Autor Tema: NASCAR 2011 The Game  (Posjeta: 10218 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Montoya

NASCAR 2011 The Game
« u: Srpanj 25, 2012, 07:54:54 »
Službena igra NASCAR natjecanja, razvojni tim je Eutechnyx, a izdavač Activision.
Igra sadrži 22 stvarne staze, sve vozače itd.
Platforme PS3, X360 i Wii.

Web: NASCAR THE GAME

NASCAR The Game 2011 - PS3 | Wii | Xbox 360 - official video game debut trailer HD


Prošlu srijedu došla je na PSN, ne znam dal je time tek sad u Europu.
Uglavnom, igra netko, namjerava?

CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: NASCAR 2011 The Game
« Odgovori #1 u: Srpanj 25, 2012, 09:55:58 »
Kasni jednu godinu, to mi je cudno. Sto nema 2012 neki NASCAR? Uglavnom, ne interesira me previse. Montoya, jel ti to vozis?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: NASCAR 2011 The Game
« Odgovori #2 u: Srpanj 26, 2012, 09:22:33 »
Budem vozil, čeka na red...

Ovaj mislim ima dvije sezone: '10 i '11.
'12 je u izradi, ne znam samo dal kao cijela igra, patch ili DLC...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline buby0706

Odg: NASCAR 2011 The Game
« Odgovori #3 u: Srpanj 26, 2012, 12:45:38 »
Ja bi ovu igru kupio nije puno..oko 55kn za + pretplatnike...
nascar mi je uvijek jako zanimljiv za voziti jer nije fora samo biti brz...
samo što mi je problem što nigdje nemogu nači dali nascar podržava volane G27

Offline domoALIVE

  • Alone on the Road
  • **
  • Postova: 88
  • Total likes: 0
  • "Frankly, my dear, I don't give a damn"
Odg: NASCAR 2011 The Game
« Odgovori #4 u: Kolovoz 15, 2012, 16:59:19 »
Hvala CSR timu na kodu ;DDDDD

Offline DogZy

Odg: NASCAR 2011 The Game
« Odgovori #5 u: Kolovoz 15, 2012, 18:53:34 »
Povlacim ono sto sam rekao gore sm1jeh

Cim dodem online, skidam i igram šofe1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline iced16

Odg: NASCAR 2011 The Game
« Odgovori #6 u: Kolovoz 16, 2012, 11:31:36 »
Evo jučer navečer malo probao igru, ostao sam oduševljen. Odmah sam na karijeru otišao, sve aidse ugasio te stavio AI na najjače. Daytona, prva utrka sezone i 30 krugova prošlo za čas. Kvalificirao se 27. te završio 13., naravno uz brojne caution žute zastave... Sjajno je bump drafting raditi po 5-6 krugova u komadu da bi stigli glavnu skupinu...  sm1jeh

Danas idem dalje  šofe1 ali sad ću probati i sa G25. thumbs1

Offline s2000

Odg: NASCAR 2011 The Game
« Odgovori #7 u: Kolovoz 16, 2012, 17:07:46 »
Ni u snu nisam pomislio da će mi se igra ovako dopast.Oduvijek mi se činilo dosadno igrati nascar ali nakon što sam je probao,stvari su se drastično promjenile.
Krenuo sa karijerom,odvozio 4 utrke i stvarno su igru odlično napravili.Svaka staza je posebna i teška na svoj način.Vidio sam da se može i promjenit izgled "bolida" i još
par stvarčica koje jako dobro dođu  thumbs1.Moram priznati da igra i grafički vrlo dobro izgleda,čak sam se iznenadio kako dobro izgleda.Naravno,ako se igra na easy,igra može biti vrlo dosadna
ali čim se poveća AI postaje jako zanimljivo.Kao što je rekao Iced :
Citat:
Sjajno je bump drafting raditi po 5-6 krugova u komadu da bi stigli glavnu skupinu...
uistinu i je,baš je poseban osjećaj

Offline Cole™

Odg: NASCAR 2011 The Game
« Odgovori #8 u: Kolovoz 16, 2012, 21:02:00 »
Genijalno mi je što vam se igra sviđa.  shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: NASCAR 2011 The Game
« Odgovori #9 u: Kolovoz 17, 2012, 13:01:55 »
Super je što ćete barem iskoristiti nagradu koju ste osvojili. Iskreno nisam očekivao da je igra nešto posebno dobra, ali ako se da u njoj izgubiti koji sat, a uz to se zabaviti, to je ono što se traži ^^

Offline iced16

Odg: NASCAR 2011 The Game
« Odgovori #10 u: Kolovoz 18, 2012, 17:57:38 »
Super je što ćete barem iskoristiti nagradu koju ste osvojili. Iskreno nisam očekivao da je igra nešto posebno dobra, ali ako se da u njoj izgubiti koji sat, a uz to se zabaviti, to je ono što se traži ^^

Ma sjajno, stvarno... Jedino da su malo bolji career mode napravili i bila bi totalno perfektna.

