Autor Tema: Gran Turismo 6  (Posjeta: 292491 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #90 u: Svibanj 15, 2013, 12:32:59 »
Ček, kaj se još nezna na koju će igra platformu doć?  ave1  cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #91 u: Svibanj 15, 2013, 12:39:43 »
Danas u 18h bi trebali saznati jer onda se skida embargo.
Vjerojatno i prije, nema šanse da netko od novinara koji su tamo ne twitta, makar anonimno čim se bude nešto konkretno znalo.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #92 u: Svibanj 15, 2013, 12:47:20 »
stvarno hype, čak i da ne čitam forume
jučer na PSN dobijao poruke frendova iz cijele europe s kojima inače nikad ne razmijenjujem poruke, zgodno je to Polyphony sredio sa očekivanjima, svi napeti, svi se jako puno nadaju od ovoga danas

samo da bude PS3
mislim, to radi toga jer živim u usranoj zemlji gdje usrani ljudi biraju usrane političare koji su posredno sjebali materijalnu situaciju više-manje svima
pa zavidim svim talijanima ili šveđanima koji kukaju da ne žele GT6 na PS3 i nadaju se makar cross-gen naslovu
« Zadnja izmjena: Svibanj 15, 2013, 12:49:27 od versus »

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #93 u: Svibanj 15, 2013, 13:11:13 »
samo da bude PS3
mislim, to radi toga jer živim u usranoj zemlji gdje usrani ljudi biraju usrane političare koji su posredno sjebali materijalnu situaciju više-manje svima
pa zavidim svim talijanima ili šveđanima koji kukaju da ne žele GT6 na PS3 i nadaju se makar cross-gen naslovu

Upravo to, ali pitanje je kak će takav scenarij utjecati na budućnost serijala. Već su na ovoj generaciji pošteno u zaostatku u odnosu na konkurenciju u nekim stvarima.
GT6 će to vjerojatno ispraviti i biti ono što je petica od početka trebala biti, ali konkurencija ne spava i već se radi na naslovu za novu generaciju. PD ima premalo ljudi da bi simultano mogli raditi na 2 naslova uz zadržavanje tip-top kvalitete, a outsourcing izbjegavaju. Strah me da bi na pravi next-gen GT mogli opet čekati godinama, bez obzira što će mogući GT6 na PS3 biti dobra podloga i odskočna daska. Osobno bi mi najviše pasalo da dođe na Ps3 zbog gore navedenog razloga (financije), a uz svježe online okršaje i karijeru bude puno lakše dočekati novogeneracijski nastavak.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #94 u: Svibanj 15, 2013, 15:17:26 »
Već informacije cure na sve strane, ali ovo još nije službeno potvrđeno:

Sony Computer Entertainment has announced Gran Turismo 6, the latest version of PlayStation's best-selling franchise, will be released in the holiday season, 2013. The news was revealed today by Gran Turismo creator Kazunori Yamauchi at an event held to celebrate 15 years of the top-selling series.

"GT6 for PlayStation 3 will bring new levels of authenticity to 'the Real Driving Simulator' as well as introducing stunning new tracks and cars and a revised user interface," a press statement read.

"A new compact game engine will improve operation and increase the flexibility to expand it with downloadable content."

The game is also set for connectivity with devices such as smartphones and tablets for social and community functions.

All of the cars and tracks from Gran Turismo 5 will be retained in GT6. But notable additions to the line-up of historic cars, road cars and the latest race cars, brings the total car list to 1200 at launch, with new cars set to be continually added online.

Several thousand aerodynamic parts and custom wheels will be available for almost all cars, and players can personalise their own custom cars in-game as well.

The UK's Silverstone Circuit will be one of seven new locations in Gran Turismo 6, taking the total to 33, with 71 different layouts available, 19 of them being new.

New tracks are also set to be made available online, while the course maker has also seen improvements.

The press statement confirmed that the GT Academy series, which sees Nissan and Sony team up to find real racing drivers, will be returning.

Other notable partnerships in the development of GT6 have been with tyre manufacturer Yokohama Rubber and suspension company KW Automotive.

"It is amazing to think that it is 15 years since we first released Gran Turismo," explained Kazunori Yamauchi, during the announcement at Silverstone Circuit.

"Things have changed a lot since then and now Gran Turismo 6 is a further evolution of my dream. We're pleased to deliver GT6 to PlayStation 3 as we have a very loyal community on that platform.

Editor's note: We were informed of an embargo a few minutes after the story was published. The initial press release contained no such warning.

iafrica.com | cooltech | news | games | Gran Turismo 6 announced

Sve super, ali 1200 je pretjerivanje...

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #95 u: Svibanj 15, 2013, 15:34:11 »
sa'ću ispast hejter ali ;
"increase the flexibility to expand it with downloadable content"
šta'će nam to? jebali ih DLCovi i pizdarije,  fale mi stare igre, kad si uzeo igru i to je to.

