45:27 »
Kako rekoh - Quake Live  kava1 ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: Frustracije i živciranje tijekom igara
« Odgovori #19 u: Srpanj 06, 2012, 15:15:41 »
@Thergothon Bilo bi ti onda 5min nakon toga žao,vjeruj mi  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Frustracije i živciranje tijekom igara
« Odgovori #20 u: Srpanj 06, 2012, 15:44:41 »
Kole, da si prešel tolko online bojišta ko Ther i ja, mislim da ti nakon nekih situacija čak i ne bi bilo žal.  cer1njo