Autor Tema: Gran Turismo 6  (Posjeta: 295033 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #150 u: Svibanj 18, 2013, 12:10:44 »
Will all of the cars have interior views?
No.

We won’t be making all the Standard cars from GT5 into Premium models, and we won’t make all of the GT5′s Standard cars fully “Premiumized”.

što reći ? a da rečenica ne uključuje pasa i mater japansku ?


Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #151 u: Svibanj 18, 2013, 13:23:42 »
Dome: Gran Turismo 6 -- haastattelussa GT-sarjan isä Kazunori Yamauchi

Offline Punisher

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #152 u: Svibanj 18, 2013, 17:28:05 »
Nakon što sam malo čitao što ste objavljivali, osobbno sam malo razočaran ovime. Nadao sam se da će gt6 izaći na ps4 i pogurnuti serijal još dalje, ovo mi sve više liči na spec 3.0 koji će se prodavati kao zasebna igra.

Osobno sam se nadao da su nešto naučili sa ovim Standard premium, ali očito nisu ništa naučili, bolje da igra ima 200 auta koji su svi do zdnjih detalja izmodelirani, nego 1200 koji su samo portani sa gt4 T_T. Ono što me najviše zanima je, hrabrost za takav potez, kad se zna da je turn 10 rekao kako će fm5 biti next gen naslov. Ovaj put je moguće da PD čeka kako će to konkurencija izvesti na next genu prije nego se sami odluče na takav potez. Šteta, nadao sam se da će obje igre izači za next gen, i pokazati svoj puni raskoš na njemu. Ovo se IMHO pokazalo kao potez activisiona.

Da ću zaigrati šesticu svakako, ali jesam li oduševljen pokazanim, nisam, što je u jednu ruku vjerojatno i bolje, jer me onda igra može barem ugodno iznenaditi.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #153 u: Svibanj 19, 2013, 21:40:09 »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #154 u: Svibanj 20, 2013, 18:18:48 »
Likovi su mi neopisivo iritantni i jedva sam se prisilio da pogledam video do kraja, kopiranje Top Gear stila  cry1

Gran Turismo 6 - The Story So Far

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #155 u: Svibanj 20, 2013, 18:49:57 »
Ajde konacno netko s mojim misljenjem. Ja ga nisam htio niti staviti na forum jer sam smatrao da je gej i fenbojevski napravljen. The best racing simulator in the world, my ass! fpalm1 Da su jednostavno ubacili on consoles, ajde, moglo bi biti. Na svim drugim forumima govore: eeee kako yeben video, GT6 je najbolji joooj popi*dim na to.
Kad smo vec kod novosti, sutra je Mirkosoftovo predstavljanje konzole sm1jeh
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #156 u: Svibanj 20, 2013, 18:56:22 »
Kasnije mislim otvoriti temu za praćenje i komentiranje, a dok saznamo bitne informacije otvara se službena tema.

Mogao je video biti puno bolji, ali baš se išlo forsirat i GT je pao u drugi plan, zasjenilo ga je iritantno baljezganje  fpalm1

Offline speedy56

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #157 u: Svibanj 20, 2013, 19:44:15 »
Speedy is back!  ;D  p1va

Jesu ovi Japanci govorili što o nekome novome volanu kao što im je npr. Logi napravio DFGT za GT5, pa Thrustmaster T500RS nešto kasnije.

Što se videa tiće, ajde, nisu ni prvi ni zadnji koji su ih kopirali, ali ovog ćelavog bi najradije poslao Jeremyu da čovjek vidi kako ga ovaj loše skida.

Mislim da na PS4 nisu izbacivali iz 2 razloga:
1. PS4 će prilikom izlaska sigurno bit skuplji od Mona Lise, tako da i ako ga naprave, nitko ga neće imati gdje igrati
2. Na PSX su bili GT1 i GT2, na PS2 GT3 i GT4 pa zašto onda ne nastaviti tradiciju i na jop uvijek dobru trojku također izbaciti 2 igre?

Offline LukaM 110

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #158 u: Svibanj 20, 2013, 19:55:38 »
Evo naletio sam na usporedbu gt5 i gt6:
Gran Turismo 5 vs Gran Turismo 6 - Nordschleife Early Comparison - YouTube

Kad ovo gledam, nije mi uopce jasno zasto ga guraju na ps3. Znam sve one spike oko profitab kava1ilnosi i fan bazi, ali razlike su stvarno mizerne. Nisu oni neki mali nedokazani studio koji mora toliko paziti oko zarade, a na ps4 bi vjerovatno mogli postici nesto puno bolje. Da ne mislite da hejtam, pisem ovo cisto iz razloga sto zbog boljih ekskluziva planiram kupiti ps4 pa me ovo razocaralo.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #159 u: Svibanj 20, 2013, 20:59:14 »
ovaj video je dobar za detektirati fanboyeve,
ko to odgleda pa kaže da GT6 izgleda puno bolje ili ima žešćih problema sa vidom ili je fanboy.

meni djeluje kao da je neusklađen nekako, kao da je video za GT5 snimljen u većoj kvaliteti. GT6 je nekako "bluran"

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #160 u: Svibanj 20, 2013, 21:22:13 »
Ne znam, gledam preko mobitela... A i ovako ne mogu reci sto se tu desava. Ono sto se moze vidjeti je da je video koji prikazuje GT6 zeru tamniji s vise kontrasta i boljim sjenama. Vjerojatno se moze primijetiti i bolji HDR, ali ja nisam jer ne znam to uociti iz prve. (to bi trebalo biti nesto kao, bolja, kvalitetnija pozadina, vise se vidi nego prije??)
Uocavam da su videi razliciti i siguran sam da ce GT6 ljepse izgledati, ali nemam taj dojam kad gledam 640x360 videozapis...
Evolucija svakako, revolucija niti ne moze biti, gledajuci hardver.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Jadran 73

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #161 u: Svibanj 21, 2013, 09:43:05 »
CPU: AMD FX-8320, 3700 MHz | MB: ASRock 990FX Extreme3 | GPU: Gainward GTX 680 Phantom 4GB / driver 358.50
| RAM: G Skill F3-2133C9-4GXL 2x4 GB | PSU: Corsair TX650W | Soundcard/Headphones: ASUS XONAR DG 5.1/Razer Carcharias
| Monitors: Samsung SM P2470HD + Benq FP73G | OS: Windows 10 x64
| Gamecontroler: T300 RS

Offline Wulf

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #162 u: Svibanj 21, 2013, 12:46:34 »
the story so far... kako su loši isuse bože e  fpalm1 fpalm1

Offline radici

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #163 u: Svibanj 21, 2013, 18:59:08 »
kaj postoji grad na kraju videa? i koji je,ak da.ma samo neka daju novijih staza i iz starijih serijala,nema veze,ajmoooooo kazi.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #164 u: Svibanj 21, 2013, 22:36:39 »
Eeee ekipa, vratio se ja.

Malo sam proletio kroz nepročitane postove u ovoj temi , pa malo zavirio u temu o novoj X-kutiji.

Sada trenutno razmišljam da li da napišem nešto pametnije o fenu i dečkima , usisivačima , kutijama , jel nam uopče trebao GT2 i GT4 , tko je koga i zašto uzeo na zub, je li pametnije kupiti PS4 ili novi XBox , zašto GT6 več ne valja iako ima još pola godine dok izađe ....

Ali , previše je karlovačkog trenutno u meni pa je pametnije malo odspavati.

E da , vratio sam se
Pozdrav svima.