"All of the cars and tracks from Gran Turismo 5 will be retained in GT6."

 fpalm1 o madre de dios. Svih pecsto GTRova - opet! fpalm1  svaka Miura koja je ikad igdje postojala - opet!  fpalm1
svaki smećarski Nissan iz 1960 sa 15ks kojeg nitko nikad nije ni vozio - opet!  fpalm1

nek opet stavi zvuk usisavača i popizdjet ću skroz

ajde, nije sve crno (osim cockpita u standard autima), spominju nove staze

eto, sad sam se uzrujao toliko da ću morat stavit fetu pršuta na čelo  kuul




Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #96 u: Svibanj 15, 2013, 15:40:31 »
sa'ću ispast hejter ali ;
"increase the flexibility to expand it with downloadable content"
šta'će nam to? jebali ih DLCovi i pizdarije,  fale mi stare igre, kad si uzeo igru i to je to.

"All of the cars and tracks from Gran Turismo 5 will be retained in GT6."

 fpalm1 o madre de dios. Svih pecsto GTRova - opet! fpalm1  svaka Miura koja je ikad igdje postojala - opet!  fpalm1
svaki smećarski Nissan iz 1960 sa 15ks kojeg nitko nikad nije ni vozio - opet!  fpalm1

nek opet stavi zvuk usisavača i popizdjet ću skroz

ajde, nije sve crno (osim cockpita u standard autima), spominju nove staze

eto, sad sam se uzrujao toliko da ću morat stavit fetu pršuta na čelo  kuul

Miura? Mislis, Miata? sm1jeh Mene to ne tangira, glavno da ima novih auta i novih staza....
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #97 u: Svibanj 15, 2013, 15:42:52 »
DLC je moderna pošast na koju sam već naviknut, ali ovo s autima je za jedan ogromni  fpalm1

Nije problem samo zvuk i standard modeli, nego i vozni model koji je na nekima "odsimuliran" preko one stvari. Probaš jednog - probao si sve u toj klasi.
Pomislio bi čovjek da su se opametili, ali očito imaju zacrtani put i kristalno čistu viziju od koje ne odstupaju.

PC simulacije imaju ponekad i manje od 20 auta i nitko se ne žali jer je svakome posvećen jednak tretman i to do najsitnijih detalja, tu ponajviše mislim na fiziku.
Dok probaš neki auto, jednostavno je to TO i možeš ga voziti danima bez da ti dosadi.

Jebo ih pokemon sistem, "moraš ih skupiti sve" od kojih će eventualno njih 50 biti kak treba odrađeno.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #98 u: Svibanj 15, 2013, 15:50:47 »
Miura? Mislis, Miata? sm1jeh Mene to ne tangira, glavno da ima novih auta i novih staza....

dobro si uočio. Kakvu grešku napravih  fpalm1  Naravno, na usranu Miatu sam mislio.

al kad se već spominje Lambo, eto npr. umjesto da Diabla stave, oni će reciklirati japansko smeće.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #99 u: Svibanj 15, 2013, 15:55:14 »
Kolko GT5 automobila ima, oko 1000?

200 novih nije mala stvar, ali sam očekivao totalno izbacivanje standard modela...

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #100 u: Svibanj 15, 2013, 16:09:35 »
Kolko GT5 automobila ima, oko 1000?

200 novih nije mala stvar, ali sam očekivao totalno izbacivanje standard modela...

skoro 1100, nešto sitno manje od toga
a od toga 200 i nešto premuima

debili su jer stavljaju naglasak na kvantitentu a ne kvaliteti
200 auta bi bilo sasvim dovoljno, bez ostalih tisuća i tisuća. Al da je 200 dobrih.
« Zadnja izmjena: Svibanj 15, 2013, 16:11:43 od versus »

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #101 u: Svibanj 15, 2013, 16:21:03 »
To i mene brine, a nisam u proslom postu napisao, vozni model. Ako ce postojece aute samo prebaciti u GT6, bez ikakvih poboljsanja u vidu voznog modela, e onda je to losa stvar, jer bilo je puno auta koji se voze lakse nego maglev vlakovi, kojima nije odsimuliran vozni model kako bi trebao biti.

Vidjet cemo za sat dva sve, ili bar dio.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #102 u: Svibanj 15, 2013, 16:32:01 »
Navodno prve slike:






Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #103 u: Svibanj 15, 2013, 16:33:51 »

Nepotvrdene glasine...
 Exclusive Gran Turismo 6 News: 1200 Cars. Create Tracks from real GPS data. Connect with tablet, PC & mobile #15yearsofGT #GT6

Exclusive: Gran Turismo 6: "The most finely tuned, realistic & extensive driving simulator you've ever seen." #GT6 #15yearsofgt

Exclusive News: Gran Turismo 6 to include Brands Hatch & Silverstone. #15yearsofGT #GT6 #PlayStation #Sony





 Indikatori za stanje guma od 1-10. GPS data staze? Na koji nacin ce to funkcionirati? Ajde mi sad recite koja je to platforma? :P
 
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #104 u: Svibanj 15, 2013, 17:18:16 »
Otidite na gtplanet.net

You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.