Autor Tema: Gran Turismo 6  (Posjeta: 295452 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #435 u: Listopad 13, 2013, 21:00:14 »
Ja budem malo kasnio ali ću se definitivno uključiti tamo negdje do proljeća. Jasno ako uspješno do tad završim ovu i sljedeću fazu školovanja kod nas, jer ako ne, nebu ni penez više  cer1njo cry1

Ugl nabavljam ga tek kad si složim cijeli racing setup i nađem vremena, a to bi trebalo biti taman negdje oko mog rođendana  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #436 u: Listopad 13, 2013, 21:08:36 »
Nisam napravio preorder ali budem kupio tjedan-dva-tri nakon izlaska(ako bude love logično a nadam se da bude)

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #437 u: Listopad 13, 2013, 21:18:33 »
Kod naših cigana nema šanse da uzmem special edition, a i sumnjam da bude dostupno na dan izlaska.

Amar je napisao da ce doci anniversary prvi dan, dakle 6.12. u Hrvatske ducane preko Sancta Domenice.

@MTR
Auf, pjevat ce se Veceras je nasa festa... kuul p1va
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #438 u: Listopad 14, 2013, 17:19:06 »
jel ima ko savjet di da ja to smeće uzmem ?

mislio sam izbjeć naručivanje i pokupit to u Trstu u Gamestopu, međutim imaju valjda nekog infitriranog hrvata tamo s obzirom da su nabili cijenu od 85eur. Tol'ko im nedam.
koliko će kuna SanctaDomenica cijenit to remekdjelo gaminga ?
i oće toga bit uopće dovoljno u HR ili samo na prednarudžbu ?

(uf, skupilo se pitanja  ;D )

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #439 u: Listopad 14, 2013, 17:31:52 »
Ne znam ništa, osim da ovo bude opet jedan od onih 'ko ga jebe' olakšavanja novčanika. cer1njo

Očekivanja su realna, očekuje se čak i da zakaže na nekim osnovnim poljima ko petica. cer1njo

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #440 u: Listopad 14, 2013, 18:48:23 »
Zašto uopče kupujete sranja i bacate novac na to . Uzmite si lipo onu drugu simulaciju koja em što dolazi na novoj generaciji , em super lijepo izgleda i em ima jebački zvuk.

Mislio sam da je dilema već odavno nije riješena.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #441 u: Listopad 14, 2013, 18:55:43 »
A ono, mislim da svatko sa svojim novcem može raditi kaj hoće, pa čak kupiti i smeće  kadt1kažem

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #442 u: Listopad 14, 2013, 18:57:43 »
Ja nisam rekel da bu sranje ili nekaj tak, samo imam realna očekivanja nakon GT5 flopa. Možda iznenadi, možda ne.

Al mislim da su velike šanse da ovo bude ono kaj je GT5 trebal biti od početka (sve s dozom opreza). Najvjerojatnije nas očekuje jako dobra vožnja, ali nakon demoja sam skeptičan jer me strah problema s frame-rateom itd. Nadam se da te stvari neke budu popeglali.

Ako ste u mogućnosti, najbolje je igrati i FORZU jer to zaslužuje, al sumnjam da budemo skakali na Xbone samo zbog jedne igre.

@Ther - tako je, još ako i platiš imaš puno pravo popljuvati uzduž i poprek ak ti dojde, jer da nema nas ne bi naš Kazunori nateraval Skajlajne po Nordu, nego bi gledal skajlajn po Tokiju.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #443 u: Listopad 14, 2013, 19:09:27 »
A jebiga , ja sam samo dao savjet , ali kao što ste rekli sa svojim novcima svatko može raditi što ga volja.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #444 u: Listopad 14, 2013, 19:16:19 »
Samo opušteno, svi znamo da je realno gledajući kakva je ponuda vožnji na konzolama i takav GT5 miljama ispred konkurencije (Forzu ne računam, al i tu je sve više manje stvar subjektivne prirode).

+ svi znamo burnije reagirati (pogotovo kak je bilo u pitanju GT5 jer je igra kakva je bila na izlazku bila brutalno razočaranje) pa se daju razni opaki epiteti.  cer1njo

Uglavnom, ima nas koji smo rezervirani glede šestice, ali ipak se nadamo vraćanju GT-a na pravi put.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #445 u: Listopad 14, 2013, 19:21:39 »
ozbiljnog li tona, moja ironija uopće nije cijenjena  kuul

šta ja onda trebam, em kupit igru em ju još i hvalit. Jebate , pa ne mogu sve.  ;D
500-tinjak kuna ulupanih u Kazino dijete mi daje legitimno pravilo pljuvat po mojoj akviziciji.

da mogu i dalje bit ironičan, napisao bi i da me ništa ne veseli kao glomazan patch prvog dana
al neću to pisat

nego, niko nije napisao di uzimlje

di uzimljete ?

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #446 u: Listopad 14, 2013, 19:22:56 »
Infomark over here.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #447 u: Listopad 14, 2013, 19:55:53 »
Sophoslab. 99%
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #448 u: Listopad 14, 2013, 20:00:55 »
Infomark zbog besplatne dostave.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #449 u: Listopad 14, 2013, 21:47:58 »
eto, fala lijepa, pomogoste mi  kuul

pogledao sam Infomark, četristo čuna za tisućupetsto usisavača, sasvim okej ponuda, i ja ću onda infomarkirati