Autor Tema: Gran Turismo 6  (Posjeta: 292529 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Punisher

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #45 u: Veljača 25, 2013, 00:25:53 »
Ne nužno. Mogli bi napraviti gt 6 prologue za ps 3, i onda punokrvni nastavak puknuti na četvorku. tko zna što sony ima u planovima. Uostalom GT ima toliko velik fanbase da bi se igra svejedno prodala u milijunskim iznosima.

Offline Cole™

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #46 u: Veljača 25, 2013, 00:32:07 »
I da dopusti da se ekipa totalno prehiti na Forzu? To nikom nije u planovima, vjeruj mi.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #47 u: Veljača 25, 2013, 00:41:47 »
Nova Forza jos nije najavljena, tako da se to ne moze tako (jos) gledati.

Vise ne znam sto da mislim. Bolje da mislim ni na sto vezano za GT6 jer nema smisla vise ;D
Napisat cu u crtama.

1. GT6 na PS3.
 - (U)savrsena verzija GT5, sve je jos bolje: zvuk, grafika tesko, staze, onlajn i stosta jos. Taman da uberu jos para i da se nastavi tradicija od dva GTa po generaciji konzola.
 - GT7(p) na PS4 2014.
 
2. GT6 na PS4
 -sve sto sam naveo gore, samo jos bolje, na trecu potenciju sm1jeh
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #48 u: Veljača 25, 2013, 01:37:10 »
Ako je ovo prvo točno, onda se nadam da je Kazunori pripremil wakizashi i da nam na našem novom PS4 budu pustili live stream seppuku/harakiri rituala u kojem je on glavni akter. Drugo mu ne preostaje ako ima imalo časti i dostojanstva  cer1njo


Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #49 u: Veljača 25, 2013, 01:44:28 »
 cer1njo

Ne znam, ako ne izdaju neki punokrvni GT kak se spada za PS4 unutar pol godine od izlaska četvorke - samoubojstvo.

Na trojki teško da more biti nekog napretka, sad dok je četvorka najavljena i dok je tak blizu, ne zanima me više ova generacija. Jedino me zanima osjetni skok i napredak. Predugo smo čekali peticu, šestica ako ne bude došla na početku životnog vijeka četvorke = smrt.

Nemam živce za kompromise, oću pravu stvar.  ;D

Offline DogZy

You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.


Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #52 u: Ožujak 03, 2013, 10:34:08 »
Može a i ne mora biti GT6, ima još highly significant igara.

Koliko mi god nelogičan bio izlazak na PS3, ne mogu izostaviti to kao opciju jer s PDom nikad ne znaš na čisto.

U slučaju da ipak dođe, zna se što treba očekivati! ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #53 u: Ožujak 03, 2013, 11:28:24 »
A zapravo je i moguće jer osim što su do sada bila 2 "prava" GT-a po konzoli, ne bi bilo ni prvi put da izađe doslovno pred izlazak nove platforme. Dvojka je izašla svega 2-3 mjeseca prije izlaska Play Stationa 2. A pogotovo ako će se na prvi GT na PS4 čekati kao na GT5 na trojci, može biti da žele između izbaciti još jedan, a to je logičnije čak da bude neki high-end na trenutnoj generaciji nego da izbace odmah nešto nespremno na četvorci
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #54 u: Ožujak 03, 2013, 14:57:27 »
Ne mora biti da se radi o GT6 , ali je i vrlo vjerovatno da se radi baš o njemu.

Ako se prisjetimo posljednja dva PD-ova promotivna videa o Corvetti i Acuri na kojima su se vidjele i neke staze koje trenutno nisu u GT5 i usporedimo ih s onim trailerima koje smo vidjeli na nedavnom predstavljanju PS4 (kojeg i nismo vidjeli) ,onda bar po mom mišljenju ova dva PD-ova videa su bliže PS3 nego PS4. Pogotovo u videu s Acurom gdje se vozi po poznatim stazama Spa , Monza , Eiger , London rekao bih da su to samo mrvicu ušminkane GT5 staze , ali u videu se vide i Seattle Circuit i Apricot Hill koje nisu u GT5 .

Nešto se očito sprema jer gdje ima dima ima i vatre, Sony-ev čovjek za Europu vjerovatno zna mnogo više od nas i mislim da ne bi baš bez veze bubnuo da GT6 dolazi na PS3.

S druge strane na predstavljanju PS4 o GT6 nismo čuli ni vidjeli apsolutno ništa osim što nam je Kazo rekao da ima prznu ploču. I dojma sam da ako GT6 i bude PS4 naslov da  on sigurno neće izaći kao launch igra.

Offline crorastafa

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #55 u: Ožujak 03, 2013, 16:30:07 »
3 mjesec gow 3 ascension , 6mj the last of us, 9mj beyond , ne znam di se tu gt6 moze ugurati , a ps4 kazu cak u 10mj..

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #56 u: Ožujak 03, 2013, 16:40:41 »
O Rasta , znam ja da si ti lovu za PS4 skupio još preklane  cer1njo cer1njo pa se sad bojiš da će GT6 na PS3 izać.

Ali ja baš nisam uvjeren u te prognoze o PS4 u 10. misec i mislim da ništa od toga prije 2015. bar za Europu (Japan i USA možda za Božić)

Nabrojio si 3 igre koje izlaze u rasponu od 6 mjeseci , GT6 se tu može ugurati kako god hočeš i gdje god hoćeš.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #57 u: Ožujak 03, 2013, 16:44:52 »
Joj rasta da ti sad izade GT6 na PS3, pa poludio bi hahaha :P
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #58 u: Ožujak 03, 2013, 17:56:18 »
Ja se nadam da će izać na PS3 jer ako izađe na PS4, prošle bi godine i godine dok nebih skupio lovu za konzolu

Offline crorastafa

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #59 u: Ožujak 03, 2013, 20:28:17 »
O Rasta , znam ja da si ti lovu za PS4 skupio još preklane  cer1njo cer1njo pa se sad bojiš da će GT6 na PS3 izać.

Ali ja baš nisam uvjeren u te prognoze o PS4 u 10. misec i mislim da ništa od toga prije 2015. bar za Europu (Japan i USA možda za Božić)

Nabrojio si 3 igre koje izlaze u rasponu od 6 mjeseci , GT6 se tu može ugurati kako god hočeš i gdje god hoćeš.
Ako si prati vijesti o ps4 znas da dolazi krajem god, dalje ove igre sto sam nabroijo s ps3 eskluzive i vec su bukirane za do kraja god , a posto je i gt 6 njihova jaka eskluziva ne vidim je u 12mj nikako ,ali zivi bili pa vidili..