Gran Turismo > Gran Turismo 5

Moguće međuforumsko natjecanje ("New racing series")

(1/4) > >>

DogZy:
Dragi CSR članovi,

Otvorio sam novu temu u Team radio-u upravo zato što je to podforum osmišljen za pravljenje evenata, utrka, meetinga iz neke igre, s točno određenim pravilima vožnje/igre. Riječ je o Gran Turismu 5, a baš se sad nešto kuha da bi se određeni forumi mogli međusobno natjecati. To su GTS forum i jedan talijanski GT forum. Pa sam došao na ideju zašto se i CSR forum ne bi mogao natjecati?

Stvar je friška, još je u povojima, tako da su prijedlozi dobrodošli kadt1kažem. Ništa još nije potvrđeno i sigurno. Zato molim sve na obzirnost i pažnju. Istotako, trebali bi mi se svi GT5 vozači javiti u ovu temu kao bi ostavili svoj komentar i kritiku, da bi potpomogli napretku ovog projekta.

Ako se ovo izrealizira, mogli bismo imati veoma zanimljiva natjecanja među forumima. Zamislite CSR, GTS i GTDrivers.it forum vozače kako osvajaju bodove u utrkama za svoj forum! To bi bilo nešto fantastično! Ako sve to zaživi, ne gine nam da otvorimo i temu u racing klanovi podforumu kadt1kažem

ivann:
Online ili time trial? Ideja je na mjestu.

DogZy:
Online utrkivanje kadt1kažem. Nikakav time trial.

ivann:
Moglo bi bit svega tu, jer svakaki ljudi ima. Al ja sam uvjek za.

DogZy:
Naravno, sto ljudi, sto čudi. Ali sva tri foruma su HC i voze po istim pravilima, tako da oko toga nema frke.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju