Autor Tema: Gran Turismo 6  (Posjeta: 295403 vremena)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #840 u: Prosinac 11, 2013, 21:18:42 »
Dok auto nema kabinu, ovak sam:


Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #841 u: Prosinac 11, 2013, 22:10:33 »
ali realno, od onih što me zanimaju sve košta. A novci sitno kapaju, barem zasad.


Gličaj. Vrlo jednostavno. Jedino ako se to kosi s tvojim moralnim stavovima, iako mislim da tu problema ne bi trebalo biti jer to ipak nije čiiiitanje, već iskorištavanje onoga što imaš, nekakva kompenzacija za smanjene premije, nagrade nakon odvoženih utrka zbog mikrotransakcija. Kupi si na taj način barem one najskuplje od 20 milja, za koje bi ti trebale čitava vječnost da ih dobiješ. I, naravno, one koje će ti trebati za online utrke.

Lista GT6 igrača (boje i brojevi na autima)

Ajmooo
« Zadnja izmjena: Prosinac 11, 2013, 22:12:04 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline hendrix

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #842 u: Prosinac 11, 2013, 22:38:03 »
Evo da se nadovezem malo, dugo me nije bilo al evo me nazad :) citao sam malo vas postove i vidio da vas puno vozi. I ja sam tu. Neke sam dodao na psn vec pa evo i ja cu se pridruzit kojoj trci online kad bude. Igra mi je zasad stvarno super bas uzivam vozit..a glicao sam i ja jer je nemoguce nabavit one aute (koji mi btw cekaju za poslije i za potrebe a koje jos necu koristit, tako da mi se u samoj karijeri ne mjenja puno stvari). Uzeo sam najskuplje a veliki broj onih meni zanimljivih pustio da se pomucim. Sad trenutno imat opet 0 CR i prakticki krecem ispocetka :)
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #843 u: Prosinac 11, 2013, 23:12:49 »
Je ništ, birajte broj i boje za online. kuul

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #844 u: Prosinac 12, 2013, 00:34:15 »
New BMW M4 Coupé: First Drive in GT6


Došao je.

EDIT: Nema cockpita fpalm1 fpalm1
« Zadnja izmjena: Prosinac 12, 2013, 00:36:54 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #845 u: Prosinac 12, 2013, 00:51:00 »

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #846 u: Prosinac 12, 2013, 01:14:18 »
je, došao je, imate u seasonal eventima, event M4 na Nurbu
a unutra crnoooooooooo

valjda je to crno unutra samo zasad i valjda će stavit normalan cockpit kasnije
ja jednostavno ne mogu vjerovat da su to takvi jebeni debili da ga ostave standardom
ako da, bolje da ga nisu ni stavljali

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #847 u: Prosinac 12, 2013, 01:22:35 »
Crnilo predstavlja viziju. GT viziju. U sve aute uvesti crnilo.

Offline hendrix

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #848 u: Prosinac 12, 2013, 02:27:22 »
Puno toga će se promjeniti vjerujem.Treba bit malo i strpljiv.Recimo meni je već sada bolja od GT5 i to 2 puta,a šta će tek bit kad se isprave ovi silni bugovi i donesu nove neke stvari,jedva čekam :) Ja zasad nemam zamjerki.Svjesni su i oni da treba radit,ne sumnjam.
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline kengas

'ko zna zna, 'ko ne zna 2

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #850 u: Prosinac 12, 2013, 14:04:50 »
Tip:

Ne vjerujte igri kod ulaska u boks glede benzina, uvek par litri više od predloženog denite da vam se ne desi da ko ja ostanete bez benzina 500 metri od cilja i onda da vas 2. prestigne točno pred ciljem i na kraju završite s zaostatkom tipa +0.147. fpalm1 fpalm1 cer1njo cer1njo

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #851 u: Prosinac 12, 2013, 17:49:35 »
zvuk od M4.

nešto neopisivo.  fpalm1

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #852 u: Prosinac 12, 2013, 18:13:35 »
ajde vi koji igrate, budite mi korisni  ;D

online, u puno soba ima limit na 500PP
od onih poklon-plavih autiju i osvojenih - nula koristi, ništa iskoristivo u toj klasi

jel se više isplati uzet RUF RGT '00 (taman 499PP) ili NSX od kojih 460-480 pa ga naturpijat?
nemam para za oboje  hmm

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #853 u: Prosinac 12, 2013, 18:18:42 »
RUF je standard, NSX ima premium, ne pod Hondom - Acura, al taj se da osvojiti za sve skupljene zvezdice na B ili A.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #854 u: Prosinac 12, 2013, 18:28:59 »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.