Autor Tema: Gran Turismo 6  (Posjeta: 292426 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline crorastafa

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #60 u: Ožujak 03, 2013, 20:31:30 »
Joj rasta da ti sad izade GT6 na PS3, pa poludio bi hahaha :P
Pa ne bih poludio ali ne vidim gt6 nikako na ps3 tj ne vidim napredak nikako osim masu auta i staza , a ako se sjecate razlike izmedju gt3 i gt4 znat cete o cemu pricam , zelim umjetnicko djelo na koje sam navikao od kaze a ne opet neki ispljuvak da bi se novci pokupili..

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #61 u: Ožujak 03, 2013, 20:38:53 »
A neće sigurno biti ispljuvak ali će vjerojatno biti GT5 v2.0 odn ono što je GT5 trebao biti
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline crorastafa

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #62 u: Ožujak 03, 2013, 20:48:38 »
A neće sigurno biti ispljuvak ali će vjerojatno biti GT5 v2.0 odn ono što je GT5 trebao biti
ako dodje na ps3 nadam se da ce ubaciti fia gt klasu i dtm i jos masu toga , ns treba gt5 v2 nikaki nego pravi gt naslov koji je bio drugaciji od prethodnika bar menu :)

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #63 u: Ožujak 03, 2013, 20:55:52 »
Da, to bih i ja volio vidjeti. Svih onih 160+ auta koje sam naveo na rbt forumu, GT klase, DTM, WTCC/BTCC, update postojecih (izuzev Nascar gluposti) + staze, staze i staze. A njih ce sigurno biti: Apricot Hill, Willow Springs, Seattle...

Jos fale Grundenwald, Tahiti Maze, Citta d'Aria, Costa di Amalfi, Hong Kong....
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #64 u: Ožujak 03, 2013, 22:33:12 »
, a ako se sjecate razlike izmedju gt3 i gt4 znat cete o cemu pricam , zelim umjetnicko djelo na koje sam navikao od kaze a ne opet neki ispljuvak da bi se novci pokupili..

A ako se sječaš , GT3 je čak grafički bolje i "čistije" izgledao nego GT4 koji je bio nekako "zrnat" , ali da je sadržajno bio daleko obimniji to je istina iako sam koncept utrka/kupova i nije bio različit od onoga u GT3.

Stoga , ni ja se ne bih uopče bunio da GT6 bude PS3 naslov ali s mnogo većim brojem staza , pametnijim izborom automobila,unaprjeđenom fizikom guma,boljim zvukom,večim brojem opcija u onlineu,boljom i večom singleplayer karijerom,boljom umjetnom inteligencijom.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #65 u: Ožujak 04, 2013, 10:22:20 »
Meni osobno je trojka bila i bolja. Zabavnija puno i sve je stvarno nekako ljepše izgledalo. Ne nužno neki efekti i sitnice, nego sveukupno nekak, ne znam, više mi se sviđalo. Jedino što je četvorka imala je Nordschleife. To joj je bio veliki plus nad trojkom, ali ostalo... trojka mi draža  kuul
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #66 u: Ožujak 11, 2013, 17:36:29 »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #67 u: Ožujak 11, 2013, 18:26:36 »
znači ipak GT6 na PS4
kiseloslatki dojam. Šteta što neće na PS3, al ipak, možda je bolje da je tako.

nema veze, negdje za par mjeseci (ljeto-jesen) izlazi Project CARS

Offline Thergothon


Offline DogZy

You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Wulf

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #70 u: Svibanj 03, 2013, 21:39:50 »
malo trolanja ili možda istina... naletio na stranici na vijesti...
Navodno GT6 izlazi u Novembru, valjda 12 mjesec... 28og.. Nije službena izjava publishera, ali može se kao "preorderati"  ;D
Ima i dolje link na IGN

Gran Turismo 6 To Come Out on November 28th? - autoevolution

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #71 u: Svibanj 03, 2013, 22:19:42 »
Tko će ga znati... znam samo da smo o tome puno pisali.
Na E3-u nas čeka nešto sigurno, bit će jedan od najboljih dosada.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #72 u: Svibanj 03, 2013, 22:24:34 »
Uvijek je najbolji, ovisno o tome što želiš čuti  :P
Čak mi bude drago ako dolazi na ovu generaciju, o razlogu u nekoj drugoj temi...

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #73 u: Svibanj 03, 2013, 22:31:31 »
Pazi:
Sony i Mirkosoft prikazuju svoje nove konzolete, tu je i hrpa next gen igara, brrrrdo novopečenih informacija.
Zadnje dvije godine su bile škrte, donekle, i to je razumljivo. Zadnja ovakva godina je bila 2006. s dolaskom PS3, kad su se najavljivale nove funkcije, igre i mogućnosti hardwarea...
Ova godina definitivno odskače jako od prethodnih.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #74 u: Svibanj 03, 2013, 22:37:18 »
Ne jer svaka je ista dok se prikazuju nove konzole, svaki takav E3 mi je bio najbolji IKAD i zato takva reakcija  kadt1kažem
Sigurno bude uzbudljivo, ali jednako uzbidljivo je bilo dok sam čekao najavu PS2, GTA3 i GT3  kadt1kažem