Autor Tema: Gran Turismo 6  (Posjeta: 292499 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #285 u: Lipanj 17, 2013, 10:20:59 »
Pa ne bude imal brzi da ali igre jos nisu dosle do tocke u kojoj moru ljudski prosudivati. :)
A ovom koji vozi na videu to je ionak samo jedan (valjda lijepi) dozivljaj.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #286 u: Lipanj 17, 2013, 13:42:03 »
jel se netko sjeća....

lanjski GT Academy, ona šema : svaki tjedan-event jedan , e pa jel se moglo voziti evente koji su već prošli ?
ono, nema te doma tjedan-dva, jel možeš odvoziti evente koji su bili u međuvremenu ?

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #287 u: Lipanj 17, 2013, 13:52:21 »
Da, moglo se. Sjecam se jer sam tako ja prosle godine vozio, bio na moru i onda zadnji dan Academyja odvozio 4 runde koje su mi preostale. Eventi se ne zakljucavaju kad dode novi, bar je tako bilo prosle godine.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #288 u: Lipanj 17, 2013, 15:16:50 »
To treba tak biti, a ne kaj za leaderboardse ljube zidove.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #289 u: Lipanj 17, 2013, 16:02:45 »
jel se netko sjeća....

lanjski GT Academy, ona šema : svaki tjedan-event jedan , e pa jel se moglo voziti evente koji su već prošli ?
ono, nema te doma tjedan-dva, jel možeš odvoziti evente koji su bili u međuvremenu ?
Sve runde GT Academy 2012. si mogao odvoziti sve dok je ona i trajala . Međutim Seasonal Evente (Gt Academy Car Challenge 1-8) koji su se kasnije pojavljivali u samoj GT5 igri moglo se odvoziti samo taj tjedan kada su oni bili aktivni.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #290 u: Lipanj 17, 2013, 17:35:58 »
super, fala za info  thumbs1

Offline grozni2

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #291 u: Lipanj 17, 2013, 22:35:18 »
rundu 2 nisi mogao odvozit dokle god nisi prešel sve evente u prvoj rundi

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #292 u: Lipanj 25, 2013, 22:53:10 »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #293 u: Lipanj 26, 2013, 11:56:41 »
GT Academy Qualifying Process Begins July 2nd with GT6 Demo – PlayStation.Blog

Demo dolazi 2.7.


meni je super što imamo svakodnevno odbrojavanje do tog dana,
neznam sad jel RTL ili Nova TV ima baš ono u uglu ekrana..."još 6 dana","još 5 dana", itd
plus nastupat će Severine i kojekakvi, čekat će se ponoć, fešte, čudesa

a sve to za doček 2.7. i GT6. Neznam, djeluje mi malo pretjerano, al svejedno lijepo
versus lajks  thumbs1

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #294 u: Lipanj 26, 2013, 12:07:31 »
GT Academy 2013 Dates, Regions, & Details Announced

Nema Hrvatske, ali nema ni nekih jos puno vecih i vaznijih drzava od nase. Svejedno, steta jer ima bar 10 nasih vanzemaljaca koji bi bili potencijalni pobjednici.

A evo c/p teksta iz gornjeg linka o dolasku dema:

Citat:
As you might expect, there will of course be a Standard Edition version of GT6, but this will be accompanied by a special, celebratory ‘Anniversary Edition’, which comes packed with extra content set to make your time with GT6 even more fun (and perhaps make you that little bit more competitive on the race track later this year).

Here’s the run-down of this special product, intended to celebrate 15 years of Gran Turismo’s relentless innovation and pursuit of (digital) automotive perfection.

 Special Polyphony designed 15th Anniversary Steelbook (what you see here is not the final pack design)

Citat:
GT6 game

1M in-game credits

20 cars with special 15th Anniversary custom livery and performance enhancement

Custom paint chips, custom race suit, custom race helmet and custom avatars

Apex II, a brand new updated version of the Apex game guide

Completing the line up will be a PS3/GT6 bundle which will also include all of the Anniversary Edition content you see above here.

But the good stuff doesn’t end there – depending on your retail outlet, if you pre-order either edition, not only will you be one of the first on the GT6 starting grid, you could have the chance to pick up 1 million in game credits or a choose from the incredible range of 20 specially designed 15th Anniversary vehicles, with their custom livery and performance enhancement. There’s plenty on offer to whet the appetite –check out the list below:

Alfa Romeo TZ3 Stradale (2011)

Alpine A110 1600S (1968)

Aston Martin V12 Vantage (2010)

Audi R8 LMS ultra (Audi Sport Team Phoenix) #3 (2012)

BMW Z4 GT3 (2011)

Chevrolet Corvette Stingray (C7) (2014)

Ford Focus ST (2013)

Ford Mustang Shelby GT500 (2013)

Honda weider HSV-010 (SUPER GT) (2011)

KTM X-BOW R

Lamborghini Aventador LP 700-4 (2011)

Lexus IS F Racing Concept (2008)

Lotus Europa (type54) (1968)

Mercedes-Benz SLS AMG GT3 2011

Nissan GT-R NISMO GT3 N24 Schulze Motorsport (2013)

Renault Sport Megane Trophy V6 Race Car (2011)

SRT Viper GTS (2013)

Tesla Motors Model S Signature Performance (2013)

TRD 86 Racing (2008)

Volkswagen Scirocco GT24 Race Car (2008)
« Zadnja izmjena: Lipanj 26, 2013, 12:10:24 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #295 u: Lipanj 26, 2013, 15:41:45 »
Nema Hrvatske, ali nema ni nekih jos puno vecih i vaznijih drzava od nase. Svejedno, steta jer ima bar 10 nasih vanzemaljaca koji bi bili potencijalni pobjednici.

očekivano da nas nema

sori, al kakvih 10 vanzemaljaca?
meni je bilo tako drago kad sam otišao sa GTSa da više ne moram slušati proljeve o tome kako jedni drugima ližu šupak sa "baš si vanzemaljac" "joj ne, ti si bolji" "ma ne ti si", rigalo mi se od toga.

