Autor Tema: Gran Turismo 6  (Posjeta: 295133 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #765 u: Prosinac 09, 2013, 11:21:50 »
Drago mi je kaj je do ovog došlo i do lošijih recenzija.

Gran Turismo 6 launch sales were just a fifth of GT5's • News • Eurogamer.net

Sad se moraju trgnuti po nekim pitanjima, valjda im bu sad došlo z riti v glavu da je praktički 2014. i da im je damage model kriminalno loš, isto ko i zvuk. Novi hardver imaju, sad je na Polyphonyu da se mrdne i napreduje konačno po nekim pitanjima jer je 1997. odavno prešla.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #766 u: Prosinac 09, 2013, 11:39:31 »
Glede endurance-a - po meni možda i bolje da nema. Volim endurance, ali - prošla su vremena dok je bilo živci za natezanje s komatoznim AI-om više od 2 vure. Dogod ne poprave AI kaj bu zanimljiv za utrkivanje, nema smisla forsirati endurance. Jer realno - kolko god i slabiji auto uzimal, ovo ono da bude zanimljivije to ne menja činjenicu da je AI i dalje MUTAV. Osim toga - budimo iskreni - nakon 30-45min svakog endurance-a na starim GT-ima mi je već bilo 'Kad bu kraj?' jer jednostavno počne zamarati jer postane D-O-S-A-D-N-O.

Budete vidli na S utrke - po meni je taj format puno bolji za trenutno stanje s mehanikom igre i AI-em.

Dogod AI ne napreduje, morem preživeti bez endurance utrka.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #767 u: Prosinac 09, 2013, 14:26:56 »
Slažem se za endurance, pitam se dal bi recimo Shimmy (kad mu jako fale) odvozil 24h A-Spec utrku?
Ili B, bez prokletih sejvanja, 24 je 24.

Ovaj GT ima tak dobar izbor natjecanja da je to milina, uz tak širok izbor premiuma i fenomenalnih staza, koga briga za endurance, zasad.
Ja osobno priželjkujem i malo dresiranja B-šofera ;D

Danas većinom vozil muscle utrke, prvo sam ujutro uspješno završil karting 125 pa onda na njih.
Jako dobri eventi i odabir staza, dana i noći.

Naišel i na jednog pristojnog gospona s bržim autom, prezime mu je Griffin, Kanađanin i pela Ford GT - nemate frke da vas bu taj napucal :)
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #768 u: Prosinac 09, 2013, 14:48:23 »
2014 BMW M3 and M4 to be unveiled on Thursday - report

U četvrtak navodno dobivate M4 coupe i M3 sedan kadt1kažem
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #769 u: Prosinac 09, 2013, 14:59:11 »
Ti ne?
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #770 u: Prosinac 09, 2013, 15:29:30 »
Mene nema na neodređeno, pojavit ću se u plus beskonačno kadt1kažem ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Cole™

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #771 u: Prosinac 09, 2013, 17:59:22 »
Počeli si u šiframa pričat, to nikad dobro ne završi.  cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #772 u: Prosinac 09, 2013, 19:09:04 »
A istina je to za Endurance što kažete ali opet, kolko god bilo se loše trkati sa njima, ja sam se trkao sam sa sobom kad bih njih prošao. Ono, doslovno od ne znam, 100 krugova, do zadnjeg stotog pokušavao skinuti svoje vrijeme i znao raditi najbolja vremena u 90 i nekom i to mi gušt bio  ;D

I vozio sam 24h endurance u četvorci punih 24 sata bez B-Speca (koji mi je osobno naporan za popizdit, nisam menađer nego rejs drajver kuul)
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #773 u: Prosinac 09, 2013, 19:34:32 »
ja nikad nisam imao nit živaca nit volje za endurance
al fascinantno mi oduvijek

protiv AI-ja mi nije izazov al da je složit online endurance bilo bi zgodno
osim ono kad se jednom dnevno ruter resetira. Onda više ne bi bilo zgodno.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #774 u: Prosinac 09, 2013, 20:13:39 »
Odvozil još nekoliko eventa i napokon otključal i ia.
Nije mi bilo previše bitno ali ipak malo čudno kak to da nema nikakvih licenci u ib, no iznenadilo me onda.


Kupil nova kola, a vidim da bude u ia itekak posla za njih...
Super mi ovak na prvu izgledaju eventi u International A.


Raznolikosti i svakakve ljepote koje jure, kak prestati voziti, kak...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #775 u: Prosinac 09, 2013, 20:43:00 »
Danas sam malo International B rešaval i nikakvih problema s frame rateom, sve kak treba dela. Očito je problem dok su promjenjivi vremenski uvjeti - makar većina staza nema ni s tim problema. Na kraju sam došel do zaključka da sam dosta naletaval po prvenstvima na Bathurst koj očito ima problema s tim svim skupa, pa sam ostal pod dojmom da li-la dela igra. Trebaju taj Bathurst speglati jer stvarno nema smisla.

Sad malo da vas pitam - koje su vam top 3 nove staze?

Meni bi ovak bilo:

1. Apricot Hill - milina mi ga je voziti, event pod S na njemu je odličan
2. Brands Hatch - 'volim' dok presilim i fulam apex u prvi zavoj cer1njo
3. Willow Springs - dost zeznutih zavoja

Više manje su mi sve nove super staze, Bathurst bi mi ziher bil u top 3 da nema ovih problema.

Ne znam jel sam spomenul, ali Laguna Seca je baš fino apdejtana. kuul

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #776 u: Prosinac 09, 2013, 20:55:27 »
Danas sam baš dosta vozil po Bathurstu i po danu i po noći i sve je bilo ok, nisam primjetil frame padove.
Možda po kiši malo padne, no vjerujem da budu riješili i to.

Nove:

Willow Springs - vizualno prekrasna, fenomenalno osvjetljenje i vrhunska, meni k tome nova staza
Brands Hatch - drugi samo zbog gore navedenih razloga
Bathurst - sama pojava, ko i BH
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #777 u: Prosinac 09, 2013, 21:19:21 »
Ma nisu to oni frame dropovi kaj bi štekati počelo, nek tolko kaj vidiš da nejde fluidno. S kabine je smrt. Meni to jako smeta na vožnji dok nejde fluidno i dok tak blago iritantno trza. Ostali pogledi su ok, al ovo s kabine mi je živa koma. A dok se počne menjati dan-noć, užas živi kak su grde sjene, onak ko da blinkaju nekak. Ma bute vidli i sami dok dojdete na te neke evente, odma bute znali na kaj mislim.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #778 u: Prosinac 09, 2013, 21:40:13 »
Ima li taj GT6 u onlineu mogućnost privatnih lobbya?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #779 u: Prosinac 09, 2013, 21:42:01 »
Petica je imala, ne vidim razlog zakaj ne bi imala i šestica. kadt1kažem