Offline Montoya

Odg: NASCAR 2011 The Game
« Odgovori #11 u: Rujan 13, 2012, 19:24:24 »
Par skrinsa, nebi vjerojavli s kim igram karijeru  :P



Ogenj sikće, asfat puca  cer1njo




Čudan osjećaj


CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: NASCAR 2011 The Game
« Odgovori #12 u: Rujan 13, 2012, 19:26:14 »
Čovječe, jel netko zna koliko nisam bio online?
A i kad sam bio, bio sam nakratko cry1 Glupo se sad osjećam jer
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: NASCAR 2011 The Game
« Odgovori #13 u: Studeni 18, 2012, 23:55:33 »
Eto, nakon dva mjeseca skidanja igre konačno sam ju prošli vikend i isprobao.

Nisam očekivao senzaciju i najbolju igru jer to nije. I baš zato mi je kasnije igra porasla u očima i sad o njoj mislim kako je odlična. Nažalost, nisam imao previše vremena na raspolaganju pa sam odvozio sat vremena kojih sam proveo uživajući igrajući novi naslov u mojoj kolekciji.

Ono što se da izvući iz jednosatnog igranja je dobra grafika (na koju ne padam), dobar zvuk, dobro osmišljena prezentacija i gušt utrkivanja u NASCAR pilama. U customiziranju vlastitog auta se bez problema može provesti čitav dan, a da još nisi gotov s poslom. Odmah sam opalio po Watkins Glen stazi i natjeravao se s 42 ostala bolida. Nisam imao prilike još voziti po toj stazi pa me zanimalo kako je voziti po njoj. Vozni mi se model čini dobrim, igrao sam bez ikakvih pomagala, auto zabacuje, kliže, drifta, zanosi... Vidio sam i photomode opciju.......
Uz GT5 photomode, bit će slika i iz NASCAR 10/11 photomodea shy1

Jedva čekam ponovno ovo zaigrati, kad oslobodim malo vremena za sebe. Veliko hvala Montoyi i svakoj osobi koja je bila zaslužna za ovakav pothvat omogućivši nama sim racerima da igramo ovu igru! hug1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: NASCAR 2011 The Game
« Odgovori #14 u: Kolovoz 01, 2014, 20:46:33 »
Uvatio jedan dan da se posvetim ovoj igri (i Playstationu, takoder) i super sam se zabavio.
Igrao sam karijeru i dosao sam do 7 staze, Phoenix, ako se ne varam. Bez asistencija, very hard AI, 10% duzina utrke (obicno oko 40 krugova) i deri. Nisam vjezbao staze, na mnogima sam odvozio samo 2 kvalifikacijska kruga i pokrenuo utrku. Obicno sam se kvalificirao od 25. pa do 43. mjesta ;D Nekad sam i utrke zavrsavao kao 43., ali zadnje dvije runde sam zablistao medu konkurencijom na 0.5 milja dugoj stazi u Martinsvilleu??, samo sam se ubacivao u unutarnji dio zavoja i dobivao pozicije kuul
Phoenix stazu sam pak savladao, naucio sam tocke kocenja i tu sam dobivao stotinke. Cak sam i najbrzi krug utrke ostvario. Kroz cilj sam prosao kao 5. s dvije sekunde zaostatka za Jimmijem Johnsonom.
Igra je jako dobra i igriva, igrao sam preko mog DFGT-a i sasvim dobro je sluzio. FFB mi se cini jako jakim, a primijetio sam da igra ne dozvoljava saltanje u nizu dok ne dodes u optimalne okretaje za to. Da, ja volim da motor malo zaskvice pri saltanju nanize :P
Sve u svemu, mogu biti presretan s dobivenom igrom. thumbs1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.