Od "vanzemaljaca" imamo Zokija, ima i onaj dečko Prašinar i u principu to je to.
Ostali su svi - ništa posebno. Bljesnu tu i tamo al ništa pretjerano. Pogledaj leaderboardove, zaboravi zastave, uvijek isti likovi u prvih 20, to su vanzemaljci. A ne neko iz Špičkovine* ko nema šta radit jedan tjedan pa odredi da će drkat po volanu 10 sati dnevno dok ne bude u prvih 10 pa ga više nikad ne vidiš na listi.

*Špičkovina je primjer. Ako može Milanović , mogu i ja kuul
« Zadnja izmjena: Lipanj 26, 2013, 15:44:38 od versus »

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #296 u: Lipanj 26, 2013, 16:20:25 »
Znaci, vanzemaljci nemaju sta za raditi ne tjednima, nego mjesecima?  cer1njo
Okej, ovo sam izvukao iz spickovine, ali kad pogledas svoj tekst - moze se zakljuciti i tako, iako znam da nisi tako mislio. Mozda sam bio prevelikodusan, ali svi bi mi bili vanzemaljci da imamo vise vremena, ili bi bili nesto blizu njima, jer znam da su oni posebni.

Niti zoki niti prasinar nisu vise aktivni, knegas tu i tamo zavrti i bude u prvih 100, kristijan dosta cesto bude u prvih 250, Safety se zna probiti dosta visoko kad mu se prohtije, ti si isto znao biti u top 250... Sve nabrojane izuzev zokija i prasinara nisam svrstao pod vanzemaljce, ali ih smatram jako brzim vozacima. Uff, kako sam mogao zaboraviti na keku i decha. Oni su isto opasni. Plus ivann i matej, DS3 vozaci, a jedan od njih je bio na 1. mjestu (ivann). Ima nas dosta, kazem, treba imati km u nogama i iskustva. Eto, nisam vozio TT vise od 8-9 mjeseci i u zadnja dva TT-a sam imao 592. i ~120. mjesto. Malo fali, ali treba vremena i treba biti konstantan. A to moze biti samo prvih 50 na listama.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #297 u: Lipanj 26, 2013, 16:27:42 »
meni je bilo tako drago kad sam otišao sa GTSa da više ne moram slušati proljeve o tome kako jedni drugima ližu šupak sa "baš si vanzemaljac" "joj ne, ti si bolji" "ma ne ti si", rigalo mi se od toga.

Umirem  cer1njo cer1njo

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #298 u: Lipanj 26, 2013, 17:03:19 »
Znaci, vanzemaljci nemaju sta za raditi ne tjednima, nego mjesecima?  cer1njo
Okej, ovo sam izvukao iz spickovine, ali kad pogledas svoj tekst - moze se zakljuciti i tako, iako znam da nisi tako mislio. Mozda sam bio prevelikodusan, ali svi bi mi bili vanzemaljci da imamo vise vremena, ili bi bili nesto blizu njima, jer znam da su oni posebni.

Niti zoki niti prasinar nisu vise aktivni, knegas tu i tamo zavrti i bude u prvih 100, kristijan dosta cesto bude u prvih 250, Safety se zna probiti dosta visoko kad mu se prohtije, ti si isto znao biti u top 250... Sve nabrojane izuzev zokija i prasinara nisam svrstao pod vanzemaljce, ali ih smatram jako brzim vozacima. Uff, kako sam mogao zaboraviti na keku i decha. Oni su isto opasni. Plus ivann i matej, DS3 vozaci, a jedan od njih je bio na 1. mjestu (ivann). Ima nas dosta, kazem, treba imati km u nogama i iskustva. Eto, nisam vozio TT vise od 8-9 mjeseci i u zadnja dva TT-a sam imao 592. i ~120. mjesto. Malo fali, ali treba vremena i treba biti konstantan. A to moze biti samo prvih 50 na listama.


hm
npr. event 4
Leaderboard | Gran Turismo 5 | mygranturismo.net
Zoky prvi.
pazi trećega, GTP_DHolland, nać ćeš ga na svim listama unutar prvih 10. Vanzemaljac.
Zoky bi isto mogao tako, al, naravno, nema motiva (HR ne upada u Academy) i onda mu nije izazov. Šteta za to. Mislim, to pretpostavljam da je tako.

Ostali domaći vozači, lijepo da cijeniš. Al ja ne  kuul
Tj. to mi malo ružno zvuči, nije da ih ne cijenim, samo mislim da nisu ama baš ništa posebno. (Htio sam da bolje zvuči, brijem da nisam uspio  ;D )




Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #299 u: Lipanj 26, 2013, 17:09:06 »

meni je bilo tako drago kad sam otišao sa GTSa da više ne moram slušati proljeve o tome kako jedni drugima ližu šupak sa "baš si vanzemaljac" "joj ne, ti si bolji" "ma ne ti si", rigalo mi se od toga.


Nisam nikada ćuo da si nešto rekao ili napisao o tome dok si tamo bio.

I ja i ti znamo zašto i zbog koga si otišao , ali to ne znaći da su baš svi s tog foruma ljigavci. Ali ti si napravio upravo to ; posvađao si se s jednim i odjebao sve , i sada ovdje pljuckaš po svima.

Sorry Robi , ali sve ovo mi se debelo kosi sa tvojom filozofijom i dojmom (pozitivnim) koji sam o tebi imao.