Autor Tema: Gran Turismo 6  (Posjeta: 294401 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #195 u: Svibanj 25, 2013, 07:59:04 »
Viper sigurno ne bude kad je na coveru Forze Horizon.

Novi video:

Gran Turismo 6 Gameplay Video - Autumn Ring (Reverse)
« Zadnja izmjena: Svibanj 25, 2013, 08:11:14 od ManTheRamparts »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #196 u: Svibanj 25, 2013, 10:16:27 »
Trailer nisam pogledao do sad, da. A priznajem da je čudna malo ta Alfa ali sad, je li zato što sam fenboj ili je fakat tako ali meni nije grda  cer1njo

I velike su šanse da bude na naslovnici jer je bio baš veliki fokus na nju. Nju i Dinu, Dina, kak se veli - Ferrari Dino jel  cer1njo


I još uvijek zvuče kao usisavači  kava1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #197 u: Svibanj 25, 2013, 12:35:50 »
LFA možda neće biti jer se ne proizvodi više.. sad neznam jel bio u petici... Ako nije i stave ga u šesticu onda valjda da...

LFA ne samo da je u petici, nego je jedan od glavnih negativaca
tj. stavili su joj premalo PP-a, pa u online sobama kad se stavi letvica na PP, biraš oćeš netaknut Viper/Corvettu/štoveć ili LFA tunirani. Rezultat je da masu soba u naslovu ima "no LFA".

Nego, novi video. I sad, jel mi se to čini, jel sugestija i mantranje "oću bolji zvuk" napravilo svoje, al meni zvuk djeluje bolji. Ne puno. Možda samo dojam.
Nije više usisavač vulgaris, sad je zli usisavač.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #198 u: Svibanj 25, 2013, 13:25:58 »
Ja isto mislim da će u GT6 zvuk ipak popraviti , bar mrvicu . Vjerovatno on neće biti kao u F4 za koji ja osobno mislim da je opet otišao u drugu krajnost tj. prenaglašen , ali sigurno će biti bolji nego u GT5.
Osim toga ,loš zvuk je bio jedna od najčešćih stavki na koju su se igraći žalili.A i promjene zvuka koje su radili sa Hondom weider mi govori da su i oni svjesni da su tu tanki i trebali bi to poboljšati.
Što se tiće zvuka na ovom videu ja bih volio da promjene ovaj tupavi bump koji se čuje prilikom udarca auta u auto.

Sama staza na videu mi izgleda puno ljepše nego u GT5. Osvjetljenje je totalno promjenjeno , po položaju sunca reklo bi se da je rano jutro ili kasno poslijepodne iako na satu u autu piše 14:00.I na onim ranijim videima sa Silverstona čini mi se da je položaj sunca i dužine sjena sličan ovome na Autumn Ringu , pa možda to nije slučajnost i
Change Time postane standard na svim stazama.
« Zadnja izmjena: Svibanj 25, 2013, 13:53:44 od KimiHR »

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #199 u: Svibanj 25, 2013, 22:12:06 »
Vjerovatno on neće biti kao u F4 za koji ja osobno mislim da je opet otišao u drugu krajnost tj. prenaglašen , ali sigurno će biti bolji nego u GT5.


jel tako da je nerealan. prenaglasen da bi se tinejderi uzivili


Dyson FTW  cer1njo

Nemojte ovo shvaćati osobno, ali to je gomila gluposti.
Vozim trenutno na PC-u najviše Caterhama i evo vam usporedbe po pitanju zvuka. Ne trebam ni pisati koliko godina kasnije je GT5 izašao i jednostavno je pušiona zvuk. Nemojte se zavaravati  kava1

GTR Evo/Race 07 - Nordschleife Caterham CSR-320 (Heavy Rain)


Caterham 7 - British Lightweights Seasonal - Gran Turismo 5


Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #200 u: Svibanj 25, 2013, 22:25:11 »
Nema utjehe u vodi. cer1njo

Forza ima bolji zvuk od GT-a i da je na GT-u zvuk približno takav - to bi super bilo. Jedino mi Zonda R na GT5 dobro zvuči, ostalo meh. Da, i Mazda 787b je ok.
« Zadnja izmjena: Svibanj 25, 2013, 22:27:43 od ManTheRamparts »

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #201 u: Svibanj 25, 2013, 22:31:01 »
Ljudi se bezveze tješe da druga igra ima prenaglašen zvuk. Kao ono, meni to ne treba - nije realno  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #202 u: Svibanj 25, 2013, 22:34:10 »
Ima da mrcina od 500 konja zaurla dok stisnem gas, a dok ga stisnem i dok urla mašina - baš me briga jel je prenaglašeno! Ak je imerzivno - bog bogova.

Kosilica od 5 ks bolje zvuči dok kosim travu svaki tjedan od Gran Turismovih V8 mašina... fpalm1

Da vrisne čovek. cer1njo ;D
« Zadnja izmjena: Svibanj 25, 2013, 22:36:33 od ManTheRamparts »

Offline radici

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #203 u: Svibanj 25, 2013, 22:37:38 »
gledam finale lige prvaka,a jedna od glavnih reklama ps4 uskoro 2013.

dal to znači da će i gt6 prije izaći,sumnjam da će istovremeno izaći .....
u biti,dajte mi samo gt6 thumbs1 p1va šofe1

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #204 u: Svibanj 25, 2013, 22:41:39 »
Najbolji argumenti su mi da u Forzi na "krivi" način snimaju zvuk. Zvuk ispušnog sistema koji normalno da zvuči bolje od onog dok imaš kameru u kokpitu  kava1

Onboard Ferrari 512 M Spa-Francorchamps [HD] ex-Jacky Ickx

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #205 u: Svibanj 25, 2013, 22:44:05 »
Opće mi se ne da.  cer1njo

Možda se nekaj promeni z GT6 (u kaj sumnjam). Budemo vidli (rekli su slepci).

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #206 u: Svibanj 25, 2013, 22:49:39 »
U fiziku najviše nade polažem, ali priče da je zvuk dobar i nekakvo osluškivanje decibela u videima i uvjeravanje da je zvuk pogođen - glupost IMHO.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #207 u: Svibanj 25, 2013, 22:57:30 »
Nek se dobro vozi, nek bude sve življe i manje sterilno, malo da je bolji racing filing i to bu dosta da me zadrži.

Zvuk morem preživeti, al govoriti da je dobro dok nije nema smisla.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #208 u: Svibanj 25, 2013, 23:00:57 »
Citat:
Polyphony isn’t about smashing cars up…

Kao da mi vele da FIFA nije simulacija ozljeđivanja igrača tj. nek igram neki FPS ako mi je do toga (znam, loš primjer)  cer1njo fpalm1
Nije, ali je neizostavni dio tog sporta i MORA biti prisutno ako želi biti imerzivna simulacija.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #209 u: Svibanj 25, 2013, 23:03:25 »
Tak i ja velim - s velkim slovima MORA biti. Hvala na ispravku s boldanjem. cer1njo

Prije je to prolazilo, al kvragu igra dolazi krajem 2013. - više nema izgovora za nedostatak barem solidno izvedene štete.

Al opet velim - ako ovaj put bude kolko tolko zaokružen proizvod za razliku od petice - budem i te neke nedostatke mogel prožvakati. Standard/Premium podjela mi se nikak ne vidi...
« Zadnja izmjena: Svibanj 25, 2013, 23:10:50 od ManTheRamparts »