Autor Tema: Gran Turismo 6  (Posjeta: 295379 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1125 u: Travanj 07, 2014, 16:17:28 »
Ono sto ja vidim kao dobro je pod open lobbyjem i zadnja stavka sa zavjetrinom. Ostalo je meh  :P

Ali, mene zaboli srednje jaje, ionako ne vozim ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1126 u: Travanj 07, 2014, 17:03:12 »
" ne vredi, kasno je ... "

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1127 u: Travanj 07, 2014, 18:27:51 »

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1128 u: Travanj 08, 2014, 20:33:26 »
Toyota FT-1 Concept - Jay Leno's Garage - YouTube
premotajte na 0:34 izgleda kao GT, ima iste tipke, isto piše ali je skroz drugačiji vitualno...GT7 maybe?

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1129 u: Travanj 08, 2014, 21:20:48 »
Rekao bih da je to cenzura na djelu.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1130 u: Travanj 08, 2014, 21:32:59 »
dunno, al mi se sviđa više nego ono kak je u GT6

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1131 u: Travanj 08, 2014, 22:49:24 »
"cenzura" ? kako - cenzura ?



Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1132 u: Travanj 08, 2014, 23:55:31 »
Meni to više djeluje ko kratki prikaz procesa stvaranja kroz koji je auto prošel. Od drawing boarda do stvarnosti. Jedan od koraka je bila i virtualna inačica. Sumnjam da bi za GT7 u kutu bilo veliko 5 + ako ostane podjela na premiume i dalje, otpis automatski za novi GT.
« Zadnja izmjena: Travanj 08, 2014, 23:57:30 od ManTheRamparts »

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1133 u: Travanj 09, 2014, 00:45:04 »
ma ja sam pogledao cijeli video, doduše uz skipanje, jer me auto kao auto zanima. (btw ne sviđa mi se , no nebitno)
pojavljuju se, istina, krug trokut i X, u tipičnim playstation bojama, k tome u tipičnim playstation krugovima, ko zna, možda stvarno rade GT7

samo mi u tom kontekstu termin - "cenzura" nije uopće jasan.  No nema veze....

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1134 u: Travanj 09, 2014, 08:01:35 »
Sto tu nije jasno? ;D Pomislih na to prvo jer nisu upotrebljavali sluzbeni logo.

Ja ne vidim o i x u PS bojama, di bi to bilo? Ozbiljno pitam, nisam vidio to na dijelu gdje se prikazuje auto u GT-u? Vjerujem da je to zato sto preko moba gledam pa imam drugaciji omjer na ekranu.

You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1135 u: Travanj 09, 2014, 21:03:14 »
pa na tih 0:36 ili koliko već, u dnu ekrana su tri kruga ista kao u svakoj PS igri kad je button configuration
i trokut je baš zeleni, krug baš crveni , x baš plavi kao na PS-u, koje su šanse da je slučajnost ?

a za "cenzuru", ostavit ću da to voda nosi
i dalje smatram da je izraz promašen, al nisam grammar nazi da se sad natežem  kuul

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1136 u: Travanj 09, 2014, 21:14:11 »
 thumbs1

Nego, kaze AR kako misli da je sljedeci update vezan uz Ayrtona i GTAC, ili je taj update kasnije.

(neki tamo lijevi je probio enkripcije i vidio je nove podatke vezane uz te updateove)
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1137 u: Travanj 09, 2014, 21:59:34 »
sviđa mi se ova doza costumizacije koju su stavili sa spoilerima al još uvijek je to malo pregenerično i ima premalo izbora...al ipak može se složit lijepo

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1138 u: Travanj 14, 2014, 20:56:53 »
2014 GT Academy Announced – Starts April 21st

GT Academy 2014, hrvatska nije podržana, potrebno imat GT6 da bi se vozilo na akademiji
sad ja ne kužim kak mi nismo podržani a prošle godine se sječam da sam vozio na GT academy

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1139 u: Travanj 14, 2014, 21:16:53 »
Nismo podržani u smislu da se ne kvalificiramo u daljnja prava natjecanja, kao što je bio slučaj za svako prošlo izdanje. Sigurno će biti opcija da se odabere zastava (hrvatska) pod kojom ćemo voziti.

Ali ovo pišem bez ikakvih saznanja, samo na temelju prijašnjih iskustva s GTAc.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.